Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Dikkatlice okuyunuz...

• Affedilmeyen • 14 Mart 2005 20:44 • #567323
    Bekçim sende oku ve kraldan kralcılar sizde okuyun

abidik gubidik estek köstek piston destek ne arasak bu topikde :))
    bişe ya vardır ya da yoktur bunun ortası arası deresi olmazzz. açıkca deki hayır kardeşim ben bu cırcır müessesine karşıyım daha da nah bulursunuz o forumu de bize bizde hadi yavv.. iyi o zaman dahaa da zorlamayalım diyelim konu kapansın basalım gidelim.
    bekçim canım benim seni ben pek çok pek çok severim mesajları yazan ve yazacak arkadaslara önerim bekçiyi seviyorsanız kolestrole karşı koruyun bu kadar yağ kalbe zarar :)
    bende diyorumki bu sitede ki müzik forumlarında cırcırın alası var kallavisi var ilahı var ağa babası var
    ve şunuda derimki BU SİTEDE AMANIIINNN BEN MÜZİSYENİM DİYENLERİN BÜYÜK BİR ÇOĞUNLUĞU KAPORTACININ ÇEKİCİ KADAR GÜZEL SES ÇIKARTAMAYAN ETİKET İNSANLARDIR.
    HADİ BUYURUN BURDAN YAKIN ;?
    kim verdi şimdi size müzisyenlik payesinide sizler hoplayıp zıpladınız burası müzik birimi bizler müzisyeniz diye ?
    varmı beğenmediğiniz haluk levent gibi şarkılarınız ve diğer kaka attığınız mor ve bilmemnesi ya da teoman kadar sözünüz besteniz ?
    ama benim cırcırımda geyiğin alasını yapan benim ise belli bir geyik kariyerim var :))
    ben bu işi profosyonel olarak yaptım etiket olmadım
    ve sizler gibi ben radyo / tv. programcısıyım sizler kimsiniz ki benim yazdıklarıma cevap veriyorsunuz kariyeriniz ne bilginiz ne gibi laflarla ahkam da kesmedim.
    ben sokakta kağıt toplayan çingeneden yol isterken bile özür dileyerek rahatsız etmeden korna çalmadan insan yerine koyarak konuşurum. Kİ O DA İNSAN KERE İNSANDIR.
    yani mütevazi olmak lazım efendi olmak lazım.
    cırcıra b*k atarak müzisyen olunmaz
    mizahı ve geyiği silerek müzik sitesi olunmaz
    olucaaaazzz diyorsanızda ALLAH yolunuzu açık etsin
    kimsenin duasıyla yaşamadım bedduasıylada ölmem
    saygılarımla : Geyiklerin Efendisi
  • karete • 15 Mart 2005 04:29 • #567327
  • divinemusic • 15 Mart 2005 10:28 • #567328

Bu mesaj anlama kurallarına aykırı olduğu için silinmiştir
  • azeysoydan • 15 Mart 2005 11:24 • #567329

Nasıl ya ???
  • gitarTELi • 15 Mart 2005 12:22 • #567331

daYii' Jım ' ı ayakta alkışlıyorum

kopmayantekteL
    by gitarTELi
  • karete • 15 Mart 2005 12:47 • #567333

ayakta çokmu ses çıkıyo
  • gitarTELi • 15 Mart 2005 13:41 • #567334

herkez oturduğu için ayakta alkışlayınca ses yukardan daha çok duyuluyor
    minare gibi ;)

kopmayantekteL
    by gitarTELi
  • reseyyar • 15 Mart 2005 13:42 • #567335

bende nasıl daha çok ses çıkıyorsa öyle alkışlıyorum...bekçi başta cırcır açılacak diye papağan gibi tekrarladı şimdide gelmiş açılmayacak diyor..karar ver bekçim karar ver ve bize kesin kararını bildir..bizde işimizi bilelim...
  • GaRaJ Bekçisi • 15 Mart 2005 16:06 • #567336

Cırcır veya dengi bir forum başlığı, GaRaJ.org yönetimi moderasyonunda açılmayacaktır. Bu kapsamdaki mesajlar tespit edilebildiği oranda, hiç bir uyarı yapılmaksızın siteden silinecektir. Kendisi bu kapsama girmeyen ama bu kapsama girecek mesajları bolca içeren konular da içeriğinin GRJ'a katkısı sorgulanarak ya kilitlenecek ya da silinecektir.

Bahsi geçen kapsamın tanımı tamamen site yönetimi ve konuyla ilgili görevlendirilen yetkililerin yorumuna bırakılmıştır.

Bu tip eklemelerde ısrarcı olanların üyelikleri dondurulacaktır.

Sitede yapılacak ilk yenilemelerden biri, forumdaki her mesaja rahatsız oldum düğmesi eklenmesi ve GRJ üyelerinin yayınlanan konulardan rahatsızlıklarını beyan edebilecekleri bir sistem oluşturulmasıdır.

Bu karar 16 Mart 2005 tarihinden itibaren uygulanmaya başlanacak ve bu tarihten sonra açılacak konular ve yazılan mesajlar için geçerli olacaktır.

Hayırlı olsun...
  • GaRaJ Bekçisi • 15 Mart 2005 16:06 • #567337

İşte karar! beğendin mi reseyyar. Şimdi düşünme sırası sende: burada açıkça belirtiyorum ki, bu karar senin gibi düşünmeden yazan, yapıcılıktan yoksun, ileri görüşü olmayan, bazı projelerin nasıl geliştiğinden habersiz, haberli olanların fikirlerine saygısız yeni model gençliğin sonucudur.

Bu arada Cırcır açılacak diye bir papağanlık yaptığımı hatırlamıyorum. Farklı oturumlarda, farklı kişilere, "Başka bir formül bulmaya çalışıyoruz" dediğimi çok net biliyorum ama gereksiz olduğuna karar verdim.