Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Dikkatlice okuyunuz...

• oqz • 5 Nisan 2005 22:19 • #567672
    Bekçim sende oku ve kraldan kralcılar sizde okuyun

boşver hiç okumasın.. nasıl olsa idrak edemeyecek..
  • ___SURGEON___ • 9 Nisan 2005 22:51 • #567787
    birbirinizi boğazlamadığınız kaldı onuda yapın eksik kalmasın boğazlamak zor gelirse bıçak alın
  • psychokiller • 10 Nisan 2005 05:31 • #567791
    abi bizim bekçi dolmuş dolmuş patlamış yaw.bi keresinde 17 yaşında bi bit yeniği bana düşük bi küfür etmişti açtım ağzımı yumdum gözümü velete.sonra donmuşmu noluş benim üylik.onu da hallettik sonra.ama veleti bulsam yine de parçalarım abi.bu garaj işte böyle biyer hehe:)
  • JackSparrow • 10 Nisan 2005 06:05 • #567792
    !!!

Bu sitelerle uğraşanların hiç birisi bu işi babasının hayrına yapmıyor sonra böyle işim başımdan aşkın tripleri niye mazeret öne süreceğinize çalışın!!!
  • Affedilmeyen • 11 Nisan 2005 00:48 • #567808
    !!!

Cedden rahmet :)
  • BLACK SOUL • 11 Nisan 2005 03:37 • #567809
    BENCE YAPMAMIZ GEREKEN SADECE SABREDİP BİRAZ ANLAYIŞ BİRAZ HOŞGÖRÜ İLE BEKÇİYE YARDIM ETMEK .ARKADAŞLAR BİR TAKIM KONULARDA HAKLISINIZ AMA BEKÇİ İLE KAFA KAFAYA VEREREK , ONU BİRAZ ANLAYARAK BİRŞEYLER YAPMAYI DENESEK..ONA İTİRAZ EDEREK ELİMİZE BİRŞEY GEÇMEZ SİZDE BİLİYORSUNUZ.HATTA BU KONUMA GELİP BU TARTIŞMALARI YAPMAK BİLE SİTE KURALLARINI BOZMAK İSTEYEN ARKADAŞLARIN ZATEN AMACI E BU ADAMLARIN İSTEDİĞİNİ NİYE YAPALIM ??? BEKÇİ DEĞİNDİĞİ ÇOĞU KONUDA HAKLI BENCE.TAMAM GÖRÜŞÜNE KATILDIĞIM BİR ÇOK YORUMDA VAR AMA...DEDİM YA !!
    BİRAZ HOŞGÖRÜLÜ OLALIM VE BİRBİRİMİZİ ANLAYALIM LÜTFEN. BU YAZDIĞIM MESAJA TEPKİLERİN NE OLACAĞINI BİLİYORUM AMA İYİCE BİR DÜŞÜNÜN. BEKÇİM SEN KENDİNİ BİZİM YERİMİZE ,ARKADAŞLAR BİZDE KENDİMİZİ BEKÇİNİN YERİNE KOYALIM. BİR DE BU YOLU DENEYELİM NE DERSİNİZ? BİR SONUÇ ELDE EDİLİR BELKİ!!
    SAYGILAR
  • Affedilmeyen • 11 Nisan 2005 10:30 • #567811
    ya ne sonucu canım benim. ben arkadaslarımı öven yazı yazdım bir gün kalmadı.
    o silinince nerde bi saplama nerde bi dallama var burda tanıştım yazdım haala tabela gibi duruyor bir haftadır.
    kimin neye baktığı varki sanki
  • sohbetseverdos • 11 Nisan 2005 13:16 • #567812
    !!!

:)rahmet :D
  • BLACK SOUL • 14 Nisan 2005 13:17 • #567942
    Haklı olabilirsin Affedilmeyen :(
  • skuld • 16 Nisan 2005 22:35 • #567985
    Bekçim sende oku ve kraldan kralcılar sizde okuyun

Ktulu abi tabi haklısın,eğer iyi niyetli yaklaşılırsa sohbet çok yararlı bi ortam.ancak şu an garajdaki üyelerin çoğu müzikle ilgilenmiyo bile.tabi dinleyici olarak takılıyolar o ayrı.ama bu insanların müzikle ilgili bir bilgisi dahi yok.tamam ben de grubumla garaj da tanıştım,muhabbet ettik bi süre de,birbirimizi tanıdık vb vb,ancak özellikle akşam saatlerinde buradaki bazı gereksiz tipler garmesten mesaj atıp kız-erkek ilişkisine yönelik arayışlar içinde arkadaş olmak istiyorlar.şimdi bir de sohbet açılsa....
    eğer gerçekten gruplar için ya da müzik için arkadaşlıklar kurulsa ve insanlar samimi olsalar çok haklısın.ama malesef bu sitede harbi olan,adam gibi adam sayısı gün geçtikçe azalıyor ve şu an sohbet açılsa eskisi gibi bir ortam olmayacağının herkes farkındadır.forumlardaki başlıklardan bile belli değil mi zaten?burada müzikten anlayan insan sayısı sanılandan çok daha az.