Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Dikkatlice okuyunuz...

• divinemusic • 15 Mart 2005 20:24 • #567339
    Bekçim sende oku ve kraldan kralcılar sizde okuyun

Benim bir fikrim var; Sohbet açılsın ve sitede sürekli on line olan kişi veya kişiler tarafından (Ktulu, Affedilmeyen vs) kontrol edilsin. Küfürlere ban konulsun. Kurallara uymayanlar kontrollerlar tarafından sohbetten atılsın. Ancak ve ancak bu kargaşadan bu şekilde kurtulacağımızı düşünüyorum.

Cırcır belki iyi şekilde düşünülmüş bir çözüm olabilirdi ancak diğer forumlara sıçraması bu geyik olayının, maalesef sitenin amaçlarını da istenildiği hizmeti vermedi ve aksattı düşüncesindeyim ki öyle. Ben bu konuda daha yapıcı olmamız gerektiğini vurgulamak istiyorum. Biz olmazsak bu GRJ da olmaz bunun da farkına varmalıyız.

Cırcır için kavga ediyorsak aramızda, bu site gerçekten belirli şekillerde hayatımızda yerini almış. Kalp kırmaya ve kavga etmeye gerek yok diye düşünüyorum. Ancak belirli şekillerde tepkilerimizi ortaya koyabiliriz düşüncesindeyim. Yeniden tekrarlıyorum, biraz anlayış ve iyiniyet gerekiyor.

Umarım bu sorun çözülür...
  • Infusion • 15 Mart 2005 20:38 • #567340

divinemusic'e katılıyorun ben de...
  • MeDuSa_62 • 15 Mart 2005 21:00 • #567341

ben de...
  • oqz • 15 Mart 2005 21:00 • #567342

ben de...
  • Affedilmeyen • 15 Mart 2005 21:19 • #567344

Bu tip eklemelerde ısrarcı olanların üyelikleri dondurulacaktır.

ahanda benden başla.dediğim gibi kimsenin duasıyla yaşamadım bedduasıyla ölmem.
    iki üç tane ateist koministin yaydığı ateşle yaşla kuru yanyana yandı.
    yok sohbet açılsın başında çoban olsun.
    ne gerek var ? versin adreslerini o ....... ları tek tek ikna ? ederim ben . başımıza çobanada gerek kalmaz içimde rahatlar
    ilkden formüller bulmuş bekçimiz sonra vaz geçmiş. : sanırsın evlenme vaadi ile kız kandırmış . yok dersin olur biter.
    eey sayın bekçim bak büyük yazayımda oku EEY SAYIN BEKÇİM CIRCIRIN ALASI KÜFÜRÜN DİK ALASI SENİN GARAJ VE MÜZİK FORUMUNDA OKUSANA KOPYALADIĞIM MESAJLARI ?
    bunlar boş işler. mühür kimderyse süleyman odur demiştim sana hatırlarsın ama şunu da demiştim aklında kaldıysa : BİR ŞEYİ YAPMAYA HAKKIN OLMASI YAPTIĞININ HAKLI OLDUĞU ANLAMINA GELMEZ
    hakan : sana diyeceğim bir şey yok. gülümsetdiğin çocukların hatırına bişe demiyorum. zaten ben sana bişeyde dememiştim. sen neyi üzerine alındıysan artık
  • divinemusic • 15 Mart 2005 22:33 • #567357

Ne bileyim abi, öyle bir yazmışın ki üsteme alınmamak elimde değildi kusura bakma yani.
  • nazmiyyeaah • 15 Mart 2005 22:57 • #567365
    tamm diyecektimki, bekçi, artik su circira bir dur desek, birkaç ay sustursak...

kapandi. ellerine saglik.

arkadaslar türkçemize de empati diye girmis, ingilizce bir sözcük vardir: EMPATI
    aratin google'da.
    bu olayi bi kavrayin. ve bekçinin yazisini bir kez daha okuyun him?

hoscakalin garajin kir pas yag kokan canim üyeleri.

(anlayiss.. minicik ;)
  • Affedilmeyen • 15 Mart 2005 22:59 • #567366

seninle dostluğumuz var.
    bir internet sitesi için seninle takışacak değilim.
    site bekçinin
    bekçi üyelerinin olsun
    ben bu yaşa kadar sanal yaşamadım :)
  • Affedilmeyen • 15 Mart 2005 23:00 • #567367
    müzik adamı nazi
  • GaRaJ Bekçisi • 16 Mart 2005 10:23 • #567378

aynen söylediğin gibi haklı olduğumu düşündüğüm konuda mührümü kullanmaya başladım artık...

Forum kaliteli bir müzik tartışma yeri olana kadar mümkün olduğunca denetlenecektir, bu amacın doğru olduğuna inanlardan da yardım bekliyoruz.

İlgililerin uygun olmadığını düşündüğü mesajların linki gönderilirse öncelikle ilgilenip temizlenecektir.