Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

16 yaş takıntısı (özel istek üzerine taşınmıştır)

• ajiba • 23 Ocak 2007 15:11 • #583420
    yorumlarınızı almak istediğim konu şudur ki: bazı garaj sakinleri anlak ve yaş ilişkisini abartıp, acayip bir kast sistemi uygulamaktalar, bunun nedeni nedir?
    bu bir adet midir mesela
    ya da
    "kaybolan yılların öcü"müdür, yani her hangi bir kötü niyeti kastetmiyorum burda ama olgun bir insanın davranışlarıyla da bağdaştıramıyorum açıkcası...
  • sadecemüzik • 23 Ocak 2007 18:03 • #583423
    Boşver sen onları. Kast gibi bir sistem uygulayamazlar. Kast'ta başka bir gruba geçiş yapmak hiçbir şekilde mümkün değildir ama sen bir gün 16 yaşını geçeceksin ve dolayısıyla 16 yaş grubuna dahil olmayacaksın. Zaten, insanları biyolojik yaşlarıyla değerlendiren insanları at çöpe gitsin. Ne diye takıyorsun kafana? Her yaş grubunda farklı zeka ve olgunluk yaşına sahip insanlar vardır. ;)
  • violoncellist • 24 Ocak 2007 02:51 • #583431
    bir insan senin fikrine göre değil de yaşına göre cevap veriyorsa zaten senin sorularına, 'yazık yazık..' demekten başka birşey yapamazsın, yapmana da gerek yok! çünkü o insan zaten senin yaptığını anlayabilecek kapasitede olmadığından sadece kendini yormuş olursun..

Zaten, insanları biyolojik yaşlarıyla değerlendiren insanları at çöpe gitsin.

yani.. her seferinde hislerime tercüman oluşların yok mu :) bravo valla...
    ayrıca yaşının keyfini çıkarmaya bak bence. ne sen bir daha 16 olacaksın, ne de senin 16 oluşuna kafayı takanlar tekrar 16'larına dönebilecekler. bırak her kimse onlar sanki 18 ve üstü yaşlarda dünyaya gelmiş gibi davranmaya devam etsinler. hatta 'bravo' da diyelim ki iyice dünyayı kendileri yarattı sansınlar, biz de eğlenelim ;)

saygılar
  • vikings • 24 Ocak 2007 21:54 • #583434
    Zaten, insanları biyolojik yaşlarıyla değerlendiren insanları at çöpe gitsin.

zeka yaşını nerden bilecez? adama ıq testimi yapıcaz onunla iletişime geçmeden önce?
  • HereticSlave • 24 Ocak 2007 22:01 • #583435
    yoo.. mesela ben şimdiden senin zeka yaşın hakkında ufak tefek fikirler edinebiliyorum..
  • deathvalley • 24 Ocak 2007 22:13 • #583436
    yoo.. mesela ben şimdiden senin zeka yaşın hakkında ufak tefek fikirler edinebiliyorum..

süper.. bende tahmin edebiliyorum arkadaşın zeka yaşını..
  • vikings • 24 Ocak 2007 22:22 • #583437
    peki kaç? ve bunu hesaplamayı nerden öğrendiniz?
  • violoncellist • 25 Ocak 2007 00:22 • #583444
    peki kaç? ve bunu hesaplamayı nerden öğrendiniz?

onu hesaplamayı öğrenmedik de hal ve tavırlara paralel olarak 'hesaplama gereği duymamayı' öğrendik.. görüldüğü üzere.. :)

saygılar
  • beklicem321 • 25 Ocak 2007 11:18 • #583447
    Daha seviyeli olalım lütfen.
  • beklicem321 • 25 Ocak 2007 11:47 • #583449
    İnsanlarla dalga filan geçmiyorum. Açıklayıcı olmakta fayda vardır. Derin anlamlar katarak bir yere varılmaz.
    İyi günler