Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

16 yaş takıntısı (özel istek üzerine taşınmıştır)

• Soulforger • 7 Şubat 2007 19:09 • #583693
    Açıklamaları okuyunuz lütfen..

Müdürlerimiz...Orijinal insanlar anladığım kadarıyla...
  • _Backmasking_ • 7 Şubat 2007 19:31 • #583695

hakkaten benim mesajda durdu durdu sonra silindi nedenini sordum kimse cevap ta vermedi
  • define • 7 Şubat 2007 20:14 • #583697

karışmak pek mantıklı değil öncelikle özürle başlıyorum ama yüklenme yapmayın artık hatalı olan şeyleri gerekli yerleri şikayet edin bu şekilde insanı cidden rahatsız ediyo şuan burda kim müdür olsa kötü olucak bunun kaçışı yok iyiyi yakalamak için kötü olunmak zorunda kalıyo veya hatalar oluyo artık forum içinde yapılmasın gözü ve ruhu rahatsız ediyo....sadece bi rica ,bi düşünce bu....
  • ajiba • 7 Şubat 2007 21:14 • #583698

ne uslüp ne konu uygunsuzdu, gayet yerinde bir tartışmaydı,seviyeliydi zannediyorum birileri işi iyice abarttı
  • Soulforger • 7 Şubat 2007 22:27 • #583699

Ettik de bir şey olmadı ki :) Mesaj yazarken üstte yazan kırmızı cümleye bak.

Yani bekçi ne diyor:

"Benim müdürüm istediği şeyi yapabilir , siler , yokeder , hiç bir açıklama da yapmaz , karışamazsınız"...

Ben de buna karşı çıkıyorum.
  • NeGüZeL_İsTnbL • 7 Şubat 2007 22:33 • #583700

aynen benim müdürüm bana gıcık istediği zaman doğru olsun yanlış olsun silebilir.

Ne güzel istanbul değil mi?
  • define • 7 Şubat 2007 23:05 • #583701

hiç kimseye uyuz olmaz öyle bi hakkı yoktur kimse kimseyi kayırmaz çünkü öyle bi lüks yok biz sadece işimizi yapıyoruz kimse çıkarlarını egolarını burda tatmin emez lütfen bunu böyle bilin hiçbirşeyi kişisel algılamayın
  • NeGüZeL_İsTnbL • 7 Şubat 2007 23:46 • #583702

Sana herşey tozpembe gözüküyor sanırım.. Hayatın başka renkleri de var bunları da görmeni tavsiye ederim. Kişisel bi durum olmasaydı bu kadar tartışılmazdı sanırım. Ayrıca üzerine alınan şahıs kendini biliyordur. Bence sen üzerine alınma görevini kusursuz yaptığından eminim.
    Saygılar..
  • define • 8 Şubat 2007 00:05 • #583703

hayatın renkleri değil konu gayet katı herşeye bağıran çağıran kişiler olmaya gerek yok tatlı dilli çözümler gerekiyo sanırım bu sitede öyle veya böyle birileriyle atışırsın bunun kaçarı yok sen kimse değilsin kimsede sen değil bu konu aslında bukadar basit eğer kendi kavgaların yüzünden bu olay değişir diyosan kontollü git bisüre ondan sonra tepkilerini gerekenleri yap bence seninde dediğin gibi saygılar bular sadece fikirler...
  • NeGüZeL_İsTnbL • 8 Şubat 2007 00:15 • #583704

Konudan uzak olduğun için aynı mantıkta düşünemeyiz. Konu ben veya başka birinin herhangi üyeyle veya garajda görevli bir müdürle kişisel tartışması ya da atışması değil. Yetkilerin bencilce kullanılması. Yine üzerine alınan atılsın meydana..
    Saygılar