Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

16 yaş takıntısı (özel istek üzerine taşınmıştır)

• Soulforger • 27 Ocak 2007 21:24 • #583505
    Hepsi de gidebilir. Belli olmaz.

@ A Dead Castle : Onu da yaptık dostum , teşekkürler tavsiye için :)
  • Soulforger • 27 Ocak 2007 21:24 • #583506
    Hepsi de gidebilir. Belli olmaz.

@ A Dead Castle : Onu da yaptık dostum , teşekkürler tavsiye için :)
  • gitarist • 27 Ocak 2007 21:26 • #583507
    bekçi ilgilenecektir bu sorunla muhakkak
  • A Dead Castle • 27 Ocak 2007 21:29 • #583508
    Bekçi şu an online bence yardımcı olacaktır :) kafanıza takmayın bence sorunlar çözülmek için var :)
  • vikings • 27 Ocak 2007 21:31 • #583509
    aramızda diktatörler var galiba :) dediğim dedik, astığım astık, kestiğim kestik heheyt :D yakında devrik cümle kurduk diye mesajlar uçarsa şaşmayın...

garaj_bekcisi;

tüm müdürlerle sürekli ilişki içindeyim ve tüm tepkileri sürekli değerlendiriyorum... ilgin için teşekkürler...
  • ajiba • 27 Ocak 2007 22:20 • #583510
    talan olmuş ortalık

bıraktığımda masumane sorular ve cevaplar mevcut idi oysa?
  • violoncellist • 28 Ocak 2007 00:01 • #583511
    Bu platformda tartışmayı sürdürmeyip; yanlışım olduğunu düşünüyorsanız, konuyu Bekçi ile (düzgün bir uslupla)her zaman görüşebilirsiniz.

bir yığın mesaj yazıp da buna rağmen tartışmayı sürdürmeme anlayışına hayran kaldığımı belirtmeden edemeyeceğim(!)

kişileri rencide edecek mesajları silme lüksüm var
    .
    dedikten sonra;
    bunun için kişiye neden yazdığını sormama keyfine de sahibim.
    diyerek de 'rencide etmemen' enteresan...

saygılar
  • aydngelnseslr • 28 Ocak 2007 01:15 • #583512
    Arkadaş ona verilen bir görevi "keyfine" göre yerine getirebileceğini düşünüyor herhalde, ilginç.
  • sadecemüzik • 28 Ocak 2007 02:40 • #583513
    Bence sevgili forum müdürünün kendi mesajlarını da silmesi lâzım. Eğer kurallara uymayan bir mesaj varsa, müdürün görevi o mesajı "sadece" silmektir. Bunu daha önce de söylemiştim. Forum müdürleri, mesajlarını sildikleri kişilerle tartışmaya giriyorlar nedense. "Garajda tartışmak yasaktır." kuralına uymadığı gerekçesiyle hepimizin bir sürü mesajını siliyorlar ama kendileri polemiğe girince adil davranmıyorlar. Çok dikkatimi çekti mesajlar. Müdürün de Soulforger'ın da mesajları tartışma içerikli ama silinenler sadece Soulforger'ın mesajları. Neden? Çünkü silinmeyen mesajlar müdüre ait ve müdür kendine "torpil" geçmiş. Çok yanlış. Eğer kurallar varsa herkes uyacak. Müdürler de tartışmaya girmeyecek. Girerse adil davranıp kendi mesajlarını silecek. Ayrıca kimsenin "lüks"ü falan yok. Kimsenin ayrıcalığı da yok. Mesaj silme yetkisini egolarını tatmin etme aracı olarak kullanmasınlar bir zahmet. İşlerini iyi yapsınlar.

Kolay gelsin.
  • violoncellist • 28 Ocak 2007 11:25 • #583514
    Eğer kurallar varsa herkes uyacak. Müdürler de tartışmaya girmeyecek.

ben de tıpkı senin gibi düşünüyorum canım. hatta daha önce de dile getirmiştim bu düşüncemi. ama ben bunu dile getirirken bütün mesajlarım silinmişti. neden müdürün mesajları silinmemiş de benimkiler silinmiş diye sorduğumda da 'hayır onun mesajları da silindi' dediler.. kısacası şöyle bir durum oldu ki ben tepki göstermeden o mesajlar silinmemişti. göstermeseydim, yine silinmeyeceketi. çünkü özellikle beklemiştim mesajların silinmesini ve 2 gün boyu orda durmuştu o mesajlar. benimkiler 10 dakika içinde silinmişti tabii.. :)
    değişik yani... enteresan..