Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

16 yaş takıntısı (özel istek üzerine taşınmıştır)

• BurakFender • 9 Şubat 2007 15:10 • #583737
    Açıklamaları okuyunuz lütfen..

iyidir 16 güzeldir...sigaraya başlayanlara ve senide başlatmaya çalışanlara direnirsin falan...bi de anana babana daha bi asi takılırsın
  • NeGüZeL_İsTnbL • 9 Şubat 2007 23:49 • #583743

22'ne geldiğinde 16'da yaptıkların sana çok salakça gelecek bunu da unutma. Asi takılsan nolcak boynuna madalyamı takacaklar. Asi olacağına annene babana saygılı davran böylece daha olgunca davranmış olursun.
  • narkozz • 10 Şubat 2007 13:16 • #583749

kesinlikle katılıyorum. valla yapıyorsun da noluyor altın madalya almadım ben :P şaka bir yana dönemin getirdiği bazı hırçınlıkların dışında ebeveynlerine asilik taslayan gençlerin olgunluk düzeyi benim gözümde 9 yaşındaki sübyanınki kadar.
    bu arada burası neden kıpkırmızı abi? baya ateşli bir tartışma geçmiş hissi veriyor da öyle keyfi olarak silinmiş de olabilir
  • beklicem321 • 10 Şubat 2007 14:15 • #583751

"16 yaş takıntısı (özel istek üzerine taşınmıştır)"
    konumuz buydu değil mi?
    Ama sizler "neden mesajlarım silindi!!" diye yazmaya başladınız. Onun yeri burası değil. Garmesten ulaşırsın olmadı Garaj Başlığı altına şikayetini belirtirsin. O da olmadı Bekçi'ye mesaj atarsın. gereğini yapar zaten. Üzgünüm kural kuraldır. Uyulmadığı sürece de gereken yapılır. Artık bu konuyu tartışmayınız LÜTFEN..

"16 yaş takıntısı (özel istek üzerine taşınmıştır)" konuya dönünüz ve onu tartışınız. Gerekli açıklamayı yaptığımı sanıyorum. Konu dışı tüm mesajlarınız silinecektir. Neden silindi demezsiniz artık.. Umarım..
    İyi günler..
  • chumbucket • 11 Şubat 2007 01:13 • #583764
    tek bi mesajı bile okumadım ilki dışında ama büyüyünce geçer merak etme:D (bknz. ben)
  • FuL_TeLiKe • 11 Şubat 2007 02:20 • #583766
    ya bende anlamıyorum bu küçük yaştaki arkadaşların sürekli isyan edecesine buraya dışkılamalarını..
    e be kardeşim aşağılık komplexin mi var ki 1 adamın sana söylediği laFa göre kast sitemi bilmem ne diye anlatıyosun..

şimdi mevzuun 1 de diğer tarafından bakalım;seni yaşın nedeniyle "ezen" daltonun laFını buraya taşıman bile hata..

konuşmamı napolyonun o efsane sözüyle bitirmek istiyorum:
    "benim dedem 16 yaşında 2 çocuk babasıydı.."
    ayrıcana;
    "çocuk dediğin çocuk yapacak yaşa gelmiş"

dn:2.sini napolyon mu söylemiş bilemem..ama o söylememişse de artık söylemiş kadar oldu..
    gözünü sevdiğimin napolyonu..
    hey gidi..
  • ajiba • 12 Şubat 2007 15:57 • #583787
    konu bireysel değildir 16 yaşında olmam olayla tek ortak noktamdır ben gözlemlerimi belirttim yani yaşanılan bir problem dışavurumu ya da "ezen" daltonlardan korunma iç güdüsü değildir forumun amacı.
    yine de diğer tarafından bakıp da hata diyorsanız yazmak zorunda değildiniz.
    eğer olayın etrafında gezinip farklı tarafladan bakmak yerine bahsettiğim şeyi(olayın özünü)anlamaya çalışırsanız söz konusu takıntının ya da kompleksin (ya da her ne derseniz)sahibi 16 yaşındaki kişiler değil yani en azından bu forumda böyle değil.

ayrıca forumlarda argonun, dejenere türkçenin hoş karşılanmadığını sanmaktayım.
  • ajiba • 12 Şubat 2007 15:58 • #583788
    büyüyünce derken?
  • chumbucket • 12 Şubat 2007 21:13 • #583790
    büyümenin bir veya iki tane anlamı var zaten, bu forumda hangisinin kullanılabileceği de yeterince açık snaırım..
  • Too_ChEE • 12 Şubat 2007 22:44 • #583791
    boşver sen onları öyle kast sistemi uygulayanlarında biyolojik yası gelismis olup zeka yası gelismemistir hayır kendilerini ne sanıyolarsa??? insanlara cifte standart uygulayanlarla hic muhattap olma daha iyi zaten