Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Garaj ve nostalji= mağduriyet...

• ibanetze • 12 Mart 2007 01:11 • #584381
    Demin eski bi başlığı aradım forumda, yaklaşık bi on beş yirmi dakkadır dolanıp sonunda buldum, (forumlardaki arama motoru eksikliğine bi göndermedir...) sonra o günlerde çok samimi olduğum arkadaşlarımın profillerine baktım tek tek, hepsinin profilinde -Bu üye şu anda aktif değildir- yazısı vardı. Bu, benim canımı sıkan bi durum; Garaj hala çok sevdiğim bi site, bi sürü şey geçti bu sitenin forumlarında, şimdi bu siteyi Garaj yapan üyelerin nerdeyse tamamının forumdan atılmış olmasına şaşırdım... Yani bu arkadaşlar zamanında hergün bilgisayarı açtığında ilk iş Garaj forumuna girerken hiç birinin sitede üyeliği bile yok şu an. İronik biraz.

Bi de eskiden forumun bu bölümünde, Garaj Bekçisi dilimizden düşmezdi, Garaj'ın vazgeçilmezi Bekçilik mercii önemini Müdürlere devretmiş artık... Bu da ilginç... Biraz daha soğumuş Garaj'ın havası... Eskiden sorunlar daha esprili, arkadaş havasında çözülmeye çalışılırdı, bu son sayfaya baktığımda test kağıdının optik okuyucuya tutulması gibi kanaat notundan uzak bi tavır gördüm üyelerle yönetim arasında, şaşırdım. =)
  • beklicem321 • 12 Mart 2007 01:35 • #584382
    Şikayetin nedir tam anlayamadım?
    Yoksa sadece efkarlandın da mı yazdın :)
  • ibanetze • 12 Mart 2007 11:07 • #584383
    İşte sorunum tam olarak ub söylediğin... =) Forumun bu kanalı GaRaJ ile ilgili eleştiriler, istekler, teklifler vesaire amacıyla açılmış, illa ki sorun ve ya şikayet olarak bakmamak gerek olaya, bu forumun bi 30. ya da 40. sayfasına baktığında çok daha samimi bi tavır var ilk sayfada ise "sorunun neyse çözelim de başlık kapansın" olmuş... Bu dediğim senle alakalı da değil tabi ki... Neyse işte...
  • distrustful • 12 Mart 2007 12:39 • #584384
    bu samimiyet başka yerde devam ediyo onlar için
    biz göremiyoruz.
    bölündü garaj ...
  • define • 12 Mart 2007 12:49 • #584385
    şöyle bi durumda var foruma yazan üyelerde değişmiş sanırım belki birazda sebeb bu oldu ama yinede haklısın keşke tartışmalar olmasa..enazından seviyeyi kaybetmeden
  • Nem • 12 Mart 2007 13:12 • #584386
    Herkes yorgun, herkes bıkkın, herkes kızgın.. Soğudu buralar yine. Ama bahar geliyor, ısınacak yine havalar, küresel ısınma üstelik bu sefer. Mevsimsel ısınmaya da benzemez.. Küresel ısınma kapınızda, klimalar 10 taksitle diyesim geldi.
  • kare-te • 12 Mart 2007 18:32 • #584396
    bu konu hakkında bi yazı yazsam arkalı önlü 12 sayfa çıkar ama sessiz kalmayı tercih ediyorum.
  • ibanetze • 12 Mart 2007 18:47 • #584397
    "Susma sustukça... falan gibi bi şiler demişler. =P
  • beklicem321 • 12 Mart 2007 20:01 • #584398
    Susmamak gerek, milleti bilinçlendirmeli ;)
  • BurakFender • 12 Mart 2007 20:17 • #584399
    evet ben o kıadar eski değilim ama geçen sene ilk girdiğimde cidden daha sıcaktı ortam.ben mi soğuttum acaba??:)))