Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Garaj ve nostalji= mağduriyet...

• HeArSe • 30 Mart 2007 23:40 • #585061
    2 Çeşit Garaj Sakini Çeşidi Var

ikincisi tam ben oluyorum :)
  • A Dead Castle • 30 Mart 2007 23:42 • #585062
    Mesela

Aslında önemli olan burda bir paylaşım içinde olmak diye düşünüyorum.Bakıyorumda birileri yani belli bir kesim sürekli birilerine laf yetiştirmeye uğraşıyor laf sokmaya çalışıyor.
    Bunun nedeninide pek anlayabilmiş değilim aslında.Ne olabilirki.

Yani bir insan mesela anketlerde (atıyorum bu bir örnek)

Neden anketle ilgili bir yorum yapmazda.Bir başkasının yorumuna laf atar ?
  • syarar • 30 Mart 2007 23:43 • #585063
    Mesela

çünkü kavga çıkınca daha çok okunur nicki.. önemli hisseder kendini
  • A Dead Castle • 30 Mart 2007 23:44 • #585064
    Mesela

Evet işte benimde söylemeye çalıştığım bu syarar dostum !

Yani tamamen kendini belli etme ve kanıtlama çabası değilmidir bu ?

Neden böyle bir şeye ihtiyaç duyuluyor anlıyabilmiş değilim :) En azından tartışabileceğimiz yinede değerli arkadaşlarımız var buda burda durmamıza bir sebep olmaya yetiyor !
  • syarar • 30 Mart 2007 23:47 • #585065
    Mesela

Ergenlik,ben o dönemlerde GaRaJ'da değildim.. ben de öyle olurdum belki de.. ama biz sanalda değil de reelde geliştiriyorduk kendimizi o zamanlar...kendini kanıtlama evet.. ama o yaşlarda ya da yaşlarda demiyelim de kızarlar onlar.. o dönemlerde oluyor.. normaldir.. geçer.. ben ergenken ohoo oo..=)(belki hala ergenimdir ergene uyuyor bu laflar (ben ergendeğilim lafları)) :D
  • A Dead Castle • 30 Mart 2007 23:50 • #585066
    Mesela

Ben şahsen 16 yaşında zeytinburnu spor kulübünde futbol oynuyordum :) İdmanlara giderken cd çalarla müzik dinlerdim falan ordan başladı müzik sevdası :)
    Pek girmezdim yani internete evde bilgisayar yatardı açardım fifa99 oynardım.
    Şimdi bakıyorumda anketlerde birilerine laf sokmaya uğraşanlar doldu taştı.O dönemlerde zaten o yaşlarda oluyor :)

Lars Ulrich bizim Arto'ya benzemiyor mu??
    gibi bir başlık işte bu yaşlarda açılıyor :)
    Altınada yine
    sende ata benziyorsun
    gibi bir yorum yapılabiliyor.Yani sen şusun o zaman sende şusun falan gibi muhabbetler,bilirsin.
  • syarar • 30 Mart 2007 23:57 • #585067
    Mesela

fifa 99 abi süpersin.. ben futbol bilmezdim.. kimse almazdı takıma hep kızların peşinden koşardım :D işte bu hale geldik sonra :D ben 13 yaşında ablamın queen-mustapha dinletmesiyle başladım :D ne günlerdi be..adsl geldi mertlik bozuldu denilebilir mi abi?
  • A Dead Castle • 30 Mart 2007 23:59 • #585068
    Mesela

Aynen :)

Aileler internet ucuz çocuklar girsin bişeyler öğrensin diye aldı.Onlarda buldular garajı ne diyelim sağlık olsun :)
  • _linde • 31 Mart 2007 00:10 • #585069
    Mesela

oo müdür birliği yapılmış dead castle nın neden bu kadar düşmanı var diye sorsak birde kendini belli etme çabasını bi yana bırakıp yorum sildirmelerine kendini reis görmesine yok istek parça çalmıyoruz dalgası ayrıca birilerinin yorumlarını kopyalaması deliriyumdan grup profillerini kopyalayıp yapoştırması ekşi sözlükten çeviri alıp göbeğim çatladı bunu çevirirken demesi eskiden çevirileri arasında olan slipknot u dışlaması ve -18 yaş grubuna hitap ettiğini söylemesi bencede insan kendi olmalı biz hiç değilse doğal davranıyoruz adam lars ulrichle dalga geçiyor diye bende geçecek değilim ayrıca kendimi belli etme niyetinde de değilim ki bi çok arkadaşım zaten var sen önce bu dediklerimin cevabını verebilir misin onu söyle 180 derece dönüp ben black metalciyim profilim çok janjanlı iki venom iki burzum şarkısı ekledim demekle olmuyor
  • A Dead Castle • 31 Mart 2007 00:12 • #585070
    Mesela

anlatmaya çalıştığım budur işte ;)