Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Garaj ve nostalji= mağduriyet...

• rockci_kiz • 31 Mart 2007 00:41 • #585092
    Mesela

evet sanki dikkat cekince heyt behh yillar önce su nikli biri vardi neydi behh o gerci benim suan öyle biri geliyor aklimada o 16 filan degildi
  • beklicem321 • 31 Mart 2007 00:41 • #585093
    Mesela

Şahsi konuşma bölümü değildir. Şayet syarar ile konubirliğine varmaya çalışıyorsan bunun için Garmes'i kullanabilrisin. Ve burası garaj öneri, istek, eleştri vs. bölümü. Herkes kendi fikrini beyan edemez. Yüzbin küsür üye var. Düşünsene bir dostum. Eleştri yapabilirsin. Senin yaptığın eleştri değil, Üyeleri eleştiremezsin ki zaten. Burası GRJ ile ilgili bölüm. Üyelerle alakalı değil.
    Sen ya da o ya da bu dedi diye hiçbir üye öyle olmaz. Geniş düşünme.
  • A Dead Castle • 31 Mart 2007 00:42 • #585094
    Mesela

Orda belirtmeye çalıştığım genelde o yaşlardaki üyelerin yaptığı.Aslında bir genelleme değil :)

Hala soruyorum,madem hepimiz garaja üyeyiz.

Neden anketlerde anket yorumu yapılmaz ?
    Başkalarının yorumlarına yorum yapılır ?
  • red angel • 31 Mart 2007 00:44 • #585095
    2 Çeşit Garaj Sakini Çeşidi Var

insanlar birbirine cevap verip, birbirlerinin kafalarına takılan yorumları hakkında tartışabilsinler diye... alıntı tuşu niye var sence? alıntı normal bir şey olmasaydı alıntı tuşu olmazdı. boş tartışmalar başlatmayalım...
  • rockci_kiz • 31 Mart 2007 00:45 • #585096
    Mesela

yaa iste bu acayip bi olay bence bazileride istiyor kendi yorumuna yorum yapilmasina onun icin cok zit seyler yaziyolar birisi basliyor hic kimse duramiyor. Anketlerde düsüncelerin birbirine uyusmadigi biyer birisi ates veriyo herkes alevlere atliyor nedense. Iste bazileride internete sanirim stress atmak icin giriyor ve önüne geceni pataklayasi geliyor sanirim
  • _Backmasking_ • 31 Mart 2007 00:46 • #585097
    Mesela

şu anda genelleme yapıyosun.
  • A Dead Castle • 31 Mart 2007 00:46 • #585098

Benim anlatmaya çalıştığımı anlayamadın sanırım.
    Senin söylediğin normal bir alıntı ona birşey demiyorum zaten.

Ama mesela birisi yorum yapıyor.Diğeri gidip ona laf sokuyor ya.İğneleyici laflar falan sokmaya uğraşıyor.Onlar için bahsediyorum.

Bu kendini gösterme çabası değilmidir ?
  • rockci_kiz • 31 Mart 2007 00:48 • #585099

buda dogru ama bi tartismayi seviyeli yürütmeyi bilmeyen kisiler var oldugundan böyle anketlerin durumu sonra neden anketi yorumlarlar soruyu yorumlarlar siklari yorumlarlar neden gec e basmazlar insan psikolojisi böyle iste bazilerimiz böyle
  • _Backmasking_ • 31 Mart 2007 00:48 • #585100

Lars Ulrich bizim Arto'ya benzemiyor mu??
    gibi bir başlık işte bu yaşlarda açılıyor :)
    Altınada yine
    sende ata benziyorsun
    gibi bir yorum yapılabiliyor.Yani sen şusun o zaman sende şusun falan gibi muhabbetler,bilirsin.

bunun gibi mi
  • rockci_kiz • 31 Mart 2007 00:49 • #585101
    Mesela

hayir dikkat edersen bazileri yazdim heryere