Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Garaj ve nostalji= mağduriyet...

• Soulforger • 12 Mart 2007 20:53 • #584401
    Aylar boyunca gitar sordun diye adamlar kaçtı forumdan , normaldir :P

Bu arada ibanetze'nin dediğine gerçekten katılıyorum. Bi kaç sene önce gerçekten daha farklıydı. Garaj'ın havası bile bir farklıydı. İsyan olsun falan diye söylemiyorum. Ama yapılan tartışmalar bile daha değişikti. Ortam biraz daha sıcaktı. Eskiden buluşmalar yapılırdı ya :)

Bir tane başlatmak lazım tekrar yeni üyeler kaynaşsın diye , belki sorun bu olabilir , sadece monitör arkasından tanışmasın insanlar :) Ben yeni bir başlık açacağım bunun için :)
  • whyhione • 12 Mart 2007 21:08 • #584404
    buluşma iyi olur aslında ben birine gitmiştim.iyiydi güzeldi kaynaşmıştık.bu arada bende çok eski sayılmasam bile biraz eski sayılırım.eski tadı yok cidden..eski arkadaşlar falan..
  • Aria GalaCtiCa • 12 Mart 2007 23:00 • #584413
    Susmamak gerek, milleti bilinçlendirmeli ;)

Bu konu ile ilgili bir yazım var, aklıma geldikçe yazıp saklıyorum. Üşenmediğim zaman bitirip kopyalayacağım buraya, bu foruma. Tam da bu konuyla alakalı, üstüne geldi yani, hatta biraz gaza geldim desem yanlış da olmaz yani.

edit: aha da yazdım, çok pis gaza geldim:D Maksat millet bilinçlensin...
  • Single_FACTOR • 12 Mart 2007 23:46 • #584424
    nem küresel ısınmadan bahsediyorsa orada bir durup düşünmek gerek .)
  • ga ga • 12 Mart 2007 23:53 • #584426
    ben bu soğumayı şu malum kırmızı yazıya bağlıyorum bi konuya biraz espirili yaklaşılsa biraz konudan sapılsa konu dışı geyik yaptın diye kırmızı yazıyı dan diye yeme ihtimalinden herkes artık daha temkinli yazıya döküyo düşündüklerini daha fazla kural daha fazla disiplin olunca ister istemez bi soğukluk donukluk lukluk oluşuyo.

keşke bu aralar moda olduğu gibi garajdaki bu ani ısı değişimini küresel ısınmaya bağlayabilsem...
  • Single_FACTOR • 12 Mart 2007 23:57 • #584428
    "ga ga" sıkıntılarını açıkça dile getirebilirsin. bu forumun amacı da o zaten.
  • ga ga • 13 Mart 2007 23:50 • #584480
    herşeyi açıkça yazdım zaten
  • beklicem321 • 14 Mart 2007 01:23 • #584485
    Kuralların olmadığını hele burada düşünemiyorum.
    Sorun yazılanların silinmesi ya da tabiri caizsse kırmızıya bulanmasıysa şayet düzelitebilir bir durum. O zaman "eskisi" gibi olabilecek misin eyyy ga ga :)

dipnot: tamam anlatmak istediğin bu değil. Bu sadece örnmekti belki ama ben de bunu gösterek örnek verdim. Hadi bakalım :)
  • boşbeleşadam • 17 Mart 2007 19:38 • #584632
    gelde yad etme eskileri..
    özleme elindeyse..
    harbiden o zamanlarda tartışma çıkaranı defederdik..
    birinde hatırlıyorum cırcır da 1 elaman gelip metal şöyle bunu dinleyen de böyle gibi b*k atmışı..
    herkes kenetlendi organize 1 şekilde ağzının payı verilmek suretiyle defedilmişti..
    o dönemler pc başından kalkmazdık..
    varsa yoksa garaj.

ben o dönemler uzaklardaydım..
    buluşmalara falan katılamaz uzaktan fotolara bakardım..
    harbiden samimiyet vardı.
    yazılır aslında çok şey fakat gerek varmı bilenler için..
    amaç hatırlayıp efkarlanmak..

üzerine 1 sigara..
    dumanı bitene kadar düşün ve sonra sigarayla birlikte söndür alayını..

(oha çok duygusal oldu..)

neyse yenir bu da..
    .)
  • Single_FACTOR • 17 Mart 2007 23:35 • #584648
    zaten sorun da oydu; Gruplaşma...