Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Garmes'teki tehlike

• teorat • 11 Nisan 2007 20:02 • #585420
    alıntı]HereticSlave
    10 Nisan 2007 Salı / 18:17
    biz barıştık dimi teocum :)[/alıntı]evet barıstık tabıkı barısmasaydık şimdi sen donmuş olurdun zaten:)
    2_
    Koloni reklamı yaptığım için donmam doğru. Buna bişey demiyorum.benim dedigim konu başka iyi okursan ayzdıklarimi benim dedigim başka orda garajda kötü niyetli olanlar var sanada denk gelir bi gün belki o zaman anlarsın :))
    Aria GalaCtiCa• yazdıklarınıbir oku bak senin elini nasıl bagliyorlar o zaman anlarsın benim dediklerimi
    benimde dedigim garaja bu konuyla ilgili müdür atasınlar kims ezor durumda kalmasın
  • NeGüZeL_İsTnbL • 12 Nisan 2007 02:43 • #585421
    Abi harbiden tehlikeli hale geldi. Okunsun mesajlar öyle silinsin. Gizlimiz saklımız yok. Çünkü birileri beni dondurmak için epeyce uğraş veriyor... Bana selam yazana kimsin demekten tırsmalı mıyım?
  • HereticSlave • 12 Nisan 2007 17:55 • #585422
    o değilde...

ahahah çok olgunsun..
  • kajmeran_18 • 17 Nisan 2007 15:19 • #585481
    Aynen katılıyorum, yeni bir düzenleme getirilsin fırsatcı kendini bilmeyen kişilere gün doğuyor böylece zaten piskolojisi bozuk çok insan var bu sistemde onlara yem gibi oluyor...yanlış yapılıyor
    destekliyorum...
  • stefanoldsal • 17 Nisan 2007 17:45 • #585482
    insanların tanışmasına gerk yok adam gibi oku işin varsa yap çık git burası tanışma mekanı mı???özel mesaj alınca donduracağına mesaj almak istemiyorum de istemem yan cebime koy gib bişe ...
  • define • 17 Nisan 2007 21:41 • #585485
    çok saçma olucak ama mesaj atan kişini üyeliği yeniyse ben o kişiyi bu konu hakkında bilgilendiren mesaj atıyorum yani uyarım böyledir kural diye eğer bi kişide o yazıyı görüp mesaj atıyosa ve bilgisi olduğu halde kusura bakmayın bu bile bile lades demektir 'yeni arkadaş edinmek istemiyor'yazısı bilgi paylaşamını engelemek için yapılmamaıştır sadece abazanca yaklaşımları engelemek için yapılmış bişeydir bende çok üye dondurttum ve açıkçası aa neden yaptımda demedim bilinçli kullanıcı olalım biraz bence....
  • campus • 22 Nisan 2007 00:09 • #585528
    bence konuyu açan dogru bir olaya parmak basmıs mesela en son define yazmıs ben sana bı mesaj yazsam sende ona cevap versen ve ben seni dondurabilirim deme dengesiz olsam. konuyu açanın demek istedigi dodurulcak kişilerin mesajlarını okuyan bır mekanizma olsun şikayet ettıginde yetkili kişi okusun ve karar versin böyle dengesızlık yapan insanlardan korunmak için konuyu acanın anlatmak istedigi bu bence ya da ben öyle anladim
  • beklicem321 • 22 Nisan 2007 00:16 • #585530
    Forumlarda cevap verilince donduramıyorsun.
    Yanlış anlamışsın herhalde :)
    Sadece Garmes'te oluyor ;)
  • NeGüZeL_İsTnbL • 22 Nisan 2007 03:33 • #585531
    Sen onu da yaparsın ;)
  • campus • 22 Nisan 2007 12:03 • #585536
    hayır sen beni yanlis anladın simdi o kişi bana garmesten mesaj atınca demek istedim biliyorum formlara cevap verilince donmuyacagını üstat