Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Garmes'teki tehlike

• BurakFender • 22 Nisan 2007 22:56 • #585607
    alaaaah o buton donduruyomuymuş ya.ya beyler millet o zaman ben 1, 2 kişi dondurdum vallaha bilmiyordum.uyarı alıyor falan sanıyordum ben.vallaha çak pardon ya...:(
  • teorat • 24 Nisan 2007 17:06 • #585677
    sana iyi bir dua etmişlerdir o zaman bak işte o butonun ne işe yarayıp yaramadını bilmeyen üyeler var. ben size bılınclı kullanmayan uyeler ıcın bu konuyu actım bıde bılınclı olupta mılletı dondurmaya calısan uyeler var.mesaj atmaya tırsıyorum ve garajda böyle benım gıbı dusunen bir sürü üye var bence bunun çözümü bence sikayet durumlarında bu mesajlarla ilgilenen bir müdürlükmü olur ya da baska bı cozum mu olur ona garaj yönetımının karar vermesı ve bu konu hakkında ne dusunduklaerı bılmek ıstememdır bır ıkı satır yazarlarsa bu konu hakkında sevınırız en azından ben sevınırım
  • Maddark • 24 Nisan 2007 22:15 • #585708
    iyide ilanlar falanda var şimdi mesaj almamak olmaz ki bence kimse kimseye sulanmasın mesaj atma gereği duymasın boş yere tanışalım falan fistan olmasın yeterli derim ben teoman...
  • teorat • 25 Nisan 2007 13:37 • #585727
    bizim demek istedigimiz sen mesaj yazdın mı konusu ne olursa olsun adam butona bastın mı donuyorsun bız demıyoruz kı mesaj alınmasın dıye sadece dondurulcak kışılerın mesajlarını bır gorevlı okusun donması gerekıyosa dondursun bızım demek istedıgımız bu
  • Nem • 25 Nisan 2007 14:17 • #585728
    O düğmeye basınca dondurulmuyor zaten. O düğmeye basılınca sadece mesaj şikayet edilmiş oluyor. Daha sonra şikayet edilen mesajlar okunup değerlendiriliyor ve üye donduruluyor, iptal ediliyor veya hiçbir şey yapılımyor. Otomatik bir durum yok yani.
  • NeGüZeL_İsTnbL • 25 Nisan 2007 15:10 • #585730
    Kırmızı banttaki sarı soru işareti
    Eğer bu üyeye mesaj gönderirseniz ve bu mesajınız üye tarafından "rahatsız oldum" düğmesine basılarak şikayet edilirse mesajınızın içeriği önemsenmeksizin üyeliğiniz dondurulacaktır.

Bu da şaka o zaman değil mi? :)
  • HeArSe • 25 Nisan 2007 15:15 • #585731
    hemde eşşek şakası :D
  • Nem • 25 Nisan 2007 15:23 • #585732
    Hayır şaka değil. Bir önceki mesajımda olayın otomatik olmadığını anlatmaya çalıştım. "Arkadaş edinmek istemiyor" uyarısıyla ilgili herhangi bir şey yazmadım :)
  • NeGüZeL_İsTnbL • 25 Nisan 2007 15:30 • #585733
    topici açan arkadaş zaten yeni arkadaş edinmek isteyen gibi profilini düzenleyen bazı bilinçsiz kullanıcıların bunu sadece kendilerine bi silah gibi kullanıp kendisine mesaj atan bir diğer üyeyi hiç çekinmeden dondurmasından duyduğu rahatsızlığı dile getiriyor.
    Peki yeni arkadaş edinmek istemeyen üyeler bu rahatsız oldum tuşuna basınca bi kontrol söz konusu değil sanırım. Otomatik donduruluyor.
    Bana GaRMeSten spam şeklinde gelen bir mesaja rahatsızlık duyup o butonu tuşlamıştım. Sanırım çok uzun bi süre geçmeden üyenin profiline tıkladığımda dondurulmuştu. Bu otomatik olduğunu mu gösteriyor?
  • Nem • 25 Nisan 2007 15:34 • #585734
    Peki yeni arkadaş edinmek istemeyen üyeler bu rahatsız oldum tuşuna basınca bi kontrol söz konusu değil sanırım. Otomatik donduruluyor.

Hayır, dediğim gibi otomatik olan herhangi bir şey yok. Bütün şikayet edilen mesajlar değerlendiriliyor.