Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Utanç..

• syarar • 11 Mayıs 2007 22:26 • #585916
    Utanç

-Tanımadığım bir kişinin bana "Sen" diye hitap etmesinden hoşlanmam... Bunu hepiniz öğrenirseniz sevinirim...

-Müdür hepsini silmediği zaman topic cevap verilebilir hale oluyor...Ve devam ediyor konu.. Hepsini silmenin sebebi de budur...

Not: Sert bir mesajdır.
  • maydonozz • 11 Mayıs 2007 23:11 • #585920
    Utanç

biraz önce bir topicte patladım resmen içimi döktüm ama yakında silinir o yüzden forum bölümüne girmiyorum boş yere vaktimi alıyor uğraşıp konuyu okuyorum yorumumu yapıyorum yarın bir geliyorum benden sonra kim ne yazmış diye bir bakıyorum mesajım yok:S

yakında notkalama işaretlerini yanlış kullanığınız için ya da virgülü yanlış yerde kulladığınız için mesajınız silinmiştir yazısını görürüsemm hiç şaşmayacağım....
  • şermutah • 12 Mayıs 2007 23:19 • #585957
    müzik protesto olabilir ama oda belli kurallara göre yapılıyor eğer o kurallar olmasaydı kaos yaşanırdı.
  • şermutah • 12 Mayıs 2007 23:19 • #585958
    müzik protesto olabilir ama oda belli kurallara göre yapılıyor eğer o kurallar olmasaydı kaos yaşanırdı.
  • sandiago ramon • 12 Mayıs 2007 23:24 • #585961
    Utanç..(aceleci davranmadınız mı?)

sayın yönetici ve müdür arkadaşlarım, fazlasıyla abartmadınız mı! en ufak tartışmayı silmek ne anlama geliyor anlamıyorum!ne yani hep gülecek, geyik makara mı yapcaz!müziğin içine yeri geldi mi; ufak çaplı gerginlikde girecek!ha emin olun bu garajdaki bilinç olduğu sürece o gergin hava yine bu arkadaşlar tarafından düzeltilir!çocuk değiliz biz ya!bazı durumları üyelere bırakmak gerekiyor diye düşünüyorum!biraz fazla aceleci davranmıyor musunuz?
  • HardrocK • 13 Mayıs 2007 10:43 • #585983
    Utanç..(aceleci davranmadınız mı?)

Gene nedensiz yere mesajım silinmiş.Daha bana ne cevap yazıldığını bile görememiştim.Garip..
  • sadecemüzik • 13 Mayıs 2007 21:17 • #585991
    ...

Arkadaşlar ben de eskiden serzenişte bulunanlar arasındaydım, hatta serzenişte bulunanların başında geliyordum belki. Ama inanın şimdi düşünüyorum da ne kadar gereksiz bir davranışmış. Sonuçta burası bir internet sitesi, çok fazla şey beklememek lâzım. Reel hayatta bile kontrol edilemeyen yığınla şey varken sanal alemde ne, ne kadar özenle ve adil yapılabilir bir düşünün.

Burası bir internet sitesi. Kendince kuralları var bize mantıklı gelen ya da gelmeyen. Belki burda daha fazla şey paylaşmak istiyorsunuz, bu güzel bir şey ama mümkün olmuyor işte görüyorsunuz. En sağlıklısı bu sitede sitenin içeriği dahilinde paylaşım yapmak, diğer paylaşımlarımız için de onlara uygun alanlar bulmak. Yoksa iş, içinden çıkılamaz hâle geliyor. Mesajların silinmesi konusunun ne zamandan beri tartışıldığını düşünürseniz demek istediğimi anlarsınız sanırım.
  • Soulforger • 13 Mayıs 2007 21:24 • #585994
    Off Çok Utandım Şimdi Valla...

Yakında bekçi ile eşit haklar isteyecek o. Bakın buraya yazıyorum. İnsanlar sınırını bilmeli , abartmamalı...
  • EdiP • 13 Mayıs 2007 22:38 • #585995

sadece bir düşüncemi paylaşmak istedim,

internette kullandığımız bir çok ücretsiz site var. bunlardan birisi de GaRaJ. Ben bu tip siteleri kullanan insanların(ben de dahil), site yönetimini, kurallarını yargılama hakkının olmadığını düşünüyorum. Çünkü bu tip siteler internet kullanıcısı için bir "hak" değil bir "ayrıcalık"tır. Eğer site sahibi isterse siteyi kapatır, herkes rahat eder. Kimse de "Efendim niye kapattın, haksızlık bu" diyemez. kurallarda veya işleyişte bir sorun olduğunu düşünüyorsanız bunu site yöneticisiyle konuşur nedenini öğrenirsiniz/öneride bulunursunuz, kabul edilir veya edilmez.

Bir çeşit monarşi mi ? evet. ama bu siteyi verimli bir şekilde kullanmak istiyorsak bazı şeylerden taviz vermek gerekebilir.

kimseye sataşma gibi bir amacım yok,onu belirteyim. düşüncemi paylaşmak istedim =)
  • sandiago ramon • 13 Mayıs 2007 23:24 • #585999

prensipte ok dediklerine edip!ama taviz verme konusuna ise asla!ben bu garajın bir üyesi isem ve bu forum(,müzik,enstrüman,vs den ayrı olarak garajdan istekleriniz,beklentileriniz)gibi bir amaç için kurulmuşsa sonuna kadar bu isteğimi dile getireceğim!
    Çünkü gerçek tek!doğru sonuçtur!eğer bir sorun varsa bu düzeltilmelidir!yargılama asla yapmam!yapamam da zaten ama bazı yanlışlarıda dile getiririm!