Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Utanç..

• Soulforger • 14 Mayıs 2007 17:02 • #586019
    Gel Sandiago!

Aç Şero kendini Gordon Freeman sanırmış:D İn len aşağı :D

Şiddet içermeyen oyunlar oynayın diyoruz! (ve ardından GTA San Andreas'lı rüyalara doğru yelken açıyoruz :P)
  • şermutah • 14 Mayıs 2007 18:03 • #586020
    Gel Sandiago!

serbest ölçüde yazılmış

uyak şeması
    -a -a -c
    -a -a -c
    -a -a -c
    -b -b -d

şair burda sandiago ya sesleniyor ona her insanın kendisi gibi olamayacağını söylüyor.

yarın türkçe sınavım var :D
  • HardrocK • 14 Mayıs 2007 18:07 • #586021
    Off Çok Utandım Şimdi Valla...

syarar müthiş yazmışsın valla ya :)

Sandiago,sana bunu çok ciddi bir şekilde söylüyorum ve dikkate almanı istiyorum:Ben seni gıcık listeme almadım,almayacağımda.Bence iyi bir insansın ama sadece kendini yanlış ifade ediyorsun ve çok konuşuyorsun.Başkasının yanında kendini ne yazıkki istemeden küçültüyorsun,ama ne olursa olsun,ben senin yanındayım.

Not:Çok eziyorsunuz çocuğu,bu kadarı da ayıp.
  • kaşif • 14 Mayıs 2007 18:17 • #586022
    Gel Sandiago!

Aferin iyi çalışmışsın :D
  • sandiago ramon • 14 Mayıs 2007 19:27 • #586023
    Yok Kızmıyorum Arkadaşlara.......

az da olsa ses getirdim bu benim için ilk aşamada oldukça başarıdır!Hardrock ben çocuk değilim eziyorsunuz falan,boş ver arkadaşlar kendi çapında eğlenmeye çalışıyorlar,veya eğlendiklerini sanıyolar,ciddiye almıyorum fazlaca!
    Ben soulforger ın yazısını merak ediyorum! bakalım ne yanıt verecek soulfolger!bende msn imde görüşmeye hazırım!gıcıklık listesi ve diğer konular hakkında,çalışmalarımı birde siz görün bakalım!
  • Soulforger • 14 Mayıs 2007 21:30 • #586027

Özel mesajla yolladım sana msn adresimi , ekle , eğer verimli bir sohbet çıkarsa , msn kaydını buraya koyarız , konu da kapanmış olur.
  • syarar • 14 Mayıs 2007 22:40 • #586028

Şiirim nasıl sandiago? :D
  • donald_cobain • 16 Mayıs 2007 20:12 • #586163
    arkadaşlar genel bir kanıya vardım ki bu mesajı kesin silerler dediğimizde mesajlar silinmiyor pek çok kez örneklerine şahit oldum ve/veya yaşadım tabi diyeceksiniz ki
    "silinen mesajlarda öyle bir ibarenin yer almadığını nereden biliyosun?"
    bilmiyorum hissediyorum:) işte size garaj modlarının scriptlerinde bir bug sömürün istediğiniz kadar(matrixvari yaklaşım) :) tabi bu mesaj hatayı ifşa ettiğim için silinebilirde(deneme:))