Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Utanç..

• sandiago ramon • 11 Mayıs 2007 17:20 • #585887
    Utanç

syarar pek objektif bakmamışsın bu konuya!yaklaşımında ilginç!bak benim neden silmiyorlar gibi bir yaklaşım tuhaf geldi bana!burada iyi çocuk,kötü çocuk oyunu oynamıyoruz ki!fazlasıyla yanlı bir tutum içerisindesin.
    Ben şunu belirttim artık çağımız değişti,herkes yeni bişeyler yapıyor,artık çoğu şeyler tabu olmaktan çıktı,açıkçası yeryüzünde artık yasaklarla,bezdirici çözümlerle bir yere varılmıyor!burada senden şunu söylemeni beklerdim:evet sandiego biraz bir daraltma var garajda,bunu sıklıkla dile getirmeliyiz,biraz fazlasıyla bir kuralcılık olabiliyor,bunu umarım garaj yönetimi ve müdürler dikkate alıcaklarıdr,hepimizde bunun üstünde durursak sanırım,bu sorun rahatlıkla çözülür!
    Sen tam tersi beğenmeyen gitsin gibi bir söyleme yakın açıklaman olmuş!müdürlerde hata yapabilir,hatta görevini kötüye kullananda olabilir diyecek yerde''onlar iyi insan ve görevlerini iyi yapıyorlar diyorsun''yani sen ''syarar''mısın anlamadım!neden mi!bütün topiclerde inceledim seni açıklamalarını,düşüncelerini sanki başka biri varmış gibi karşımda!
    özetim özeti:garajın ilk kurulduğu formatı açıkçası çok arıyorum,fazlasıyla serbestlik vardı,sonra ise cırcır vırvır kaldırıldı,ne bileyim yeni arkadaşlar istiyor istemiyor gibi bir uygulama geldi,sonra resimli noktalı bişeyler,sanırım maziyi arıyorum hemde çok!durum öyle bir durum ki garajda bir sistem var,bir olgu var!haklıda olsanız inanılmaz şekilde haksız duruma düşüyorsunuz,düşüncelerinizi garajın formatına göre endekslemeniz gerekiyor,sistemin içindeki sistem taraftarları sizi dışladı mı bir daha eski siz olamıyorsunuz(örnek:gıcıklık listesi),forumlarda mesajlarınız siliniyor,silinme gerekçesi açıklanmıyor(ya bu ülkede artık böyle bir uygulama kalmadı arkadaşlar!bilgi edinme kanunu bu!yani açıkçası tüm kurumlar,daha doğrusu tüzel kişilikler ki (garaj)da tüzel artık açıklama yapmak zorunda değiliz demiyor!açıklamayı yapıyor!yani ben anlamıyorum gelin bu sorunu bir buluşma ile çözelim artık bir garaj kurultayı yapalım!
    Garaj için hazırladığım çalışmaları,sunumları paylaşmış olurum hemde...
  • syarar • 11 Mayıs 2007 18:09 • #585889
    Utanç

Merhaba..Bu mesajı gülümseyerek yazıyorum.. Sert değil belirteyim... Ben sadece kendim için bu siteye giriyorum.. Ne maaş alıyorum ne de bir faydam var.. Sen ne alıyorsan ben de aynısını alıyorum bu siteden..İyi çocuk kötü çocuk meselesi değil olay.. Gıcık listeleri şarttır.. Çünkü insanlar anlamıyorsa ve rahatsız ediyorsa dinlememeyi sağlıyor o buton.. Mükemmel birşey bence.. Bir nevi filtre..

evet sandiego biraz bir daraltma var garajda,bunu sıklıkla dile getirmeliyiz,biraz fazlasıyla bir kuralcılık olabiliyor,bunu umarım garaj yönetimi ve müdürler dikkate alıcaklarıdr,hepimizde bunun üstünde durursak sanırım,bu sorun rahatlıkla çözülür!

:)) Daraltma yok ki bu sitede... Ne forumu istiyoruz? Müzik dışı muhabbet forumu mu? Onun getirdiği ve götürdüğü şeyleri herkes biliyor..

Bence bu olayı fazla ciddiye alıyorsun... Burası bir internet sitesi... Bunu aklımızdan çıkarmazsak olaylara dah genel bakabiliriz..Kurallar olmak zorunda.. Onlar olmazsa burada neler olur bir düşün.. Ve ipin ucunu bir kaçırdın mı gör bak neler oluyor.. Geçmişte gördük,yaşadık bunları.. Bilmiyorum.. Ben böyle düşünüyorum.. Gıcık listesi gereklidir.. Bu sitede herkese eşit davranılır... Davranılmazsa,haksızlık olursa şikayet edilir.. Değerlendirilir sonuca varılır.. Yani sorun ne anlayamıyorum..
  • HardrocK • 11 Mayıs 2007 18:51 • #585899
    Utanç

Bence garaj artık çığrından çıktı.Birisi ha dese mesajı siliniyor.Eskiden daha samimiydi bura.Şimdi herkes bakanlık forumu gibi kullanmak zorunda kalıyor burayı.Hiç hoş değil..
  • syarar • 11 Mayıs 2007 18:56 • #585900
    Utanç

Bak bakalım bu mesaj silinecek mi? Bakanlık forumu mu bak iyi izle..

lay lay lalay lay lay lalalay lay lay lalay (Gülben Ergen'in yeni şarkısı)
    Geyik Geyik Geyik :D Küfür Küfür Küfür :D

Yani arkadaşlar demek istediğim.. Dozunu arttırmadığımız sürece müdürler bile geyi yapabiliyor.. Ama geyk içerikli bir topic açılmamalı.. Ya da ona mahal verecek bir topic.. Yoksa herkes yumusak.. Özellikle buluşma olayından sonra baya bi iyiye gitti site..
  • NeGüZeL_İsTnbL • 11 Mayıs 2007 19:05 • #585901
    Utanç

Gel istanbul'a sanada buluşma yapalım. Bizim hereticslave ankaradan geliyor. Atla uçağa ben seni Sabiha Gökçenden alırım.
    Böylece daha çok geyik yapıp daha çok yumuşarız ;)
  • syarar • 11 Mayıs 2007 19:27 • #585902
    Utanç

Yumusamadan onu mu anladın? Tebrikler.. Ne güzel İstanbul yaa :) Yaza kesin geliyorum Kardeşim Satriani geliyor :)
  • HardrocK • 11 Mayıs 2007 19:36 • #585908
    Utanç

Valla bence sen torpillisin kardeşim :)
  • teo_izmir • 11 Mayıs 2007 21:05 • #585912
    Utanç

syrar garajda kimin torpilli olup olmadıgı bılınıyor sen kasma kendını. yani garajda torpil olayı var bunu sende ıyı bılıyosun o zaman mudur konuyu uzatmadan sılecek baska care yok ya da konuyu saptıran mesajları sılcak hepsını degıl elestırılere acık olcak garaj daha ıyı bır hale gelmesı ıcın saygılar
  • beklicem321 • 11 Mayıs 2007 21:09 • #585913
    Utanç

Garaj zaten iyi. Bunu bozmaya çalışanlar yok değil hani. Bunun için burdayız. Sadece müdürler değil. Tüm üyelerin ortak amacı sadece müzik konuşmak. Müzik içermeyen mesajlarınızı kolonilerinizde paylaşabilirsiniz. Bunun yeri burası değil!
  • Soulforger • 11 Mayıs 2007 21:50 • #585914
    Utanç

Müdürler ölmez , Garaj bölünmez :P