Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Utanç..

• beklicem321 • 13 Mayıs 2007 23:26 • #586000
    Off Çok Utandım Şimdi Valla...

Neden hala uzatıyorsun. 2dk. sus da başkaları birşeyler yazsın. Biraz da o şikayetçi olan üyeler konuşsun. Senin neler düşündüğünü zaten biliyoruz. yani uzatmana gerek yok. Defalarca okutmazsan çok iyi olur.
  • sandiago ramon • 14 Mayıs 2007 00:03 • #586006

Susma sustukça sıra sana gelicek!bu sözü hatırlamışsındır!evet konuşuyorum beklemicem 321 çünkü ,canı en çok yanan bu sitede benim!hiç bir şekilde bana karşı bir açıklama ve gerekli bir bilgi verilmiyor!gıcıklık listesindende çok çektim!
    Artık açıkça hiç çekinmeden bir düşünce akımı başlattım!Gıcıklık listesi insan haklarına aykırı çünkü!susturuyorsun ya!müzakere,ne bileyim bir konuşma yapmadan,sırf insanları sinirlendirmek,germek,açıkçası kalpten ciddi anlamda üzmek için suistimal eden üyeler var!yüz kkere söyledim bin kere de söyliyeceğim eminim bir gün bu sesim duyulacak ve beni anlayan çoğunlukda ,o sesini çıkarmayan çoğunlukda burada güçlü bir sesle haykıracak!''açın kapıları,yıkın tabuları,herkese düşünce özgürlüğü,yaşasın garaj ve müziğin ritminde yaşanılan arkadaşlık ,sevgi ve saygı diye!
  • beklicem321 • 14 Mayıs 2007 00:25 • #586010

Anlamamışsın sen bu Gıcık olayını..

Üyeler sana Gıcık olmuş ve Gıcık Listeleri'ne eklemişler. Gıcıklık yapmasaymışsın, eklemezlermiş.
  • sadecemüzik • 14 Mayıs 2007 01:14 • #586011

Bu adam gerçekten arızalı.

canı en çok yanan bu sitede benim!

Abartma potansiyelinin maşallahı var.

gıcıklık listesindende çok çektim!

Klasik bir savunma mekanizması: Suçu başka birine ya da başka bir şeye yıkma. Kardeşim insanlar seni gıcık listelerine aldılarsa senin davranışların yüzünden aldılar. Yani sen gıcık listelerinden değil kendi davranışlarından çektin. Şu gıcık listesi ayağını bırak artık.

Artık açıkça hiç çekinmeden bir düşünce akımı başlattım!

Hahahaha! Buna sadece gülüyorum :)))))))))

Gıcıklık listesi insan haklarına aykırı çünkü!susturuyorsun ya!

O zaman cezaevleri de insan haklarına aykırı. Adamı tıkıyorsun ışık görmeyen bir yere yıllarca. Kardeşim insanlar senden rahatsız olmuşlar, senin kendileriyle irtibata geçmeni engellemişler. Bu durumda insan haklarına saldıran sen oluyorsun. Kim bilir ne yaptın da rekor kıracak derecede herkesin gıcık listesine girdin. Bu tip önlemler insan haklarını "korumak" için var, anlatabiliyor muyum? Hiç "özgürlük", "insan hakları" vs. muhabbeti yapma.
  • Soulforger • 14 Mayıs 2007 02:22 • #586012

Fazla abarttın , insanların sinirlerini bozuyorsun, küfür yediğim insanlara karşı bile kullanmadığım gıcık listemi ilk kez bana kullandırtıyorsun şu an. Gıcık listeme hoşgeldin Sandiago. Diğer bir çok insanınkine de girdiğin gibi...
  • sandiago ramon • 14 Mayıs 2007 13:25 • #586014

Tebrikler Soulfolger beni yanıltmadığın için!kolaya kaçtığın için!Allah'tan Gıcık listesi varda,hemen cuk oraya koşuyorsun!hani uzlaşı,hani senin doğrunun ve ya öyle düşündüğünün gerçekleri ve gerekçeleri!söylediğin tek kelime abarttın,etmeseydin girmeseydin,ya ne bileyim,seni herkes gıcık listesine ekledi,bak bende yazıyorum hayırlı olsun gibi dalga geçmeler,küçümsemeler... ve benim dahil herkesin bildiği rutin söylemler!
    Ne yalan söyliyim senden daha farklı bir yaklaşım beklerdim!daha dostane yaklaşabilirdin!Açıkçası beni gıcık listesine eklemişsen ,bundan bir garaj üyesi olarak üzülürüm çünkü ben seni eklemedim!ve ne yaparsan yap eklemem de!ama ne bileyim hala geçmişimin peşinde olup belli bir garez besliyorsan bana karşı bilemem!bu arada neden hep senin doğru dediklerin doğru oluyor,neden hep sen sanki çoğunluğu temsil ediyormuş gibi hareket ediyorsun!bakıyorumda belli 3 kişi ısrarla mesajlarıma yorum yazıyor,ve sonrada konuyu kapat diyor!kimse ev sahipliği,misafir ayrımı yapmasın!ya beni ikna etsene madem o zaman!bişey kaybetmezsin dahasınıda ,kazanırsın herşeyinle saygımı kazanırsın!olay artık sen ben boyutuna indi malesef!vede gözlemliyorum! yok bu adam arıza,kaçık,!bu ne ya!arkadaşlar lütfen kişiliğe girişme olmasın!
    özet:insanlar nasıl düşünürse düşünsün,rengi,dili,dini,ırkı ne olursa olsun,hangi platformda olursa olsun,bu bir internet siteside olabilir,bir başka yerde olabilir!artık onlara karşı saygılı olmalıyız!saygı derken karektere değil ha!o kişilerin tercihi1ama insanlığına saygı duymalıyız!illa çoğunlukla hareket etmeyen,farklı görüşleri olan kişileri ,senin bireysel sorunlar var,bak kimsenin yok gibi basit bir söylemle olgu ile geçiştiremeyiz!bu zor değil!heleki bu garajda kesinlikle değil!
    ben gıcıklık listesinin kaldırılaması için bir dost eli uzatmıştım,böyle bir akım başlatamıştım,ama bazı arakadaşlar inanılmaz katı bir tutumla uzatma,konuyu kapat,ooff sıktın vari söylemler geçiştiriyolar!burası kimsenin tekelinde değilki!forumuma yazı yazmazsın olur biter!teo izmir arkadaşımda bunu dile getirdi!beğenmezsin girmezisn yazmazsın kardeşim dedi!o ayrı!yani anlamıyorum!zaten konuyu garaj bekçisine taşıdım arkadaşlar!güzel günler yakın siz hiç merak etmeyin!
  • syarar • 14 Mayıs 2007 13:58 • #586015
    Gel Sandiago!

Gıcık listeleri niye kaldırılsın sandiago ramon ? soruyorum?
  • syarar • 14 Mayıs 2007 14:04 • #586016
    Gel Sandiago!

Gel bana sandiago!

Düşün ki birisi küfür etti
    düşün ki birisi sapıklık yaptı
    düşün tüm bu abazanları
    hiç mi düşünmüyorsun sandiago!

düşün iki kişinin kavgalarını
    düşün kırılan kalperin acısını
    düşün başlamayacak arkadaşlıkları
    hiç mü düşünmüyorsun sandiago!

düşün yapılan saygısızlıkları
    düşün hakarete varan yorumları
    düşün kişisel çatışmaları
    hiç mi düşünmüyosun sandiago!

Anlıyorum sandiago biliyorum...
    Hayat sevince güzel..Biliyorum
    Ben de biryerden başlamalı diyorum...
    Ama sen değiştin peki ya öbürleri?

HEYT BEEE :D COŞUĞUM:D KAFİYEYE BAK BEE:D ŞU UYUM,AHENK

Bu şarkıya beste çalışmalarım sürüyor :D Belki Şöhret Olurum

sv_gravity 0 Arkasından Space Butonu! ::D(Anlayan Anladı) HL
  • pesimist • 14 Mayıs 2007 16:39 • #586017

bu adam dalga geçiyor ya inanmayın...
  • Soulforger • 14 Mayıs 2007 16:52 • #586018

Şu an okuldan yeni geldim ,başım şişti sabahtan beri fakültede , kafamı toparlayamıyorum o yüzden. Akşama sana bir cevap yazacağım uzunca. Eğer Garaj sakinlerini sıkarsa bu konu daha çok msn adresimi veririm , eklersin , oradan devam ederiz. Ama şimdi dinlenmem lazım , cici bak kendine.