Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Profillere cinsiyet eklenebilir mi?yada başka alternatifler olabilir mi!!!!

• bir_sakil • 2 Temmuz 2007 15:37 • #587394
    başlığı okur okumaz anladım böyle parlak bi fikrin yine sandiago ramon'dan geleceğini:D kendisi o kadar dar görüşlü bir insan ki, erkek arkadaşlarımızın kız sanılmaması için getirdiği önerinin bayan arkadaşlarımızın başını yakacağının farkında değil.zira kendisini bayan zannedip abazanlaık yapanlar, gerçekten bayan olanlara fazlasıyla aynı muameleyi uygulayacaktır. yani bu abazanlara bir çözüm değil, tam tersine üyelerin cinsiyetinin deşifre olması demektir. arkadaşımızı kınıyorum..
  • FuL_TeLiKe • 2 Temmuz 2007 23:14 • #587404
    sevgili sandiago..
    bu bizim için değil siteye gelen abazanoslara büyük 1 hizmet olur..
    bu budur..
    ee?
  • sandiago ramon • 2 Temmuz 2007 23:16 • #587405
    Sadece söze değil,birde içeriğe dikkat edersen anlıyacaksın!
    [55 kez okundu]sandiago ramon
    Son düzeltme: 29 Haziran 2007 Cuma / 18:5329 Haziran 2007 Cuma / 18:52
    aslında verdiğin tepkiyi normal karşılıyorum,biraz ters temalı bir konu açtım, ama konu açma sebebim profillerin biraz daha ilgi çekici hale gelmesi için sadece bir istekti!yani direk cinsiyet odaklı bir düşünce yaklaşımı değildi!zaten dikkat edersen yaş yazıyor,hangi şehir olduğun yazıyor,resim ekleyebiliyorsun,bende bir öneri getirdim ve böyle bir uygulamada getirilebilirmi dedim hepsi bu!Çünkü inanırmısın bazı arkadaşlar benim kullanıcı adımı gördükleri halde arkadaşlık teklifleri geliyor!olay sadece bay veya bayan yazıp yazmaması değil ^^sadece^^nisbi oranda bir yanlışlığa ve dikkatsizliğe neden olabilecek kullanıcı adının net bir şekilde kime ait olduğunun belirtilmesine kolaylık sağlıyacak.
  • maydonozz • 2 Temmuz 2007 23:19 • #587407
    yani direk cinsiyet odaklı bir düşünce yaklaşımı değildi!zaten dikkat edersen yaş yazıyor,hangi şehir olduğun yazıyor,resim ekleyebiliyorsun,bende bir öneri getirdim ve böyle bir uygulamada getirilebilirmi dedim hepsi bu!

resim ya da fotoğraf bun 2. kez söyledim. resimle fotoğrafın farklı olduğunu biliyorsundur heralde o kadar kitap okumuşsun 1 sene içerisinde bunuda öğrenmişsindir...
  • FuL_TeLiKe • 3 Temmuz 2007 09:51 • #587420
    tepki vermiyorum..
    yani düşüncem negatif bu fikrine evet ama mantıklı 1 gerekçe varsa yönetim düşünür heralde..
    (bunun da 1 tepki olduğu düşünüldüğünde;tepki vermişim..)

.)
  • cerberos • 3 Temmuz 2007 12:26 • #587421
    [60 kez okundu]cerberos
    Son düzeltme: 29 Haziran 2007 Cuma / 21:4829 Haziran 2007 Cuma / 21:48
    sayın aristo sandiago, demişinde abazan olsam birinin hangi şehirde olduğuna bakmam:D yani düşünsene "bu kız edirneden oo asılalım" filan demezdim :D he belki izmir de öyle birşey olabilir izmir in kızları güzeldir hesabı.

demiştim bende..
  • terör_katina • 3 Temmuz 2007 18:12 • #587446
    bay olma neyse de bayan olduğunu yazarsan işin biraz zorlaşıyo
  • Drive-MAN • 9 Temmuz 2007 23:59 • #587591
    profıle cınsıyet eklenmesı abazanların ısıne gelır sacma bence
  • Ktulu • 10 Temmuz 2007 13:21 • #587598
    Noldu lan artık erkeklere de mi sarkmaya başladın yoksa? :)))

He bir de profiline saksafonla ilgilendiğini yazmışsın. Tuttum :)))