Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Gelecekte Garaj?

• aldieb • 24 Şubat 2008 02:23 • #590519
    aldieb beni kuşkuya düşürüyor

en az senin beni düşürdüğün kadar....
  • simulacrum • 24 Şubat 2008 02:27 • #590520
    Bir sonuca lüzum yok, böyle de iyi gidiyoruz DrumBanger. İçini ferah tut, beni paralayacağınız günü tahmin edebiliyorum. Deşifre olmadan da giderim. Ayrıca siz noktalılar bana şükretmelisiniz. Trafik yaratıyorum, trafik önemlidir.
  • DrumBanger • 24 Şubat 2008 02:29 • #590521
    Deşifre olman neyi değiştirir olmaman neyi değiştirir ? Ayrıca sitenin sahipleri noktalılar değil ki sana şükredelim :) Zaten trafikle ilgilenenlerde sitenin diğer kesimlerinde de görülen insanlar . Farklı birileri gelip bu trafiğe değişik tatlar katmıyor .
  • FuL_TeLiKe • 24 Şubat 2008 02:31 • #590522
    sende abinle annenin mahsulü olsaydın sende tüm hayatın boyunca bu eklenti'den ürkerdin..
    sex senin için 1 eklentiymiş gibi konuşuyosun olm..

bu arada seni sevdiğimi de nerden çıkardın?
    ben zeki insanlardan nefret ederim..
    en nihayetinde rakip/rakibe bağlamında..
    .)
    bu durumda senden nefret etmelimiyim..
    ona karar vermeye çalışıyorum..
    henüz nötr'üm..

(lütfen taıyanlar bilenler alınganlık göstermeyiniz..laF ola beri gele..)
  • simulacrum • 24 Şubat 2008 02:34 • #590523
    Trafikte tat önemli değildir. Trafiğin kendisi reklam için elzemdir. Yoksa bir şey katıp katmamak umurumda değil. Yahu bana ne, ben içkimi içip yazımı yazıyorum. Body yapmak yahut televizyon izlemekten daha eğlenceli geliyor bu bana. Gördükçe her yere yazıyorum. İşim bu zaten, yani, Garaj'ın dışındaki işim de bu. Ayrıca aldieb'in söylediği üzere site site gezdiğim de yok. Garaj'ın epey eski bir üyesi olduğum için geri dönüp biraz takılmak istedim. Hesapta iki hafta kadar önce bırakmam gerekirdi. Ama ders kayıtlarım biraz uzadı. Eşek danışmanım reddetmiş, ekle-sil de bitti, dilekçe yazıp doğru rektörlüğe. Acı çekiyorum yani DrumBanger. O yüzden bir müddet daha sabredeceksiniz.
  • aldieb • 24 Şubat 2008 02:35 • #590524
    ya her başı sıkışan neden freud babaya sarılır anlamam erikson da psikoanalizci ve freudun bir çok eksik yanını bulup insanların gözüne soktu.:)
    nevrotik davranışlar sergilemiyorum simulacrum ya da bilinç dışı düşüncelerimi dışa vurmuyorum.ben buraya libidomu insanlara açmaya da gelmedim ki böyle bir ortamda konuşulucak en son şeydir bu hatta ortak alanda hiç değildir..

aa bu öcü kaka sakın ha demiyorum ikisi çok farklı şeyler, ama konuşulması gereken yer burası değil. yine paylaşmak istediğin hazlarını egolarını bulur paylaşırsın birileriyle ama onu bu köşede yapma gözünü seveyim...
  • FuL_TeLiKe • 24 Şubat 2008 02:37 • #590525
    çoğul değil canımın içi çoğul değil..
    tekil kişi..
    ve artık 1 ismi var..
    neyse..

sana küfredemiyorum kurallar gereği..
    arada da kalmıyorum..
    illa ki söylemelimiyim, sen anlasana küfür işte..
    en manidarından en sıradanına kadar küfür..
    "bende endişeleniyodum 1 yere gidersin diye" gibi 1 cevap vermiyorum farkındaysan..
    "taflan taflan taflan.."
  • aldieb • 24 Şubat 2008 02:43 • #590526
    ayrıca seni feysbukçuluka suçladığım yok okuduklarımı unutmam bir yazında garajın feysbuka dönüşebilitesinden bahsetmiştin:)

azcık ince abi be azcık!!!!
  • simulacrum • 24 Şubat 2008 02:46 • #590527
    Yüz elli saatte yazdığım için üzerime iki mesaj gelmiş ve bu ortada kalmış.
    Aşağı taşıdığım için editledim.
  • simulacrum • 24 Şubat 2008 02:47 • #590528
    sex senin için 1 eklentiymiş gibi konuşuyosun olm..

Yok lan, eklenti olduğunu düşünmüyorum. Seks özdür, bulunduğu yere dönülmesini öneriyorum.
    Ayrıca sev beni, ben seni seviyorum mösyö Ful_Telike.

erikson da psikoanalizci ve freudun bir çok eksik yanını bulup insanların gözüne soktu.

Bana önce Freud'u, sonra da Erikson'u anlatmanızı talep ediyorum aldieb. Anlaşabilirsek Lacan'a geçeceğiz beraber, beklemedeyim.

Başım sıkıştığı için Freud'a sarılmadım. Başım mı sıkıştı benim? Hey! Millet! Başım mı sıkıştı gerçekten benim? Sıkıştığı falan yok, kimse beni sıkıştırabilmiş değil henüz, üzgünüm matmazel.

bilinç dışı düşüncelerimi dışa vurmuyorum.

"Bilinç dışı düşünce" denen bir şey yoktur. Düşüncenin kendisi bilince dairdir, bilince dair olduğu için adı "düşünce"dir. Bilinç dışı olan travmadır, eğilimdir. Ve dışa vurumu haliyle, yani bulunduğu konum gereği bilinçle olmaz. İleri derece psikoloji bildiğim sürece yazdığın her satırın analizini bir yere kadar yapabilirim; sadece beş mesajınızdan genel geçer bir profilini çıkarabilirim. Dil bilimin alanı biraz da, hafif Chomsky, hafif Lacan; var yani bende bir yolu. Libidonu konuştuğunu söylemedim, sadece azıcık hatunlardan bahsettim diye beni Facebook adamı yapman Facebook'u kız-erkek ilişkilerinin gırla gittiği bir yer olarak gördüğünün işaretidir, bu da vizyonunu ortaya koyar. Facebook'u gözünde değersiz kılan kız-erkek ilişkileriyse, ciddi bir patolojiye sahipsindir, tek söylediğim buydu; tez+antitez=sentez.

Kimseyle hazzımı paylaşma niyetinde değilim. Nerede paylaşmışım? Nerede denedim ben bunu? Bir örnek verir misin?
    Yok! Öyleyse, lütfen..