Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Gelecekte Garaj?

• Single_FACTOR • 21 Şubat 2008 19:29 • #590478
    Single_Factor mesela, hayatında övünecek bir şey bulabiliyor mu?

tamam şimdi hemen çetn bi atışmaya girmeliyim, ama önce kendimi ıspatlamalıyım.)
  • simulacrum • 21 Şubat 2008 19:33 • #590479
    Ama işte bana boş yere sataşarak yapma bunu. Müzik forumunda yaptığın bu değil miydi?
    Durup durup kalbimi kırıyorsunuz, DrumBanger da yapmıştı bir kez. Kaç gün ağladığımı bilmiyorsunuz.
  • Single_FACTOR • 21 Şubat 2008 19:41 • #590480
    neden oyle algıladın?
  • simulacrum • 21 Şubat 2008 19:51 • #590481
    Çünkü beni sevmiyorsunuz. çünkü kimse sevmiyo, kimse beni aralarına almıyo, her gittiğim yerden can sıktığım gerekçesiyle şutlanıyorum, rüyamda sevgilileriyle seviştiğim dostlarıma bunu dürüstlükle itiraf ettiği için arkadaşlıklarını kaybediyorum, çok içtiğim için sevgililerimi kaybediyorum, okula uğramadığım için sınavları kaybediyorum, futboldan anlamadığım için tüm iddaa kuponlarım yatıyo, kulaklarım kepçe olduğu için mahallenin veletleri "kepçe abie kepçe abie, ehehehe" diyorlar, her gece evime dönerken sokak köpekleri tarafından kovalanıyorum, ne zaman ihtiyacım olsa telefonumun şarjı bitiyo. Tabii öyle algılarım, alınganlık da yaparım. Beni kimse sevmiyorsa ben neden öyle algılamayayım? Öyle de algılarım böyle de algılarım, kimseyi de sevmem arkadaşım. Ühühüeea... fırk...
  • DrumBanger • 21 Şubat 2008 19:59 • #590482
    Ben özelden senin şu beğendiğin " düzgün " tarzda eleştirdim bana göre ne yapıpta nefret edildiğini söyledim . Ayrıca hazır barajlarda boşken oralara ağla ne de olsa sen zekanla gözyaşını suya çevirebilirsin bence :)
  • kare-te • 21 Şubat 2008 20:03 • #590483
    :) aynı şehirde ve aynı barajı kullanmıyoruzdur umarım
  • DrumBanger • 21 Şubat 2008 20:03 • #590484
    ben zekaya açım abi naparsın zeka dolu su bulunca aptal köpeklere dönerim .
  • Aria GalaCtiCa • 21 Şubat 2008 23:30 • #590485
    Öneriler (icraatler veya temenniler değil dikkatinizi çekerim) gayet güzel. Bekçi (yenisi, eskisi farketmez, hangisi başımızda ise) bunları dikkate alsa iyi eder. Fikirler gayet hoş. Hatta insanların yazıları ile varolduğu bir ortamda (lafım meclisin tam göbeğine) bir de edebiyat bölümü/forumu olsa hiç ama hiç fena olmaz.

Bu mesajdan da çıkaracağım azami anlam budur, bir gram fazlasını çıkarmam.
  • aldieb • 22 Şubat 2008 00:27 • #590486
    hala bana yabancı gelmeyen bir üslup var simulacrumun yazısında. yine hiç yabancı gelmeyen anafikir ve istekler...

derdini kısa cümlelerle anlatamayan, muhalefet olsun da ne olursa olsun diye yazan eski bir üyeyi hala hatırlıyorum yazılarınla sevgili garajdaşım.

ne dersin bilmiyorum buna ama bu bir önyargı değil.

bazı düşüncelerinde hemfikir olabilirim özellikle yönetim konusunda ama bu senin tahmin ettiğim üye olmadığını göstermiyor özellikle şu kırmızı şeride karşı tavırların yüzünden.

BAŞLIK:Yeni arkadaşlar edinmek istemiyor!!!!fazlasıyla mutsuz edici değil mi sizce

BAŞLIK:Abazalık hakkında tez konusu yapılacak konu ile yarın olay yaratıcam!!!!!!!

BAŞLIK:Yeni müdür seçimleri Hakkında!!!!!!!!!!!!!!!!

sandiago ramon
    Son düzeltme: 11 Mayıs 2007 Cuma / 17:2211 Mayıs 2007 Cuma / 17:20

özetim özeti:garajın ilk kurulduğu formatı açıkçası çok arıyorum,fazlasıyla serbestlik vardı,sonra ise cırcır vırvır kaldırıldı,ne bileyim yeni arkadaşlar istiyor istemiyor gibi bir uygulama geldi,sonra resimli noktalı bişeyler,sanırım maziyi arıyorum hemde çok!durum öyle bir durum ki garajda bir sistem var,bir olgu var!

sistemin içindeki sistem taraftarları sizi dışladı mı bir daha eski siz olamıyorsunuz(örnek:gıcıklık listesi),forumlarda mesajlarınız siliniyor,silinme gerekçesi açıklanmıyor(ya bu ülkede artık böyle bir uygulama kalmadı arkadaşlar!bilgi edinme kanunu bu!yani açıkçası tüm kurumlar,daha doğrusu tüzel kişilikler ki (garaj)da tüzel artık açıklama yapmak zorunda değiliz demiyor!açıklamayı yapıyor!yani ben anlamıyorum gelin bu sorunu bir buluşma ile çözelim artık bir garaj kurultayı yapalım!
    Garaj için hazırladığım çalışmaları,sunumları paylaşmış olurum hemde...

ne kadar da birbirine benzeyen yanları var dimi?
    :)
  • FuL_TeLiKe • 22 Şubat 2008 00:53 • #590487
    sana gözümü açabildiğim 1 başka anımda cevap verip neFretimi kusucam olm..
    şu an bar ikindisi yaşıyorum..
    dinlediğim müzik hala beynimde akdenizin o köpüklü hali gibi..
    okuduğumdan da 1 şey anlamadım..
    seni 1 yerlere çağırıp tehdit ederek delikanlılığımı tüm dünyaya ilan etme hevesi bütün bünyemi "ince hastalığa" yakınlaştırıyo ama haliyet-i ruhiyem buna müsait değil..
    nasıl kuduruyorum "senden müdür olursa papa da müslüman olur be moruk" diyemediğim için..
    ah o sarışın hatun olmayaydı, bak ben sana neler söylerdim daha..
    ama onun önerisini değerlendirmeliyim..
    sonrada uyumalıyım..
    "senden bekçi olursa benden horoz nuri bile olur lan" der sokrates..(ktulu senin söylediğin o sözde bu herifin bu arada)

yattım ben..
    sessizce..
    koydum pcyi 1 kenara..
    önizleme>kaydet dedikten sonra start'ı tıklayıp (kimine göre ona basıp) kapatıcam bu aleti..
    ben çok değiştim simi..
    küfredemiyorum ya şu forumda..
    işte bekçi ol ve bu işe 1 çare bul..
    en azından bana torpil yap ve sadece ben küfredebileyim..

sustum sustum tamam..