Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Gelecekte Garaj?

• Aria GalaCtiCa • 20 Şubat 2008 00:40 • #590423
    Yardım?

Ya pardon da neyin yardımı? Aylardır forumlara uğradığınız, baktığınız mı var. Garaj ile alakalı o kadar öneri/şikayet/teklif yapıldı, birinci ağız olarak bunları yanıtlamak şöyle dursun, dönüp de bir kere baktınız mı? İnsanlar sizin açtığınız -ve üstelik üzerinden dünyanın parasını kazandığınız- alanda birbirlerini yediler, dönüp de bir kere "beyler ayıp oluyor" dediniz mi? Sizin seçtiğiniz ve sizin kendi ellerinizle buraları yönetme yetkileri ile donattığınız insanlar üzerinde atış talimi yapılırken "Kardeşim bu insanlar şahsım tarafından yeterli bulunmuş ve seçilmiştir. Eğer hala bir şikayeti olanlar bilsinler ki, eğer kadrolarımızda bir değişiklik olursa sizi haberdar ederim. Şimdi, dağılın lan" dediniz mi

Aşağıda yazılı başlığı. Adam parasını ödediği halde açılmamış stüdyosu. Bu bile buraları ne kadar ciddiye aldığınızın bir göstergesi. Siz üzerinize düşeni yaptınız mı da insanları görevini yapmamakla suçluyorsunuz?

Emin olun benim beklediğim yönetim de bu değildi. Ben bu siteye ilk üye olduğum zamanlarda üyeler rahatsız oldu diye reklamı yayınlamaktan vazgeçen bir bekçi vardı. Şimdi ne bekçi var ne de nem. Gölgeleri bile yok. Ama ne var? İnsanlarını görevini yapmamakla suçlayan yöneticiler var.

İşini mükemme yapan ne kadar da insan varmış meğer.

Önce biraz aynaya baksın herkes. İğneyi kendinize batırın hele bir, gerekirse çuvaldızı ben bizzat kendime batırırım.
  • Ktulu • 20 Şubat 2008 03:17 • #590425
    Ben görevimi yapıyorum. Sinirle de değil, zevkle. Strese giren gitsin zaten, eğlenmeye girerdik buraya eskiden.
  • beklicem321 • 20 Şubat 2008 03:26 • #590426
    Senin sinirlerini bozacak "angut"lar yok çünkü. Bende var ne yazıkki :)
    Eskiden dünya da daha güzeldi, eskiden PKK yoktu, eskiden Garaj yoktu, eskiden..eskiden..eskiden.. ne eski kafalısınız yahu. Yenilensenize azcık :)
  • FuL_TeLiKe • 20 Şubat 2008 09:39 • #590427
    o benim mesajım..
    ama müdürlerden torpil görmüyorum;gözden kaçmıştır..
    ayrıca garip 1 durum var: şimdi ben orda aFişe etmişim eyvaLLahta, sen onu buraya yapıştırıp ne yapmışın?

"midyata pirince giderken evdeki bulgurdan olmak" dedikleri budur sanırım..
    özetle; dışkı atarak, birilerinin üzerinden amacına ulaşmak şerefsizlik demişti tarih hocam..
    kendisini saygıyla anıyorum..
    haklılığını ise tartışmıyorum bile..

-------------------------------
    suçluyum..
    ama bana 1 şey yapamazsınız..
    21 şubat itibarıyle asker kaçağıyım..
    .)
    "lan bu bildiğin askeriyenin malı.."
  • FuL_TeLiKe • 20 Şubat 2008 09:44 • #590428
    bütün yazdıklarınızı okudum..
    ve garip 1 tespitim var..
    cırcır vırvır da arada gelip ortalığa hiç alakasız 1 konu atıpta herkesin sinirlerini zıplatan, bunu da 1 "halt" ettim sanan o zerzavatlar vardı..
    ktulu,karete her ikinizde bunları hatırlayacak kadar eskisiniz sanırım..
    ve yazdıklarınıza 1 bakın..
    çok mu farklı..
    buna dostane 1 serzeniş diyelim..
    ve en nihayetinde..
    cırcır vırvır'ı da böyle kaybettik işte..
  • beklicem321 • 20 Şubat 2008 12:13 • #590429
    Aferin nen :))
  • Soulforger • 20 Şubat 2008 12:33 • #590430
    Sizin seçtiğiniz ve sizin kendi ellerinizle buraları yönetme yetkileri ile donattığınız insanlar üzerinde atış talimi yapılırken "Kardeşim bu insanlar şahsım tarafından yeterli bulunmuş ve seçilmiştir. Eğer hala bir şikayeti olanlar bilsinler ki, eğer kadrolarımızda bir değişiklik olursa sizi haberdar ederim. Şimdi, dağılın lan" dediniz mi

Çok güzel bir noktaya parmak basmışsın.

Bekçi , ne olursa olsun müdürlerini savunur ve gerekli açıklamayı/uyarıyı özelden yapardı.

Chutluck hanımefendi ise aç kaplanlara atılan yem misali açık alanda saydırmaktan kaçınmıyor.

Ben bekçiyi özledim ha... Gerçekten özledim...
  • Ktulu • 20 Şubat 2008 12:55 • #590432
    cırcır vırvır da arada gelip ortalığa hiç alakasız 1 konu atıpta herkesin sinirlerini zıplatan, bunu da 1 "halt" ettim sanan o zerzavatlar vardı..
    ktulu,karete her ikinizde bunları hatırlayacak kadar eskisiniz sanırım..
    ve yazdıklarınıza 1 bakın..
    çok mu farklı..

Ne alaka Fatih?

Evet çok farklı.

1.si, ben hiçbirşeyi "başlatmadım".
    2.si ben hiçkimseye hakaret etmedim.
    3.sü kimseye "alakasız" yerde eleştiride bulunmadım.

Bir kontrol edin bakalım kimin mesajları silinmeye layık.. Bir daha düşünün bence. İster gerilin, ister büzülün, bu sefer mantıkla düşünün.
  • Ktulu • 20 Şubat 2008 13:55 • #590433
    Alıntı

"diyecek başka birşey yok" demek asıl ibn*liktir. Bak ben müdürüm ama argo kullanabiliyorum. Hadi buna da "adam kayırma" de.

sen si*ini tutup Müdür Kolonisindeki bir yazıyı gelip buraya yazabiliyorsun

Si*ine göre hareket ediyorsun

Sen de dönmeyesin, dikkat edesin. İkinci bir ADC vakkasıyla daha karşılaşmayalım. Sonun onun gibi olmasın. Sonra "atlas pasajına gelin" diyip durma sende.

O yazdım dediğin koca sayfada hiç bir b*k yok. Sadece atıp tutmuşsun

Döne(*)ceğinize sözünüzün eri olun azıcık da sizi de adamdan saysınlar gülüm

Kendini adamdan mı saymıyorsun

Senin sinirlerini bozacak "angut"lar yok çünkü. Bende var ne yazıkki

Ne diyim ki daha..

Sonra adam kayırma yok deyin, görevimi yapıyorum deyin. Ben bu mesajlardan birini yazsam olay çıkardı. Ama o ne, bir bakıyorsun forumdan görevli kişi yazmış bir de. Damara basma mı var? Üslubun olmamış diyorum adam gelip bunları yazıyor. Damarına bassam bile o adamın böyle cevaplar vermemesi lazım. Benim de anlaşılmak istediğim konu bu işte.

Bizim önceleri hiçbir problemimiz yoktu Faruk'la. Ben forum meselelerinde eleştirilerde bulundukça kendisi bana karşı cephe aldı. Tuna'yla da kişisel bir derdim yok. Sadece eskiden cırcır vırvır'da Allah peygamber demeden söven adamlara çıkıştığımız zaman bizim siyaset yaptığımızı düşünmüştü. Haklı olsa bile bizim de kendimize göre sebeplerimiz vardı. İki taraftan da bakmak lazım.

Neyse demek istediğim şey, benim kişisel bir derdim yokken karşı tarafın olayı kişisel algılaması ve bu şekilde davranması. İnanın karete'yi de tanısanız bu şekilde düşünmezsiniz. Olay daha da uzamadan bitirmek lazım. Benim garajdan beklediğim şey Faruk'un görevini iyi yapmasıydı, bıraktı, kendisi bilir. Yoksa haber kısmıyla ilgili bi derdim yoktu. Ama bunu da döneklik olarak algılayacaksanız önceki mesajlarımı da incelemenizi tavsiye ederim.
  • kare-te • 20 Şubat 2008 17:05 • #590434
    ben seni burda suçlu olarak göstermiyorum merak etme. veya sana torpil yaptıklarını düşünmüyorum başka bir durum söz konusu yukarda smilacrum bana hakaret edip onunkini silmemeleri ve benim karşılık verince silinen mesajım gibi yani onu sen veya başkası yazdı hiç fark etmez.