Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Gelecekte Garaj?

• beklicem321 • 18 Şubat 2008 13:50 • #590372
    Aynen senin kolonide "istifa ediyorum" deyip etmemen gibi bi durum da söz konusu olmaz

Benim yönetimle ne gibi bir görüşme yaptığımı biliyor musun? Kafadan atıp tutuyorsun. Tamam ben ortaokul 2ye gidiyor olabilirim. Bundan da gocunacak değilsiniz ya :)

Arkadaşlarımın mesajlarını silmiyorum, ama başkalarınkini kefke keder siliyorum diye birşey sözkonusu değil. gayet adil davranıyorum herkese karşı. Buna sende dahilsin. Diğer müdürler de burada gelip yazı yazabiliyorlar. Onlara da "müdür" oldukları için istisnai bir durum söz konusu değil. Ben yeri geldi Nem in bile mesajını sildim buradan sen konuş daha..

Burada bu tür bir sataşmayı yapıp, daha sonra da "diyecek başka birşey yok" demek asıl ibn*liktir. Bak ben müdürüm ama argo kullanabiliyorum. Hadi buna da "adam kayırma" de. Ben yeri geldi kendi mesajımı dahi sildim, hatta saçma sapan konulara dayazılar yazdım, sonra onları da sildim uyardınız ben de yerine getirdim.

Ola ki "istifamı" kabul ederlerse "hay hay" der giderim. Ama sen si*ini tutup Müdür Kolonisindeki bir yazıyı gelip buraya yazabiliyorsun. Orası diğer üyelere açık bir koloni olsaydı herkes kabul edilirdi. Bunu sen beceremiyorsun. Si*ine göre hareket ediyorsun. ben kare-te'nin eski zincir yazılarını da okudum. Kendisi o zamanlar çoook farklı düşünüyormuş ve 360(buçuk) derece dönmüş. Sen de dönmeyesin, dikkat edesin. İkinci bir ADC vakkasıyla daha karşılaşmayalım. Sonun onun gibi olmasın. Sonra "atlas pasajına gelin" diyip durma sende.

Bye bye canım..
  • Soulforger • 18 Şubat 2008 13:54 • #590373
    Ben hiç kayrılmadığımı biliyorum... Seninle msn'de tartıştığımızı da biliyorum hatta bu yüzden...

Atlas pasajı ise güzeldir, mühim bir yerdir. Korn'dan sonra Black Metal takılıp , converseleri ayağa geçirip gidilesi bi yerdir. Tavsiye edilir :D
  • kare-te • 18 Şubat 2008 15:44 • #590374
    Mesajlar siliniyorsa biz müdürler tarafından siliniyor demektir

ne kadar akıllıca :)

Single_FACTOR ve benim de çekememezlik gibi bir şey sözkonusu değil

daha önceden bana burası deşifre ortamı değil denildi mesajım silindi ama aynı şeyi bir başkası yaptı ve müdürler bunu gördüğü halde silmedi.

ve yukarda bana hakaret edildiği görüldü ama silinmedi tabi ben karşılık yazınca ben kötü olunca benim mesajım silindi.
    ayrıca ben müdür olmak isteseydim bende pasif takılarak olurdum bir sorumluluk üstlenmeden rahat takılmak istedim. sana veya ona gerekçesini soran yok birilerine torpil birilerine gıcıklık söz konusu.

liseli arkadaşlara selam olsun
  • kare-te • 18 Şubat 2008 15:45 • #590375
    istifanın kabul edilmeside bir başka komik durummuş.
  • Uttegae • 18 Şubat 2008 15:50 • #590376
    yok canım garaj 3009a kadar gelişemez mod2900 yapıp en başa döner bence dumanla mesajlar falan...
  • beklicem321 • 18 Şubat 2008 15:57 • #590377
    Varsa hatamız söyle telafi edelim. Biz yüzde yüz doğruyuz demiyoruz. Bizimde hatalarımız vardır diyoruz. Ama başkaları gibi "tanrı benim" demiyoruz ;)

Ayrıca lisesi değil, ortaokul abisi :))
  • Soulforger • 18 Şubat 2008 15:58 • #590378
    Tamam ama o da ufacık çocuk , üstüne gitmeyin bu kadar :D
  • beklicem321 • 18 Şubat 2008 15:59 • #590379
    Çocuk dediğin sana bir solo atar. Duvara yapışırsın :))
  • Soulforger • 18 Şubat 2008 16:01 • #590380
    Hocana saygısızlık etme, çekerim kulağını :D
  • beklicem321 • 18 Şubat 2008 16:06 • #590381
    Asıl komik durum bunun bilmeden etmeden, gelip burada asparagas şeyler söylemek. Sen ne biliyorsun da konuşuyorsun "hödük" !

[bkz: hödük]