Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Gelecekte Garaj?

• DrumBanger • 7 Ocak 2008 22:21 • #589717
    Ya aslında en basit söylenebilecek şey hangimiz hayatımızdan 2001 veya 2002'deki kadar tat alabiliyoruz ki ? Açıkçası ben alamıyorum . O zamanlar saçma gelebilir ama mahallede iner top oynardık internet denilen şeyde bizim için kafeye gidip yarım saat CS , Quake veya UO oynamaktan öteye geçmezdi . Şimdi mahalleye bakıyorumda şöylesine camdan in cin top oynar olmuş artık . Tek bir insan yok . Bilgisayar başında sıkılarak saatler geçiriyorum ya da dışarı çıktığımda tam olarak zevk alabildiğim bir yer yok . Genel olarak hayat sıkıcı olmaya başladı aslında .
  • sunmoon_13 • 7 Ocak 2008 22:34 • #589718
    bence garaj uzun yıllar sürecektir...ama burda bulunun kişilerin dinlediği müzik türleri farklılaşacaktır.içinde hepsiden 4yüzden haberlerin olduğu bi site olur
  • sadecemüzik • 7 Ocak 2008 22:49 • #589721
    Yok canım olur mu öyle şey. Sonuçta bir sürü insan bir araya geliyor. Farklılıklar olması kaçınılmaz. Ama o zamanlar insanlarda birbirini tanımaya yönelik büyük bir istek vardı. Hele buluşmalara ilk kez katılanlar oldu mu değmeyin keyfimize... "Taze kan!" diye bas bas bağırdığımız olmuştur burda buluşmalardan önce. Hatta bayan üyeler daha çekingen davrandıkları için onları buluşmalara katılmaya teşfik etme çabalarımız falan olurdu. Güzeldi yani... Şimdi öyle bir ortam yok ama elbette bu insanların elinde. İsterlerse bir araya gelebilirler, neden olmasın!
  • SlipknotSlave • 7 Ocak 2008 22:57 • #589722
    ALLAH (C.C) kadınlara güvenseydi zar koymazdı.
  • sadecemüzik • 7 Ocak 2008 23:00 • #589723
    Alakayı çözemedim. Herkes senin kadar zeki olmayabilir. bkz: ben :)
  • DrumBanger • 7 Ocak 2008 23:15 • #589724
    Onun zekası kendini zeki olarak göstermekten gelen bir şey zaten :)
  • Ktulu • 7 Ocak 2008 23:18 • #589725
    Katılıyorum da.. sen bi özele baksana :D:D
  • Single_FACTOR • 7 Ocak 2008 23:47 • #589729
    başlıyoruz galiba gene
  • Single_FACTOR • 8 Ocak 2008 00:07 • #589734
    Artık demir almak günü gelmişse zamandan
    Meçhule giden bir gemi kalkar bu limandan
    Hiç yolcusu yokmuş gibi sessizce alır yol
    Sallanmaz o kalkışta ne mendil ne de bir kol
    Bir çok giden memnun ki yerinden
    Çok seneler geçti, çok seneler geçti
    Dönen yok seferinden
  • Aria GalaCtiCa • 8 Ocak 2008 00:10 • #589735
    Bu ilgini çektiyse bu da çeker bence:

""Bir adam 19. yüzyılın ortalarında bir zaman kapsülüne yerleştirilmiş (o yıllarda zaman kapsülünü nerde bulmuş demeyin kafa göz dalarım:D) ve zaman kapsülü de 150 yıl sonrasına ayarlanmış.

bu 150 yıl dolunca, 2007 senesinde yaşlı adam kapsülünden dışarı çıkmış. Çıkmış çıkmasına ama tekrar aynı dünyaya mı geldiğine hiç emin olamamış. Yollarda gezinen metal yığınları, gençlerin ellerinde tuttuğu ve bir kablo ile kulaklarına bağladığı metaller, ışıklı yollar, yer altından geçen trenler... Adamcağız yine aynı dünyaya mı geldiği yönünde ciddi tereddütler yaşamakta imiş.

Bu şaşkınlık ve şuursuzlukla gezinen yaşlı adam kendini bir binada bulmuş. İlk önce nerede olduğuna anlam verememiş, ancak biraz gezinince yüzüne bir gülümseme oturmuş. Büyük bir özgüven ile "tamam" demiş, "burası bir okul. Sadece karatahta yeşil""

Gelecekte Garaj ne olur. Bilmem. Kendi adıma ben evlenmiş olurum heralde. Onlar da buraya üye olurlar:D Karım Maria Galactica, Çocuklarım da Tarja Galactica ve Coria Galactica nicklerini alırlar:D Buraya bir çok bilmiş yetmiyormuş gibi dört tane oluruz bir anda:D Galactica ailesi olarak yerleşiriz Garaj'a:D