Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Gelecekte Garaj?

• Ktulu • 7 Ocak 2008 20:42 • #589704
    yiğit demiş ki
    GaRaJ Rock Bar'ı açsınlar burdaki muhabbeti oraya taşıyalım. İçelim, eğlenilim, tozutalım, azıtalım nana nana naa naaa...

hay ağzını öpiyim :)) Ben de reel bi ortam varken forumları kirletme taraftarı değilim ama 7/24 dışarda olamıyo insan işte dimi :))

He bir de bilmediği kelimeleri cümle içinde kullanma hevesi olanlar girmesin oralara da ya :))) Ya da bi daha düşündüm de girsin. Komik oluyo :)

_______________________________________________________________________________________
    Ktulu'nun şu anda dinlediği parça:
    Dark Tranquillity - Terminus
  • NeGüZeL_İsTnbL • 7 Ocak 2008 20:46 • #589705
    Bence site sahipleri yakın zamanda reklamlardan köşeyi 120 ile alıp en yakın zamanda Kadıköy'ün göbeğine bi mekan açsınlar. Herkes gelsin abi, punkı, emosu, tayt metalcisi... eğlence ve muhabbet kadar birazda punk ve emolarla topaç oynarız gırgırımıza doyum olmaz. Bekçi duy sesimiziii

---------------------------------------------------------------------------------------
    Ktulu hala aynı parçayı dinliyor.
  • sadecemüzik • 7 Ocak 2008 21:00 • #589706
    Burda muhabbet mi kaldı ya? Eskidendi o... Muhabbet falan... Garaj buluşmalarına taşıyorduk o zamanlar muhabbeti. Garaj Rock Bar'ımız yoktu ama mutluyduk! :))))
  • NeGüZeL_İsTnbL • 7 Ocak 2008 21:26 • #589709
    Zaten hep eskiden şöyleydi eskiden böyleydi diye diye bu hale geldi Garaj. Ama bunu düzeltmek yine üyelerin elinde.
  • sadecemüzik • 7 Ocak 2008 21:34 • #589710
    Ben, her şey zamanında ve tadında güzel diye düşünüyorum. Tabii bu da göreceli. Ben doymuşum ki tadında kalsın diyebiliyorum. Buraya yeni üye olanlar ya da buluşmalara doymamış olan, "buluşma olsa da gitsek" diyen insanlar olabilir. Zaten vurgulamak istediğim şey oydu. Üyelerin buluşma yönünde bir talepleri yok ki... Eskiden her hafta bir buluşma topic'i açılırdı Garaj'a. O yüzden "eskidendi" dedim. ;)
  • DrumBanger • 7 Ocak 2008 22:01 • #589711
    Eskilerin şansı şu yönde olabilir aranızda mantıksal olarak fazla farklılık yoktur . Herkes herkesi anlar . Ama biz yenilerin arasında dağlar kadar uçurumlarda olabiliyor ama bizim yakınlıklarımız sizden daha iyide olabiliyor . Biz buna grup to grup diyoruz :)
  • Single_FACTOR • 7 Ocak 2008 22:07 • #589712
    10 yıl içinde internet çökecek bi kere. indir indir nereye kadar herşeyin bir kapasitesi var
  • System666 • 7 Ocak 2008 22:08 • #589714
    Yeni gelenlerin buluşma buluşma diye delirmemesi gayet normal çünkü fazla insan tanımıyorlar. Sitede bir durgunluk var evet normaldir dış etkenleri göz önünde bulundurmak lazım. Facebook, orkut çılgınlığı. Hemen sonrasında ekşi sözlük'ün yazar alımını açması genel olarak küçük büyük çaplı pek çok siteyi etkiledi. Alexa üzerinde baktım evet GRJ üzerinde bir düşüş var. Hiç kimse bu sitelerle GRJ'ın ne alakası var demesin çok alakası var efenim...

DaRKNeSS
  • Ktulu • 7 Ocak 2008 22:13 • #589715
    Yok eskiden daha karışıktı tarz olarak.
  • DrumBanger • 7 Ocak 2008 22:16 • #589716
    Hadi be . Teorimin çöküşüdür bu o zaman