Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Gelecekte Garaj?

• Bukimyahu • 21 Ocak 2008 09:52 • #589933
    evet canım yaaa yazasım geldiydi ve yazdım n malsemesi hocam yaa hala Nuri kaldımı way be n adammışım unutulmamak güzel ehehehee ama o eski nuri yok söliyim :P
  • Mephistopholes • 23 Ocak 2008 18:29 • #589976
    Senden bir kaç tane fena olmaz :)
  • fee_ • 6 Şubat 2008 21:26 • #590241
    facebook kısmına kadar hemfikirim, facebook da bitik durumda bana göre çünkü:) en azından kişisel fikrim bu yönde, insanların genel düşüncesi nolursa olsun...
  • Ktulu • 7 Şubat 2008 13:09 • #590242
    Yine adamın biri feysbuk gibi bi site çıkartıcak, herkes o yöne yığılıcak. İnsanlar değişim istiyor.

Zaten öyle demiştim.
  • Shutelllica • 17 Şubat 2008 00:45 • #590343
    yılda 1 kere de olsa girildiğinde üyelikten çıkarılmadığın, yine yılda 1 kere bile girildiğinde çok da bişey kaybedilmeyen fevkalade yerinde sayan bir site olamaya devam etsin.

2004 bitmek üzereydi. biri topik açtı, kıyameti kopardı. site 2005'e girerken kapanıcakmış. bakın altta öyle yazıyo dedi. buna inananlar da oldu, geyiği uzata uzata zürafaya çevirenler de... derken bekçi (o zaman bizzat ilgilenir ve gereğinden fazla umursardı buraları.) bir de kraldan (pardon) bekçiden çok bekçici tipler yoktu. sonra alttaki 2005 oldu 3009. tıpalar takıldı ve ülkeyi büyük bir huzur kapladı.
  • NeGüZeL_İsTnbL • 17 Şubat 2008 01:32 • #590344
    bana da başlarda daha güzel gelirdi ne yalan söyliyim. senin gibi o kadar uzatmadım da iki günde bir girer oldum şu anlarda. önceleri saatlerce sabahlara kadar siteyi öğrenmek için meraktan girmediğim bölüm kalmazdı, bütün yorumları okur, haberleri takip eder, forumlarda ve kolonilerde yorum yapardım. siteyle paylaştıklarım daha fazlaydı ama şu an zamanla uzaklaşır oldum. yönetimin ilgisizliği, müdür üye tartışmaları, laf sokma yarışmaları, sidik yarıştırmaca yapan çocuklar gibi üyelerin birbiryle zıtlaşması soğuttu beni biraz siteden. ama hata adminlerin eskisi gibi ilgilenselerdi siteleriyle ve üyeleriyle, herkes böyle başı buyruk aria nın dediği gibi klavye delikanlılığı taslamasalardı, "eskiden" diye bi kelime kullanılmazdı bu forumda.
  • Soulforger • 17 Şubat 2008 02:51 • #590345
    Garaj'ın en büyük sorunu 0'lar ve 1'lerden oluşan dijital üyeler :)

Gerçekte bir baltaya sap olamayıpta garaj'da ego tatmini için uğraşan tipler var :)

Hayatları olmayan dijital varlıklar :)

Gülüyorum ama bi yandan da acıyorum... :)
  • simulacrum • 17 Şubat 2008 04:04 • #590346
    Gerçekte bir baltaya sap olamayıpta garaj'da ego tatmini için uğraşan tipler var :)

Hey, ben önemli bir adamım ve önemli baltalara sap oldum ama yine de garaj'da egomu tatmin etmekte bir sakınca görmüyorum. Neden olmasın? Şimdiden iki garajcı hanımla dişe dokunur bir yakınlık kurdum, kendilerine aşkın geometrisinden bahsediyorum çünkü size siyasetin erdemlerinden bahsetmekten daha makul geliyor (hahah, bu ne be).

Gelecekte Garaj, hmm, başlığı açan arkadaşın gelecek ve internet kavramları üzerine sığlığını bir kenara bırakırsak, gelecekte Garaj kendi içinde bir yeniliğe gitmedikçe alelade bir müzik sitesi olarak kalacaktır. Çünkü eski üyeliğimden bu yana değişen tek şey video ve galeri eklentileri olmuş. Daha fazlası lazım. "Hebele hübele, acep 2834 yılında ne tür muhabbetler çevireceğiz" demek yerine "Garaj'a şunu da koyalım" diyebilmek lazım. Ama vampire freaks'de zevzeğin tekinin geyik olsun diye resimlerini eklediği bir deliye gülünen bir yerdeyiz.
  • beklicem321 • 17 Şubat 2008 05:45 • #590347
    Samimi ve içten dileklerimi sana sizlere sunuyorum :)
    Birşey olmaya karar verdiyseniz bu "sap" olmasın. Sap çok(Şekil 1.a), bize diğer kısmı lazım :)

Şekil 1.a = Üstüne alınan kişi :)
  • Ktulu • 17 Şubat 2008 14:44 • #590349
    Aşk mı?

Geçelim...