Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Gelecekte Garaj?

• Ktulu • 18 Şubat 2008 03:15 • #590362
    Ateştilkisi diye bişey varmış yeni duydum.
  • kare-te • 18 Şubat 2008 03:47 • #590363
    öyle alıntılar yapma yakında mesajların silinmeye başlar çekemeyenler var buralarda

ayrıca garajda kötü yola düşücem :D karı kız ayağına takılıp conconluk yapıcam ara sıra felsefe yapıcam laf koyucam ona buna hiç uslubum olmayan şeyleri yapıcam her açılan teste kötü yorumlar galerilere olur olmaz şeyler ilanlara alınmayacak şeyler enstrüman alışveriş bölümlerinede sallama şeyler yazıcam insanlara kötü olan şeyleri önericem ozaman iyi olacağına eminim. ona doğru itiliyorum..
  • SlipknotSlave • 18 Şubat 2008 03:58 • #590364
    yakışır.
  • kare-te • 18 Şubat 2008 03:59 • #590365
    sana çok yakışmış.
  • SlipknotSlave • 18 Şubat 2008 04:04 • #590366
    sarımsaklı sirke mi sirkeli sarımsak mı ?
  • kare-te • 18 Şubat 2008 04:05 • #590367
    git oyuncağınla oyna
  • beklicem321 • 18 Şubat 2008 11:15 • #590368
    Mesajlar siliniyorsa biz müdürler tarafından siliniyor demektir. Single_FACTOR ve benim de çekememezlik gibi bir şey sözkonusu değil. Belki de bu sizin çekememezliğinizdir.
    Hani biz müdür siz değil filan. Olabilir yani normal karşılarım. Ben ne bunun havasını yapıyorum ne de tepelerden bakıyorum.
    Siliniyorsa gerekçesi single tarafından yazılıyor. Ben yazmayabiliyorum. Bu da zorunlu değil. İster yazarım, ister yazmam..

Kolay gelsin canlarım ciğerlerim..

Daha onyediymiş..
  • Ktulu • 18 Şubat 2008 12:52 • #590369
    Belki de bu sizin çekememezliğinizdir.
    Hani biz müdür siz değil filan. Olabilir yani normal karşılarım. Ben ne bunun havasını yapıyorum ne de tepelerden bakıyorum

Ben seni çok kıskanıyorum beklicem. ah keşke ben de müdür olabilseydim, bi de senin yaşında olsam ne kızlar yapardım. pehhh.... çocukluğumuzun kıymetini bilemedik.

Zannediyo musun ki seni özel yeteneklerinden dolayı aldılar :)) Ben askerden geldiğimde bu sistem yeni vardı, yeniden takılmaya başladığım zamanlar bekçiye dedim ki, "bana da bi müdürlük versene", "ne istiyosun" dedi demo dedim, verdi.. bu kadar.

Bunu parayla alınan ya da zorla girilen bişey sanmasın kimse. İsteyen "ben istiyorum" der söyler, uygulanmasında bi mani yoksa bekçi de büyük ihtimalle verir görevi size. Yok benim üyeliğim donduruldu, yok benim noktam yok falan diye düşünmeyin, bakın bende nokta mı var?

Tamam garaj için bişeyler yapmak, senelerdir içinde olduğumuz biyerin gelişmesine fayda sağlamak çok güzel, ama o görevi de "ahaha, ihohooh bak nası sildim de g*t oldu i*ne" diyerek kullanmak **neliğin #1'ıdır. Bunu yapan adamla benim işim olmaz, karete belki biraz kafaya takar, sonra o da sallamaz. Ama önemli olan benim işimin olmaması da değil, görev böyle kullanılmaz ki. Sen gel kendi takıldığın adamla enseye tokat muhabbeti yap, başkalarına gelince olduk olmadık yerde resmen "kafana göre" mesaj sil. Ama olan o kişiye olur, ilerki hayatında ona çok büyük engel teşkil eder. Ne mi olur? Hiyerarşinin önemli olduğu bi yerde alt katmanlarda işe girer, askere gider, mutlaka bi şekilde o egoyu adama yedirirler. Şimdi kolay gelicek olan o zaman baya ağır gelir işte.( Hayır bana yedirmediler :)) Mahalle delikanlılarına bulaşmasam da yaşarım diye düşünülmesin :) Burdaki güç de güç zannedilmesin. Hiçbir müdür burda kimseye göre "avantajlı" değildir, sayılamaz da. Herkes bir saniyede müdür olur, bir saniyede de müdürlükten çıkarılabilir. Aynen senin kolonide "istifa ediyorum" deyip etmemen gibi bi durum da söz konusu olmaz :))) Kimse kendini çok mühim bir insan zannetmesin. Cumhurbaşkanının da yeri doldurulur genelkurmay başkanının da. 1 saate bakar en fazla.

Bunları chutluck'ın yazması daha uygun olurdu gerçi ama bilen biliyo zaten..
  • Soulforger • 18 Şubat 2008 13:06 • #590370
    Bana teklif geldi (A)

Sonra 2 tane daha teklif edildi :D

Cumhurbaşkanlığında gözüm yok , Genelkurmay'da ise hiç hiç gözüm yok , ordu uzak dursun bana , ama Simulacrum'un yerine beni geçirebilirseniz sevinirim ,malum her gün başka hatunla burdan gördüğüm kadarıyla :D
  • Ktulu • 18 Şubat 2008 13:19 • #590371
    He işte bak zor bişey değil yani.