Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Gelecekte Garaj?

• beklicem321 • 20 Şubat 2008 19:53 • #590437
    Alıntı

Yukarıda yazdıklarımın çoğunu sen zaten yazmıştım. Bak aynı şeyleri ben yazınca neden olmuyor? Senin istediğin forumda böyle birşey olmasıydı. Şimdi bunu da inkar edersin. Biz buna "döken"lik diyoruz. Kötü algılama lütfen. Buna başka bir kelime bulamıyorum çünkü.
    Anlaşılmak istediğin konu bu demek.

Şimdi sana sorarım. Ben şu son 2 hatta 1 gündür yukarıda alıntı olarak belirttiğin mesajlar haricinde böyle bir yazım şeklim var mıydı yok muydu? Ben cevap vereyim YOKTU. Ee o zaman sorun neydi?
    Buna da bir kılıf uydurur kendini haklı çıkarırsın. Gerçi haklı olup olmamak sorun değil. Sorun senin burada milleti galyana getirip "tanrı" rolu oynamdır. Bırak bu ayakları. İki dakika adam ol!

Saygılar.
  • kare-te • 20 Şubat 2008 20:10 • #590438
    Alıntı

sayıyosun sayıyosun sonrada adam ol diyosun ne veletsin

o delikanlı modlar gelip hakaretlerinide silmiyor hayret.
  • Ktulu • 20 Şubat 2008 20:28 • #590439
    Alıntı

Yukarıda yazdıklarımın çoğunu sen zaten yazmıştım. Bak aynı şeyleri ben yazınca neden olmuyor?

Yazdıysam Faruk, bul çıkar bişey demiyorum. i*nelik kısmını kastediyorsun heralde. Ama ben senin gibi hakareti bırak, küçümser şekilde bile konuşmamaya çalışıyordum genel olarak.

Şimdi sana sorarım. Ben şu son 2 hatta 1 gündür yukarıda alıntı olarak belirttiğin mesajlar haricinde böyle bir yazım şeklim var mıydı yok muydu? Ben cevap vereyim YOKTU. Ee o zaman sorun neydi?
    Buna da bir kılıf uydurur kendini haklı çıkarırsın. Gerçi haklı olup olmamak sorun değil. Sorun senin burada milleti galyana getirip "tanrı" rolu oynamdır

?? Kime hava atıcam ki burda? Elime ne geçebilir senin müdürlükten istifa etmenle? Ben senin istifa etmeni beklemiyordum ki, hatalarını düzeltmezsen burasını daha da kötüye gideceğini söyledim hep. Yazılarıma biraz kişisel bakmayı bırakıp iğneleyici yönünden görseydin hiç bu kadar sinirlenmene gerek kalmazdı belki de güler geçerdin. Beni tanıyanlar öyle yapıyorlar çünkü. + ben kime neden "Tanrı" rolü yapmaya çalışayım? Baştan beridir ağzında bu lafı dolaştırıp duruyorsun. Benim daha önceden "ben buraların efendisiyim, ben ne istersem o olur" edasıyla dolaştığımı falan mı gördün? Sonra da diyorsun ki "kendi kafana göre bişeyler düşünüyosun" ... Madem kişisel algılıyorsun gelip konuşabilirdin benimle de. Ama sen sanal "egemenliğini" kullanarak bişeyleri bastırmaya, muhalefeti susturmaya çalıştın. Tekrarlıyorum Faruk'çum: Ben hakaret etmiyorum, seni ezerek de konuşmaya çalışmıyorum, seninle bir derdim yok. Benim istediğim sadece buraların daha güzel olması. Senin de düşündüğün benim düşündüklerime teoride aynı olsa da pratikte "yapamıyorsun" bu işi. Baştan biraz tavsiye dinlesen hiç böyle olmazdı.
  • beklicem321 • 20 Şubat 2008 20:37 • #590440
    Alıntı

İyiki hakaret etmiyorsun. Müdürler kolonisindeki o yazılarını çıkarır sokarım gözüne. Ayrıyetten forumda bir yığın mesajın var iğneleyici. Ben yine sesimi çıkarmamıştım dikkat ettiysen. Hatta silmemişimdir bile. "Ulan niye benle uğraşıyor bu adam" dememişdir içimden. Sen buraların kurallar olmadığı sürecek, si*, *öt, dal, *aş**k edasında gitesini istiyorsun. Hayır efendim. İstediğin kesinlikle olmaz. Buraları başka foruma benzemez, benzetemezsin. 2 kişinin istediğiyle bu olmaz. Aylardır bunu o kas kafana yerleştiremedin ve geldin bana çattın. Benim seninle ne derdim vardı, ne de başka bir sorunum. Hatta vf muhabbetlerimiz bile olmuştu zamanında. Ama hakarete varan konuşma tarzın inan hiç "insancıl" değil. İşte bu yüzden sana "insan ol" deme hakkım var. Çağrımı yineliyorum. Azcık "insan ol"; laflarının arkasında dur da adam sansınlar seni Tuncay..

2x Saygılar..
  • beklicem321 • 20 Şubat 2008 20:40 • #590441
    ­

Hayret di mi. Sizinkiler silinir benimkiler silinmez. Bilmem belki de ben doğruları söylüyorum ondandır gülüm. Hadi şimdi uza :)
    Dişer dişse, kana da kan. Hoşuna gitmiyor böylesi ama kusura bakma. Velet fena sinirlendi.
    Öptüm canım, bye bye..
  • kare-te • 20 Şubat 2008 20:47 • #590442
    ­

doğru birşey söyleyen yanında hakarette edebilir mi ? :D

sende bi gaylık var gülüm mülüm uzak dur benden
  • beklicem321 • 20 Şubat 2008 20:49 • #590443
    ­

Üzerinde deneyebilirim canım. O zaman anlarsın ancak :)
  • kare-te • 20 Şubat 2008 20:52 • #590444
    ­

ya hep böyle deneyelim yapalım diyosunda gel deniyelim hadi ben varım deyince ses çıkartmıyosun hadi anasını satıyım sözünün arkasında durda gel dene üstümde =) saçma sapan konuşacağına işe yara
  • Ktulu • 20 Şubat 2008 21:03 • #590446
    Alıntı

Al işte...

Ne diyim ki ben sana daha..

Müdürler kolonisindeki o yazılarını çıkarır sokarım gözüne

Bul çıkar o zaman bi zahmet. Varsa öyle birşey. 1 sene içinde bakalım kaç defa senin gibi konuşmuşum.

Sen buraların kurallar olmadığı sürecek, si*, *öt, dal, *aş**k edasında gitesini istiyorsun. Hayır efendim. İstediğin kesinlikle olmaz. Buraları başka foruma benzemez, benzetemezsin. 2 kişinin istediğiyle bu olmaz. Aylardır bunu o kas kafana yerleştiremedin ve geldin bana çattın.

Evet sıra beyin okumaya geldi... :) Ya ben neden küfür etmek isteyeyim? Küfür edecek olsam gelip burdan mı ... + kime edicem?? :))) Ayları bırak ben yıllardır burdayım ama bahsettiğin ihtiyaçları duymadım hiç (tamam bazen duydum ama ekrana küfrettim hep :))

hakarete varan konuşma tarzın inan hiç "insancıl" değil. İşte bu yüzden sana "insan ol" deme hakkım var. Çağrımı yineliyorum. Azcık "insan ol"; laflarının arkasında dur da adam sansınlar seni Tuncay..

İnşallah bu mesajlarını bir gün sakin kafayla okursun.
  • Ktulu • 20 Şubat 2008 21:04 • #590447
    ­

Tamam yahu sen de gaza getirip durma.