Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Gelecekte Garaj?

• linde_ • 8 Ocak 2008 00:33 • #589737
    Aynen abi evim barkım olur belki de ölmüş olurum ya da sallamış olurum Garajı şimdiki artiz kesim ileride torunlarıyla Garaja yapışır. Hayalperestlik iyi bir şey değil zannımca insan düşler düşler gerçekleşmeyince üzülür. Günlük yaşadığım için geleceği düşünmeyenlerdenim.

O yüzden kusura bakma Yiğit gereksiz bir başlık :) (Bana göre)
  • NeGüZeL_İsTnbL • 8 Ocak 2008 00:35 • #589738
    o zaman bende sana wireless kartını, pes 8 ve kabus 22 zor veririm unut hıh: gereksizmiş... :P
  • linde_ • 8 Ocak 2008 00:36 • #589740
    Dost acı söyler birader alış buna herşeyi tehditle çözme :)
  • Soulforger • 9 Ocak 2008 02:35 • #589755
    Oğlum sen önce hoşlandığın kızla konuşurken onun adını doğru yazmayı öğren msn'de , sonra kızı tavla, sonra aile kurmaktan bahsedersin :D
  • aldieb • 9 Ocak 2008 20:41 • #589761
    Hmmmm....

yazdıklarınızı birer birer okudum ve çoğunuzun kör olduğuna karar verdim arkadaşlar.

forumlara yazan belli başlı yaklaşık 30 kişi var burda ve bu 30 kişinin 30u da hemen hemen birbirlarini analiz etmiş ve verecekleri tepkiler kousunda oldukça tecrübeli hale gelmiş. yani artık nefrette etseniz karşınızdakinden, onu kelimelerinin yansıttığı kadarıyla tanır hale gelmişsiniz. aslında ne de çok şey kazanmışsınız da farkında değilsiniz.

tamam belki çok çok eski üyeler artık forumlarda yazmıyor olabilirler. değişen bir dünyadayız arkadaşlar ve insanlar da bu dünyanın bir parçası olarak değişiyorlar en önemlisi yaşlanıp yaşlarının gerektiği şeylerle meşgul olmaya başlıyorlar, hiç birimiz bunları görmezden gelemeyiz.

bir bebek gibi oturup annemizin bize meme vermesini bekler gibi ağlayıp sızlanmaktansa harekete geçip somut bir şeyler yaparak bu konudaki sıkıntınızı aşabilirsiniz.sizleri yaratıcı düşünceye davet ediyorum bu noktada.

gelelim yiğit efendinin sorusuna(yiğit evladım adını doğru yazdım bak sızlanma:P)
    garaj gelecekte ne olur?

garaj gelecekte feysbuk türevi bir site olmazsa allahtan daha belanızı istemeyiniz derim:)

geçinip gidiyoruz şu forum sayfasında işte güzel güzel.

bu günlük bu kadar nutuk yeter!
    hadi dağılın artık:P
  • maydonozz • 11 Ocak 2008 19:23 • #589774
    Alakasız ama nutuk kelimesini görünce aklıma zorlandığım nutuk ödevim geldi:)

Garaj ileride foruma yazı yazılmayan bir yer olur bence!
  • beklicem321 • 12 Ocak 2008 01:41 • #589775
    Yeni neslin ne getireceği bilinmez :P
  • NeGüZeL_İsTnbL • 13 Ocak 2008 00:33 • #589786
    onlar bizim eserimiz olacak
  • FuL_TeLiKe • 13 Ocak 2008 01:22 • #589787
  • Single_FACTOR • 13 Ocak 2008 01:26 • #589788
    evet daha ne kadar tahamül edebileceğim aynı ana sayfaya bilmiyorum
    herhalde torunlarım günün birinde" Dede bak GARAJın ana sayfası ve forumları değişmiş" der Ben de; "Eşhedüüüüüü....."