Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Gelecekte Garaj?

• FuL_TeLiKe • 17 Şubat 2008 16:05 • #590350
    "güneye indikçe tanrıya yaklaşıyorum.."
    soba adriyatic

senin bahsettiğin 0 2005 geyiği süperdi..
    inanlar olduğunu sanmıyorum..
    ama ortalığı karıştırmak için inanmış gibi yapıp çaresizliği sanal sahneye çıkaranlar vardı, evet..
    onlarıda seviyoruz ama..

bekçiCİ tiplerin yokluğu konusunda haklısın..
    o dönemler canı sıkılan isyan bayrağı açıyodu..

(Affedilmeyen'i tenzih ediyorum..haklıydık biz onda 1 kere bekçim..)

ama bana sorarsan "müdürlük icad oldu mertlik bozuldu.." diyeceğim geliyor, da susuyorum fütursuz 1 karıncayiyen gibi..
  • aldieb • 17 Şubat 2008 17:41 • #590351
    +sonsuz...

son derece haklı olduğunu düşünmek koltuklarını kabartır mı? o zaman bırak kabarsın arkadaşım:)

sayın üye sosislisini yerken belki bulduğu iki garaj hatununa da ikram eder:)
  • Single_FACTOR • 17 Şubat 2008 19:30 • #590352
    kare-te
    17 Şubat 2008 Pazar / 06:00

kişisel sürtüşmeleri forumlara yansıtmayın
  • kare-te • 17 Şubat 2008 21:43 • #590353
    ben daha bişey demiyorum müdürlüğünden utan
  • Single_FACTOR • 17 Şubat 2008 23:00 • #590354
    peki
  • NeGüZeL_İsTnbL • 18 Şubat 2008 00:40 • #590356
    Garaj denizi
    [120 kez okundu Affedilmeyen
    7 Mayıs 2005 Cumartesi / 22:30
    denizcilerin bir sözü vardır : deniz bir gün verdiklerini geri alır.
    garajda ne güzel denizimdi.
    dünya yuvarlak elden birşey gelmiyor.
    aldığım ne varsa yerine koyuyorum.
    bir daha ne yıldız parkında beraber olduğum insanları bir arada görebileceğim ne de yılbaşında toplanan arkadaslarımı.
    iftar yemeğinde 30 kişiyle alt üst ettiğimiz dürümcüde en kabadayısından iki kişi olacağım.
    ama bu ikinci kişide garajdan olmayacak belki.
    garaj denizi.
    verdin geri aldın.
    kavga etdiniz tartıştınız bölündünüz yıprandınız.
    garaj bekçisi garip adetler çıkardın forumları kapattın kapatmadığın forumları sildin kilitledin sohbet odasını elimizden aldın. eskiden garaj üyesi dahi olmak gerekmezdi garaja yazmak için. oysa şimdi... her neyse.bekçi için bu kadar satır yeter zaten tartıştığımız konulardı.
    arkadaslarım bölündü. 30 kişilik topluluğumuz ikişer ve dörder kişilik küçük gruplara bölündü.
    al garaj denizi. bıraktım sana ne aldıysam.
    belki takılmak eskisi kadar neşeli değil. hatta belki değil artık değil desem doğrudur.
    on aylık süremizde sanal arkadaslık değil birebir dostluklar kurduk ama deniz artık hırçın ve dalgalı.
    ve bir gün gelecek ne garaja gireceğim ne de garajdan arkadaşlarla görüşeceğim. ama bu ne kadar zaman alacak bilemem.
    sanırım bu bölünmelerimiz bir kişiye inene kadar sürecek. o zamanda ben bu ekrana bişe yazmıyacağım.
    çünkü ben ekrana değil arkadaslarıma yazıyordum.
    onlarda tek tek boğuluyorlar garaj denizinde
    ey garaj denizi. turistin bol güneşin parlak olsun.
    avlanmak ve yüzmenin yasak olduğu tek deniz garaj denizi.
    sadece su kalabalığına döndüğün gün adın ölü deniz olacak.
    birde dibinde geçmişten kalan eserlerimiz.
    bir gün bu yazıyı bulup çıkartan olursa garaj denizinin dibinden ben Affedilmeyen bir zamanlar bu denizde çocuklar gibi şendik :)

alıntıdır..........
  • Single_FACTOR • 18 Şubat 2008 00:50 • #590357
    bir gün gelecek ne garaja gireceğim ne de garajdan arkadaşlarla görüşeceğim.

"affedilmeyen V2,0" ı çıkmıştı bi ara. dayanamamış ayrı kalmaya
  • FuL_TeLiKe • 18 Şubat 2008 01:00 • #590358
    taklitler aslını yaşatır..
    kıskanmamak lazım..
  • beklicem321 • 18 Şubat 2008 01:41 • #590359
    bir efsaneydi efsaneydi senle beraber olmak gözlerinde buluşup ellerine dokunmak saatlerce uzanıp hep yanında kalmak bir efsane senle beraber olmak

demek geçti içimden :)
  • SlipknotSlave • 18 Şubat 2008 02:54 • #590361
    http://www.garaj.org un ciddi bir müesese olduğunu görmek güzel bir baltaya sap olamayıpta garajda ego tatmini için uğraşan tiplerin kısa zamanda soykırıma uğratılarak yokedilmesi taraftarıyım bende. hatta internet içinde telekoma başvurcam üniversite mezunu olmayanlara bağlamasınlar, böylece sınıf farkını tatmin edemediğim ezik egomla yaratabilirim ! evet ben bir dahiyim yaşasın !