Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Rock'n Coke @ Hazerfan Havaalanı - İstanbul

Bu konu şu haber ile ilgilidir: Rock'n Coke @ Hazerfan Havaalanı - İstanbul
  • Nathaniel • 3 Temmuz 2006 00:00 • #621050
    carp_goth geçen seneki festivale kötü demiş.Sadece gülüyorum ama kesinlikle ağzımı kullanmıyorum.
  • _MoRweN_ • 3 Temmuz 2006 00:00 • #621051
    Arkadaşlar ben biletimi satıyorum,biletix'teki aynı fıyatla.. ılgılenen olursa özelden mesaj atabilir.
  • rezidüel • 3 Temmuz 2006 00:00 • #621052
    Sadece Muse yeter...
  • phonedeep1 • 3 Temmuz 2006 00:00 • #621053
    arkadaslar linkin park we him gelıcek head liner olarak kesin.
  • tuesdays gone • 3 Temmuz 2006 00:00 • #621054
    hey gidi ece heeyy.geçen sene dershane deneme sınavına girdim,rockncokea gelmedim aman dedim napacağız the cure,korn falan seneye kopartırlar adamlar daha gusel gruplar getirirler ona gidersin,açarım dreami izlerim.bi taraftanda karar aldım böyle 2006 ya gidilecektir şeklinde.ama görüyorumki bu sende kendime bir meşguliyet bulsam hiçde fena olmayacak.almayalim kısacası.him gelicekse ki bu net bi bilgi değil sanırım, himin tüm sarkilarından ayni tadi aldim.join me in death le tanıdım adamları.hic bozmadılar sagolsun hep ayni ton,ayni çizgi ,klonlanmış parçalar.son günlerde gothic özentileri adı altındaki kesimede birhayli hitab ettiği tartışılamaz bir gerçek.neme lazım!...iyi eylenceler arkadaşlar
  • Nathaniel • 3 Temmuz 2006 00:00 • #621055
    phonedeep1 HIM'i biliyoruzda LP için kaynak gösterirsen iyi olur.
  • Leviathan • 3 Temmuz 2006 00:00 • #621056
    bir festivalin büyüklüğü sahnenin, ses sisteminin, kamp-konser alanının büyüklüğü ile değil; organizasyonun getirdiği "büyük" gruplarla ölçülür. bu bağlamda rock' cock, büyük bir festival falan değil, clubber çadırıylan ve saçma sapan faaliyetleriylen bir şaklaban organizasynodur. bir de buna 100 milyon bilet fiyatını koy, bir de buna gidiş gelişini koy, bir de buna yeme içme parasını koy; özetle gidilmesi mantıksızdır, mantık dışıdır. ha gidilmez mi, gidilir; ne bileyim hayatta farklı bir şeyler yapayim, bir saçmalık yapayim, ya da çok param var ve batıyor derseniz ne ala. şimdi ben bunları yazarken de, ben nasıl bu hadiseyi yeriyorsam siz de içinizden bana atıp tutun: "ulan bu adam bunları neye dayanarak söylüyor, kolpalıyor boyuna.."

ben de diyorum ki işte şimdi vereceğim listeye karşılık bunları attım tuttum; büyük festival dediğin böyle olur. şu grupları bir okuyun sonra bizim rakın cock'unu karşılaştırın hangisi daha uzun:

metallica
    guns n'roses
    depeche mode
    placebo
    tool
    franz ferdinand
    jamiroquai
    korn
    morrissey
    reamonn
    bela b.
    nelly furtado
    deftones
    sportfreunde stiller
    pharrell
    keane
    turbonegro
    bloodhound gang
    the streets
    richard ashcroft
    david gray
    kaiser chiefs
    tomte
    dir en grey
    the darkness
    lacuna coil
    in flames
    bushido
    paul weller
    babyshambles
    danko jones
    soulfly
    alice in chains
    cradle of filth
    phoenix
    bullet for my valentine
    corinne bailey rae
    dredg
    angels & airwaves
    art brut
    stone sour
    juliette & the licks
    opeth
    goldfrapp
    the subways
    the dresden dolls
    taking back sunday
    the editors
    kaizers orchestra
    avenged sevenfold
    secret machines
    kashmir
    atreyu
    36 crazyfists
    trivium
    she wants revenge
    jason mraz
    disco ensemble
    hellogoodbye
    the like
    bloodsimple
    to my surprise
    kill the young
    u.v.a.
  • Leviathan • 3 Temmuz 2006 00:00 • #621057
    aşağıda yazdığım liste, bu yılki "rock am ring" festivalinde çalan gruplarıdı.
  • MOONSPELL • 3 Temmuz 2006 00:00 • #621059
    bu sene kı rock n coke bı seye yaramaz adam gıbı grup yok....
  • carp_goth • 3 Temmuz 2006 00:00 • #621060
    carp_goth geçen seneki festivale kötü demiş.Sadece gülüyorum ama kesinlikle ağzımı kullanmıyorum.
    3 Temmuz 2006 Pazartesi | Yazan: Nathaniel
    abi her ne kadar reklam olsada bi muse u başka getiren olmadığı için ben paşa paşa giderim biramıda içer muse umuda dinlerim kimsede karışamaz gelmek istemeyen gelmesin..rockncoke ekibi de aman gelin diye yalvarmıyor zaten..
    2 Temmuz 2006 Pazar | Yazan: FENDER STRAT

Aferin size sizde olmasanız nasıl devam edecek rokn coke sen nathaniel daha karşındakine saygı göstercek kadar bile basirete sahip değilsin seni muhattap bile almam offspring miydi iyi olan yoksa rock müziği rap ve hiphopla birleştiren korn mu sen kimsinki be çocuk senin gittiğin yollarda biz 3. turu atıyoruz bir halt bilmeden atıp tut gelmeden önce kaçınız biliyordu the cure u ben bir tek cure geldi diye üzülmüştüm keşke onun gibi birkaç tane daha grup gelseydide ahh ahh...