Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Rock'n Coke @ Hazerfan Havaalanı - İstanbul

Bu konu şu haber ile ilgilidir: Rock'n Coke @ Hazerfan Havaalanı - İstanbul
  • syzane • 3 Temmuz 2006 00:00 • #621061
    Muse ve Placebo sağlam gruplar.Özellikle Muse çok iyidir bence.İkisinin de dünya çapında hayran kitleleri var,tıpkı cure,korn ve offspringin olduğu gibi.Ama sırf placebo ve musedan oluşan bi festival çok yetersiz.Yine de kimsenin bunlar ne biçim gruplar..gay fest vs. gibi saçmalıklar yazmasına gerek yok.Ben muse'u da placebo'yu da seviyorum.Rock'n Coke a da gidicem.sevmeyenler gelmez.bu kadar basit.Muse ve placebo sevenler de yeter festival alanını doldurmaya.
  • Kızıl Deniz • 3 Temmuz 2006 00:00 • #621062
    yahuuu lütfen birisi bana Him in gelip gelmiceğini kesin oloaraka kaynağıyla belirttsin kafayı yicem hera kafadsan bi ses çıkıyo!!!
  • phonedeep1 • 4 Temmuz 2006 00:00 • #621063
    ya elimde bi link falan yok ama acıklandıgında gorursunuz ha kalkıp bı bılet alım eger him le lp gelmezsede sana sorarım ben demeyı de...
  • 2mi3 • 4 Temmuz 2006 00:00 • #621064
    Rockcoke Beykoz Çayırında olacak seneye...
  • ktas_LP • 4 Temmuz 2006 00:00 • #621065
    linkin park niye gelmiyoooooooooooooooooooooooooooooor
  • Nathaniel • 5 Temmuz 2006 00:00 • #621066
    Sevgili üstad carp_goth,Offspring ve Korn u bir kalemde harcayıp -ki bunlar kendi türlerinin öncüleridir- bunları dinleyenleri çocuk olarak nitelendirmen komik.Bu iki grubunda Türkiye'ye gelmeleri birçok insan tarafından sadece hayal olarak nitelendirilirken bu grupların üstünde Cure'unda olması o festivali binlerce ''çocuk'' için özel kıldı. Ayrıca bana hem burdan cevap vermekle yetinmeyip hemde özel mesaj atarak beni muhattap aldığın için teşekkür ederim.(Attığın özel mesajdaki saygı dolu sözlerin için ayrıca teşekkürler.)
  • lonely dead • 5 Temmuz 2006 00:00 • #621067
    gidemediğim için nefret ediyorum.Placebo gelcekmiş diğerleri BENCE beş para etmez ama tabi zevk meselesi.Gideceklere şimdiden iyi eğlenceler :)
  • by_Sempatik • 5 Temmuz 2006 00:00 • #621068
    placebo var sadece, him bile gelmiyo, ben böyle festivalin ta ....
  • black_angeLa • 5 Temmuz 2006 00:00 • #621069
    Placebo geliyo ve ben gidemiyorum..Placebo için orda olması gereken birisi varsa oda benim..Neyse gidenlere iyi eğlenceler..
  • grupdemo • 6 Temmuz 2006 00:00 • #621072
    rock n coke ka laf atanlara soruyorum Türkiyede kaç tane böyle Professional festival oluyor yapmayın !!!! heheh kaç senedir gidiyorum ve her seferinde daha fazla eğleniyorum... yani aslına bakarsan eger gidersen ve iyibir arkadaş grubunla gidersen hayatının en iyi eğlencesi olabilir evet biraz pahalı ama bence her kuruşuna deger orda edindiğim bir sürü arkadaşım var ve Ömrüm olduğu sürece gitmeye çalışıcam