Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Rock'n Coke @ Hazerfan Havaalanı - İstanbul

Bu konu şu haber ile ilgilidir: Rock'n Coke @ Hazerfan Havaalanı - İstanbul
  • Synthesizercı • 25 Ağustos 2006 00:00 • #621103
    nası yaa?! rock'n coke'tan kazandıkları paralarla bomba mı alıyolar? peki sanatçı ücretleri noluyo? onlar düşüldükten sonra 3 tirilyon falan kalıyo aslında. tanesinin 4 milyon dolar olduğu düşünülürse şöyle ikinci el, ucuz yollu bi F16 bile alınabilir yani... önümüzdeki sene de sanatçıları F16nın içine koyup getirirler...
  • rocke_r • 30 Ağustos 2006 00:00 • #621104
    cok kotu gecıcek bu sene bu gruplar ozellıkle hıc bırı ızlenmeye degmez bence en ıyısı gecen seneydı bence bı daha da oyle kalıtelı gruplar gelmez
  • gzd • 30 Ağustos 2006 00:00 • #621105
    sızler bu kusagın kaybulmus ruhlarısınız neye ve nıye yasadıgınızı bılmeyenler
    22 Temmuz 2006 Cumartesi | Yazan: ass

+10
  • ilkerbassing • 31 Ağustos 2006 00:00 • #621109
  • one204 • 31 Ağustos 2006 00:00 • #621110
    sadece rockistanbul
  • carp_goth • 31 Ağustos 2006 00:00 • #621111
    nası yaa?! rock'n coke'tan kazandıkları paralarla bomba mı alıyolar? peki sanatçı ücretleri noluyo? onlar düşüldükten sonra 3 tirilyon falan kalıyo aslında. tanesinin 4 milyon dolar olduğu düşünülürse şöyle ikinci el, ucuz yollu bi F16 bile alınabilir yani... önümüzdeki sene de sanatçıları F16nın içine koyup getirirler...
    25 Ağustos 2006 Cuma | Yazan: •Synthesizercı•

Senin mantığına nasıl hayran kaldım bir bilsen insan ancak bu kadar saçmalayabilir bu festivalden kazanılacak olan paradan kalanla bir tek kurşun alsalar ve o kurşun bir çocuğun ciğerine saplansa o zaman mı anlayacaksınız ne yaptığınızı ey acizliğin son haddine varmış vurdumduymazlar bu yalnızca coca cola meselesi değil onun markasının sağlamlaşması ve kendisini iyice kabul ettirmesiyle alakalı o zaman 1 milyon kazanacakları yerde 2 milyon dolar kazanacaklar birazcık iktisat bilgisi olan herkes bunu bilir ne olur demagoji yapıp polemik yaratmayalım el insaf...
  • headquarter • 31 Ağustos 2006 00:00 • #621112
    Arkadaşlar acayip saçmalaıyosunuz. Konur Sokakta oturan komunistler, evde bilgisayarlarıyla uğraşan kapitalistlere karşı. Olmaz böyle şey biri barışarockçı biri rock'n cokeçu. Arkadaşlar kimsenin bomba falan aldığı yok zaten Amerika tyaraftarı olan da yok. Biz Türküz arkadaşlar bence bölünmek çok saçma komunist de olsa insan insandır yani. Saygıda bitiyo iş girmeyin birbirinize.
  • SlipknotSlave • 31 Ağustos 2006 00:00 • #621113
    abicim gecen muse'un rockıncoke(rock'nbok) a gelmesıyle ılgılı yorumlarıızı kaldıramayan adamlara yıne soyluyorum ıster sıyası gorun dusuncemı ıster ucuz polıtıka yapıyo bılmemene bunlarala hıç ılgılenmıyorum.ama sız ben eglenmek ıcın gıdıyorum benı onun emperyalıst bır guc olup olmaması ılgılendırmıyo dıyenler.hatta o habere yorum yapan ben cococola fırmasını sevmıyorum emparyalıst oldugu ıcın ama muse ıcın gıderım dıyenler.sız gıdın abıcım gıdın yıne 60 bın kısıden kişi bası 60ytl alsınalar buda en az onalara 3,6 tirilyon para kazandırır onlarala (sadece bıletlerden oda) cok guzel bombalar alır adamalar fılıstındekı lubnandakı mahsum ınsnalara atsınalar.sızın ben sadece eglenmek ıcın verıyorum dedıgınız para başka bır cografyada acılara yol acıyo sız gıdın eglenın abıcıım bunları bıle bıle eglenın belkı bır kac kız ayarlarsınız hee cool gorunmeyıde unutmayın sızler bu kusagın kaybulmus ruhlarısınız neye ve nıye yasadıgınızı bılmeyenlerı.boylede agır konusurum.
    22 Temmuz 2006 Cumartesi | Yazan: ass

para bol kızlar güzel hava güzel lübnan dan onlara ney hey yavrum hey hey baba parası ye kız avla yürü koçum kim tutar seni bi daha mı gelecen dünyaya gençliğini yaşa...
  • SlipknotSlave • 31 Ağustos 2006 00:00 • #621114
    25 Ağustos 2006 Cuma | Yazan: •Synthesizercı•

muhahaha dur sayıyım
    ayağındaki converse
    giydiğin kareli pantolon
    üstündeki t-shirt
    deodorant ın
    sen festivale don gömlek gitcek halin yok ya ? :D
    bunlarla hesap et bakıyım f16 mı alıyolar f16 fabrikası mı kuruyolar :D
  • Hayda Bire • 31 Ağustos 2006 00:00 • #621116
    kimse kimseyi yargılamasın her sene yapılan lakırtılar bunlar bırakın şu işleri !!giden gitsin gidemeyen sussun!