Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Rock'n Coke @ Hazerfan Havaalanı - İstanbul

Bu konu şu haber ile ilgilidir: Rock'n Coke @ Hazerfan Havaalanı - İstanbul
  • Synthesizercı • 2 Eylül 2006 00:00 • #621138
    ya ne olur bana yanıt bişe yazmayın yaaa, mahallenin delisi misali "he" deyip geçin.. tutamıyorum kendimi sidik yarıştıracağım diye :) valla.. festival geldi gidiyor.. hala kapitalism, komunism.. ortalık karıştırıyorum.. mahal vermeyin buna arkadaşlar;)
  • Synthesizercı • 2 Eylül 2006 00:00 • #621139
    Sevgili SlipknotSlave,

İnançlarına ve özgüvenine saygı duydum. Dünyayı algılamandaki derinlik ve yanıtlarındaki düşünceler beni etkiledi. Ancak hala önünde uzun bir yol var. Ben o yolun sonunda seni bekliyor olacağım. Belki o zaman isteklerin gerçekleşir :) Ve unutma; deneyim herşeydir.

Herkese iyi günler.
  • Synthesizercı • 2 Eylül 2006 00:00 • #621140
    ya oha ya! kaçınız üniversite okuyor burda? çıldırttınız beni :) bekçi de atarsa atsın beni umrumda değil? "tekele karşı mısın" anlamında değildi o soru. "tekele karşıysan bunu bunu yap" anlamındaydı. algılar sıfır bikere... yok saygı falan size! ayrıca rockçının felsefesini yazmışsınız barış/kardeşlik/özgürlük/eşitlik kavramları.. tekelle alakasını nasıl kurdunuz bunların?!?! tekel bambaşka bişeydir.. mesela bütün bunların bulunduğu ütopik toplumda da devlet tekeli vardır.. tekel kapitalizm ürünü bişey değildir bikere.. ne kadar cahil ve acemice konuşuyorsunuz? ben hanginize bugüne kadar hakaret içerikli bir kelime sarfettim bi yazın yaa? müzik başta evrenselmiş.. bana ne.. ben müziğin evrenselliğini tartışmıyorum ki.. ona bakarsan da ayran evrensel.. demek ki içecekler de evrensel olabiliyor.. noktaları kaçırıyorsunuz arkadaşlar.. onlar "hayır biz ayran almamalıyız, yoksa türkler çeçenlere silah satar" diyor mu? ya sizin beyinlerinizi kimler yıkıyor böyle? bırakın arkadaşlar bunları, bakın yamurlar da başladı, yolları sular basacak.. benim araba yine yolda kalacak.. ona bi çözüm getirin :)
  • SlipknotSlave • 2 Eylül 2006 00:00 • #621141
    Sevgili SlipknotSlave,

İnançlarına ve özgüvenine saygı duydum. Dünyayı algılamandaki derinlik ve yanıtlarındaki düşünceler beni etkiledi. Ancak hala önünde uzun bir yol var. Ben o yolun sonunda seni bekliyor olacağım. Belki o zaman isteklerin gerçekleşir :) Ve unutma; deneyim herşeydir.

Herkese iyi günler.
    2 Eylül 2006 Cumartesi | Yazan: •Synthesizercı•

bu daha çok kişilik ile ilgili birşey olanları kabullenemiyorum olay sadece bundan ibaret. eğer gerçekten beni anlayabildiysen benimde senin düşüncelerini doğruladığımı/katıldığımı ancak bu gidişe bir ses çıkarmanın vaktinin gelip geçtiğini hatta durumun dahada kötüye gitmemesi için artık bişeyler yapılması gerektiği düşüncesindeyim belki bigün bi yerde karşılaşırız :)
  • Synthesizercı • 2 Eylül 2006 00:00 • #621143
    ayyy.. çok pardon SlipknotSlave kardeş.. sana serzenişte bulunurken kendim pek anlayamamışım seni galiba.. özür valla :) ya.. dur demek yerine durum farklılaştırılabilir.. en azından "organizasyon coca-colanın ama gelirler unicefe gidiyor" falan derseler belki biraz gönüllere su serpilebilir...
  • Synthesizercı • 2 Eylül 2006 00:00 • #621144
    bu "derseler" muhabbetini de sağolsun Neslihan pelesenk etti dilimize.. "derlerse" olacak arkadaşlar :))
  • SlipknotSlave • 2 Eylül 2006 00:00 • #621145
    herif kafayı yedi iyi mi :D
  • Synthesizercı • 2 Eylül 2006 00:00 • #621146
    herif kim afedersin? yedirttiniz tabii :)
  • Synthesizercı • 2 Eylül 2006 00:00 • #621147
    amaaan.. bana ne.. bu kadar ağız dalaşı yeter.. ne halt edersiniz edin.. sizden bi cacık olmaz.. biraz samimi davranalım dedik, cılkını çıkartıyorsunuz.. haydin size iyi tartışmalar...
  • SlipknotSlave • 2 Eylül 2006 00:00 • #621148
    herif kim afedersin? yedirttiniz tabii :)
    2 Eylül 2006 Cumartesi | Yazan: •Synthesizercı•

pardon bayan olduğunu bilmiyordum :( profilde mert yazıyoduda yoksa erkeksinde kadın mısın ? aklıma kötü şeyler gelmeye başladı :S