Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Rock'n Coke @ Hazerfan Havaalanı - İstanbul

Bu konu şu haber ile ilgilidir: Rock'n Coke @ Hazerfan Havaalanı - İstanbul
  • w1ndwalker • 2 Eylül 2006 00:00 • #621149
    Abi hala tartışıyorsunuz yok onlara para veriyorsunuz vermiyorsunuz zaten her gün tükettiğiniz nerdeyse herşey onların bunları tartışmak yerine birşeyler üretin artık!!!Niye bu türkiye bu halde sanıyorsunuz insanlar bu şekilde hep tartıştırılarak bu hale geldi 2 mizede zarar verir bu tartışma onların işine yarar az çıkarın şu at gözlüğünüde geniş bakın yeter!!
  • lena avrıl • 2 Eylül 2006 00:00 • #621150
    izlenimlerim(kişiseldir ve tartışmaya kapalıdır tvden izlenilmiştir)
    hayko cepkin:muhteşemdi harikaydı çok güzeldi:P:P:Pgerçketn bu adama çok yetenekli....
    yüksek sadakat:iyidi tabii ..ama belki üstümüzden bir kuşa geçere katılım en fazlaydı davulcu çok efor sarfetti millleti de o coşturdu zaten....
    mercury rev(inşallah doğru yazdım):açıkçası çok da beğenmedim dinledik işte ama...
    gogol bordello:vuyfff...bu neydi çoştular resmen yaa...
    ama rockn coke bir rock festivali değil arkadaşlar bu su götürmez vir gerçek artık bunun tartışılıcağını düşünmüyorum

şimdilik bu kadar yarınki izlenimlerimi de yazıcam:)
  • _D_e_V_i_L_ • 2 Eylül 2006 00:00 • #621151
    en cok merak ettiğim sey yarın Duman o festivalde " Özgürlük Ülkesi " ni nası söylicek.. valla acayip merak ediyorum yaa :))

gülsemmi ağlasammı gercekten bilemiyorum.. Duman orda nası çıkıyor daa onu çözemedim ki o şarkıyı nasıl söyleyeceğini çözimm :P
  • Atess • 3 Eylül 2006 00:00 • #621152
    çok iyi... size bravo arkadaşlar.... devam edin böyle ne güsel...rock n coke......
  • serkankmrc • 3 Eylül 2006 00:00 • #621153
    yasasın laylaylom :D tartışın tartışın millet orda egleniyor bomba kurşun veya başka bişey hiçbiri umurlarında değil şuan... aslında güzel bi organizayon gönül isterdidi adı rakın kok olsun ama malesef rock'n coke (anlayana) eskiden H2000 vardı keşke yine olsa :(
  • vikings • 3 Eylül 2006 00:00 • #621154
    evime 15 dakika uzaklıkta ama öldürseler gitmem.televizyonda tesadüfen gördüm kızların çoğu oraya başka niyetle gitmiş belli, farkı olmak için insanlar nasıl komplekslere giriyo yaw...
    ulan yüksek sadakatta pogomu yapılır be...
  • samanasuke • 3 Eylül 2006 00:00 • #621155
    rockncoke a gidelim diyince koşarak giden arkadaşlar acaba yrn israil kapımıza dayandığında veya kürtlerle savaşırken askere gitmeyi bu kadar çok isteyecekmi acaba???? çok mrk ediyorum...
    Tabi ki herkezin hakkıdır eğlenmek müzik dinlemek falan filan ama bunu abartmamak lazım bi felsefeye dökmemek lazım bana göre..
    lübnanda filistinde olanlar umrunda olmayan bi rezil arkadaş var burda...bgn sen festivaldesin umarım iyi eğlenirsin hiç derdim yok ama umarım yrn herhangi bir savaşta en önde olursun o zaman bi resmini çek yolla buralara...
  • beklicem321 • 3 Eylül 2006 00:00 • #621156
    rockncoke a gidelim diyince koşarak giden arkadaşlar acaba yrn israil kapımıza dayandığında veya kürtlerle savaşırken askere gitmeyi bu kadar çok isteyecekmi acaba???? çok mrk ediyorum...
    Tabi ki herkezin hakkıdır eğlenmek müzik dinlemek falan filan ama bunu abartmamak lazım bi felsefeye dökmemek lazım bana göre..
    lübnanda filistinde olanlar umrunda olmayan bi rezil arkadaş var burda...bgn sen festivaldesin umarım iyi eğlenirsin hiç derdim yok ama umarım yrn herhangi bir savaşta en önde olursun o zaman bi resmini çek yolla buralara...
    3 Eylül 2006 Pazar | Yazan: samanasuke

amerikan mallarını boykot et o zaman. converse giym, coca cola içme, bilgisayar kullanma, sigara içme, alkol alma... hadi yap bunları..
  • headphonesss • 3 Eylül 2006 00:00 • #621157
    muse'u canlı izleyemedim ben dün gece dream de bi de o kadar yok canlı vericez falam dediler.Kasabian ve Muse yoktuu!!!!Nasıll YAPARLARR BUNU BANA YAAA_?_?_?_?r n coke zaten gidilmez de canlı izleme şansımız var hem de bi turk kanalından ...offf.ya da ben mi kaçırdım izleyen oldumu tv den ..?_?_?_*
  • sangynies • 3 Eylül 2006 00:00 • #621158
    muse'u canlı izleyemedim ben dün gece dream de bi de o kadar yok canlı vericez falam dediler.Kasabian ve Muse yoktuu!!!!Nasıll YAPARLARR BUNU BANA YAAA_?_?_?_?r n coke zaten gidilmez de canlı izleme şansımız var hem de bi turk kanalından ...offf.ya da ben mi kaçırdım izleyen oldumu tv den ..?_?_?_*
    3 Eylül 2006 Pazar | Yazan: headphonesss
    yoktu ben de izleyemedim bir arkadas aramisti ama telefondan da duyamadim of gercekten cok sinir bozucuydu