Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Zuhal Müzik

• DonnieDarko • 2 Haziran 2006 01:58 • #562454
    2 manyetiğin hesabını yapacak bir yer olduğunu sanmıyorum. hatta tüneldeki hiçbir dükkan 2 manyetik için böyle bir şeye kalkışmaz. belki ayarlarında bir sorun olmuştur. çok büyük bir hakaret olduğunun farkındasındır umarım.
  • kkurt • 2 Haziran 2006 09:02 • #562455
    tabi dükkanın kazıkçı olduğunu söylemekle 2 manyetiğe tenezzül edeceklerini söylemek arasında çok fark var. bana hiç inandırıcı görünmedi bu iddia.
  • kkurt • 2 Haziran 2006 09:07 • #562456
    soru boş değil, netice itibari ile bu itirafı yapan sizsiniz. ben detayını soruyorum sadece. bir şirketin son kullanıcısına verdiği fiyatla distribütörüne verdiği fiyat aynı olamaz, internette gördüğümüz musicianfriend gibi yerler kar edebiliyorsa, aynı fiyata neden kıvılcım, zuhal vs kar edemesin? bu adamlar vergi vermiyorlar mı? bu ürünler Türkiye'de ithalse, ABD için de ithal değil mi? çoğu uzak doğuda üretiliyor zaten. Türkiye'ye ithalse, ABD'ye de ithal. Her iki durumda da gümrük vergisi ödeniyor, posta ödeniyor, ama nedense Türkiye'de daha pahalı oluyor. Biri bunu açıklayabilmeli bence. Diyebilmeli bizim şöyle şöyle masraflarımız var ve bu yüzden öyle oluyor.
  • syarar • 2 Haziran 2006 10:58 • #562457
    abi insan manyetiklerini tanımaz mı yav benimkinde ispirtolu kalem izi var kralı gelsin değiştiremez
  • kovboysuz_at • 2 Haziran 2006 11:24 • #562458
    Arkadaslar, durup dururken kimseyi kotuleyecek degilim... elime ne gececek ki... hadi benim de oyle bir dukkanim olsa yakinlarinda tamam, iftira atiyor olabalirdim... ama burda iki kisi birden zuhal muzik'in gazabina ugradik... hadi diger arkadas icin kesin konusamam ama beni bariz kazikladilar... yeni diye kullanilmis bir distortion ve sapinda arizasini toylugumdan gec fark ettigim bir gitar sattilar bana. hatta bu sitede olup beni taniyan arkadaslar hatirlar belki, bir B.C. Rich Warlock. dostortion da dukkanda calarken sorun yoktu eve gelip calinca anladin ki foot switch'i tutkluk yapiyor.... alin size kanit... bu da yeterli degilse artik...!!!???
  • syarar • 2 Haziran 2006 11:43 • #562459
    git şikayet et o zaman
  • kovboysuz_at • 2 Haziran 2006 11:57 • #562460
    sahibine danismadan manyetikleri sokup yerine dandik manyetikler takmak kaziklamak anlamina gelmiyorsa senin icin, o zaman sen iyi birisin dostum...
  • syarar • 2 Haziran 2006 12:21 • #562461
    iyi biri derken ne kastetmek istediğin bizim sanığımız şey mi acaba
  • kovboysuz_at • 2 Haziran 2006 13:07 • #562462
    Nem, dostum nasil bir kanit istersin bilmiyorum ama ben basimdan geceni yazdim foruma. hem neden lay lay lom muzik degil de, kivilcim muzik degilde zuhal muzik? iki kisi birden dert yaniyor burada. insan hakliyken haksiz duruma dusmeyiversin.... hic cekilmiyor vallaa
  • kkurt • 2 Haziran 2006 13:15 • #562463
    zuhal hakkında hiçbir zaman iyi birşey duymadım. adamlar geleni kazıklamak konusunda uzmanlar, ona hiç şüphe yok. yanlız öte yandan, iki manyetik çalmaya muhtaç değillerdir, bundan emin olabilirsin.