Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

ESKİ ÜYELER ANLATIN BAKALIM ESKİ GARAJ NASILDI?

• Affedilmeyen • 15 Nisan 2005 00:30 • #567956
    re seyyar kimdi yav ?? :)
  • sohbetseverdos • 15 Nisan 2005 16:25 • #567969
    unutuldum demek öyle olsun..
    ühhüüüüü
    diliniz unutmuştur belki ama eminimki kalbinizde yaşıyorumdur...:D
  • psychokiller • 21 Nisan 2005 16:08 • #568183
    sonradan sucukçuluğa ve sosisciliğe girdiydik tabi.bana ait olan süvarilerimden çatışmada ölenleri ve onların atlarını sucuk sosis yapar olduyduk.işte bu garaj böyle zor koşullarda kuruldu üstadım.o aralar kara murat kedi peşinde koşardı,kasabı vardı. ama biz böyük oynardık.at mat yedirirdiydik millete.sonradan kara murat ünlü olur ve garajı kurdurdu.başa bekçiyi oturtup sövari birliğini toplayıp üstüme saldırdı.o ara kutulu geldi ve bekçiye aşık olur ama kara muratta ona aşık olur.ktul olur adı sonra.sonra malkoç daha ünlü olur ve sucuktan kazandığı aralarla affedilmeyenin kefaletii ödeyip affettirdi.garaja da üye yaptı onu
  • Affedilmeyen • 22 Nisan 2005 00:08 • #568197
    affedilmeyenin kefaletii ödeyip affettirdi.garaja da üye yaptı onu

baş harfi büyük olacaktı
    yani, : Affedilmeyen :)
  • Ktulu • 22 Nisan 2005 12:25 • #568202
    Benim atlardan biri kaybolmuştu siz mi çaldınız onu :))
  • feyzasal • 22 Nisan 2005 19:33 • #568211
    eğer param olsaydı bekçiye garajı bana satmasını teklif ederdim.25.000 üyesi olan ve üye sayısı gittikçe artan bu sitenin şimdiki reklam gelirleri sizin özlemle andığınız günlerde olduğundan çok daha fazladır.belki sadece 3-4 aylık üye olduğum için bu kadar kapitalistçe düşünüyorumdur.sorarım "sizce doğru mudur bu tezim"(bekçi de dahil)
  • souls_for_rent • 25 Nisan 2005 17:33 • #568275
    eskiden daha güzeldi...

-bu arada benim de tek nickim var. bir tane çoook öncelerden vardı ama onu kullanmıyorum. daha doğrusu kullanamıyorum.-
  • reseyyar • 26 Nisan 2005 23:29 • #568325
    noluyo burda yaw konudan konuya daldan dala atlıyonuzz...
    Bu arada bana bir madalya verilecekti galiba....:D
    dilek abla madalyayı nakite çevirme imkanımız varmı??..:D
  • Yiaa • 27 Nisan 2005 16:24 • #568334
    dün taksimde bir internet cafedeyim, hatta bu satırları yazdığım yerde. önümdeki monitöre kitlenmiş internetin azgın sularında şambrelle debelenirkene bi sesle irkildim.

- lan garaj.org lan
    - abi girmiyor
    - bakıyım. com yazmışın oğlum.
    - aa girdi.
    - şimdi üye ol, takıl işte.
    - sağol.

insanları her ne kadar tipleri ile yargılamak istemesemde bu siteye müzik için girmedikleri aşikar. umarım forumlara bakarlar ve bu yazdıklarımı görüp bir daha girmemecesine çıkarlar.
  • _DEATH___ • 27 Nisan 2005 20:35 • #568340
    AH ESKİ GARAJ AH

YA BENİ KORNDİNLE NİCK"İ İLE ÇOĞUNUZ TANIR... BEN KORNDİNLE NİCK İLE GARAJA İLK GİRDİĞİM GÜN BAŞINDAN KALKAMADIM VE CIRCIR VIRVIR FORUMU KAPANANA KADARDA HİÇ KALKMADIM AMA O FORUM KAPANDI GARAJIN DEMİRBAŞLARI DEDİĞİMİZ KESİM SOĞUDU GARAJDAN....