Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

ESKİ ÜYELER ANLATIN BAKALIM ESKİ GARAJ NASILDI?

• Affedilmeyen • 6 Nisan 2005 12:10 • #567679
    sil baba silelim

ne yazsam silinecek nası olsa :)
    ben burada tanıştığım arkadasların çok iyi insanlar olduğunu yazmıştım silinmiş demekki bu tür yazmak yanlışmış düzeltip burasının istediği gibi yazıyorum
    hepsi allahın belası meymenetsiz heriflerdi tanıdıklarımın. nerde bir saplama dallama var burda tanıştım. bissürü ırz düşmanı namussuz herifler. kesin artık rezil oldunuz. :))
  • BLACK SOUL • 6 Nisan 2005 14:23 • #567680
    Herkesin yazdıkları çok güzel.Ben de bu siteyle tanışalı o kadar da çok olmadı aslında ama gerçekten bir sürü imkâna sahipmişiz önceden eski forumları incelediğimde bunları görebiliyorum.Ayrıca ben bu siteyi gerçekten çok sevdim ve müzikle uğraşan-uğraşmayan çevremde kim varsa tavsiye ediyorum ancak, gidişatı beğenmeyen arkadaşlar var.Kendilerince de haklılar da...
    Eskiden tatlı bir çaba sonucunda bu sitede konuşabilenler hatta patronuna 11 e kadar yokum diyebilenler ,bugün neden aynı zevki alamıyorlar.
    Pekala Garaj bekçim ,o zaman bize ; ama harbiden bu site bizim diyenlere ne yapmamız gerektiği hakkında en azından kafanda oluşanları söylersen ( gerçi garaj üyeleri ne yapması gerektiğini bilir ama)lûzumsuz,gereksiz insanları bu siteden hep beraber uzaklaştırabiliriz. Eski günler geri gelmese de eski huzur biraz da olsa sağlanır diye düşünüyorum.

Belki yeniyim ama bu siteyi daha da güzel,eski günlerdeki kadar huzurlu, kalite insanların olduğu bir site haline getirmek için yapmam gereken ne varsa ben hazırım. Eminim diğer bu siteyi sahiplenenler ; gerek eski , gerek yeni üyeler ( kısacası hatun derdinden değil de hakikaten bişeyler paylaşmak için bu siteye giren arkadaşlar ) de hazırlar.

Gerçi şimdi eski üyeler diyecekler o hoooo! biz bu zamana kadar neler neler yaptık sen ilşk değilsin diye ama ilk değilim belki ama umarım bu konu hakkında yorum yapan son kişi olurum.

Herkese saygılar sevgiler :)
    BLACK SOUL
  • karete • 6 Nisan 2005 14:30 • #567681
    garajın bi çok eski üyesi karı kız için geliyo sen kafanı yorma
    şu yazını yazdıktan sonrada black soul yazman biraz saçma geliyo yazmasan iyi olur zaten o nickle yazılmış bir yazı
  • gitarTELi • 6 Nisan 2005 15:15 • #567682
    eskiden garaj...

http://ammaryagci.sitemynet.com/ammar/id1.htm

kopmayantekteL
    by gitarTELi
  • Ktulu • 6 Nisan 2005 15:17 • #567683
    garajın bi çok eski üyesi karı kız için geliyo sen kafanı yorma

??

Anlamadım bu kısmı?
  • karete • 6 Nisan 2005 15:28 • #567684
    bu anlamadım lafını niye sen değilde başkası sormadı ki bence siktir et gitsin
  • ScarFace • 6 Nisan 2005 15:42 • #567685
    GaRaJ forumlarında toplam 674 mesajınız var

eğer bazı insanlar kendilerini bozmasa....bazı insanlar biraz daha makul olsa ve bende adsl olsa mesajlarımın sayısı 3000 olurdu.ama garaj soğuttu kendinden.
  • pesimist • 6 Nisan 2005 15:42 • #567686
    pohahahahaha

tuncay olm nie atladın hemen :)))

saygılarımla
    pesimist
  • need_a_cure • 6 Nisan 2005 16:54 • #567687
    garaj çok güzeldi (Dİ)
  • pesimist • 6 Nisan 2005 16:57 • #567688
    di...

saygılarımla
    pesimist