Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

ESKİ ÜYELER ANLATIN BAKALIM ESKİ GARAJ NASILDI?

• chazy_chazzz • 10 Nisan 2005 20:04 • #567798
    ben dondurulduğumda bi üyelik almıştım sonra itiraf ettim ve dondu....
    benimkide valla başakçım..yaa garaj eskiden şimdi görünce aa nerden çıktın gibisinden saçma bir soru sorduğum bir sürü güzel insanla dolu her gün açmak için sabırsızlandığım forumlarda kimi zaman kavga ettiğim(bkz metaligirl vs chazy) kimi zaman aynı fikirleri savunup aynı şeyler söylemekten bıktığım insanlar gördüğüm güzel bir siteydi..sohbet odaları vardı ki girince çıkası gelmezdi insanın..gelen her garmes mesajını dikkatlice okurdum ve silmeye gerek duymazdım..mesela hatırlayabi,ldiğim bir kaç isim söyleyeyim scarface-666-katl-i vacib-jacksparrow-kumdan kaleler-baranthalas garajın müdavimleriydi..bir forumda mesajlarını görmeyince şaşırırdık.."çayda lipton kadında ip don" deyip katula katula güldüğümüz günlerdi..şimdi açmaya üşeniyorum girince genelde sıkılıp sinirlenip çıkıyorum...garaj ne güzeldi o zamanlar yaa ahh ahh metaligirlcüğümle kavga ettiğimiz jackle birbirimize girdiğimiz günleri bile özledim.....hey gidi günler hey garaj garaj gibi garajdı...
  • baranthalas • 10 Nisan 2005 21:45 • #567800
    haehaehae çayda lipton kadında ip don ne geyik bi konuydu ya keşke saklasaydım yazılanları
  • Affedilmeyen • 11 Nisan 2005 00:39 • #567805
    don ??.. donudamı saklamadın :(
  • Ktulu • 11 Nisan 2005 13:26 • #567815
    çok mükemmeldi inanılmaz bi ortam vardı depresif ibne ingiliz gruplarını dinleyen alternatifçiler yoktu hiç..sabaha kadar çet yapar ktuluyla testis geçerdik..hayırsız ipne burdan onada msg göndermek istiyorum gördüğüm yerde dövecem !!

Seni var ya.....

Neyse....

Biriktiriyim de buluşunca hepsini bi anda çıkarırım :)))
  • psychokiller • 11 Nisan 2005 13:38 • #567816
    uyuşturucu mekanıydı.bekçi geldiydi de bi yola girdi site.itin kopuğun mekanı olmaktan kurtuldu.bekçi diye biri olduğunu görünce ben,o da gelmiş oldu.metalciler basmıştı siteyi.kurtardık onlardan sonraları.
  • baranthalas • 11 Nisan 2005 18:38 • #567819
    hadi len hayırsız malkoçoğlu
  • Silvermage • 11 Nisan 2005 19:57 • #567821
    Selam olsun dostlara,

Neredeyse 8-9 aylık bir kaçıştan sonraki ikinci mesajımı yazıyorum ve bu yazıdaki eski diyebileceğim dönem şu andan muhtemelen 1-1.5 yıl önceyi kapsar.

Aslında muhtemelen değişen birşey yok, çünkü insanlar değişmiyor, belki istemiyorlar ya da artık böyleler. Sonuçta kimseyi değiştirmek gibi bir hakkımız yok ama dur denilen yerde durmayan kafaların varlığı beni dehşete düşüren nokta. Garaj ben yokken nasıl değişti bilmiyorum ama eskiden Ktulu'nun dediği gibiydi. Garaj iyi bir yerdi, ya da

Eskiden Garaj.org vardı.
  • Affedilmeyen • 11 Nisan 2005 20:32 • #567822
    bi dakka yaa. karamurat bensem malkoçoğlu kim ?
  • Ktulu • 12 Nisan 2005 00:59 • #567835
    ueheuheue.

Benim Diablo II'deki nickimdi. 3 sene o nicki kullandım Diablo'da. Ktulu ve Cthulhu'yu almış birisi napalım :)

Tabi ç olmadığı için Malkochoglu 'ydu :)

• Affedilmeyen • 12 Nisan 2005 01:05 • #567836
    Allah bilir hakiki tosun paşa da sensindir