Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

ESKİ ÜYELER ANLATIN BAKALIM ESKİ GARAJ NASILDI?

• Ktulu • 12 Nisan 2005 02:16 • #567838
    çünkü insanlar değişmiyor, belki istemiyorlar ya da artık böyleler. Sonuçta kimseyi değiştirmek gibi bir hakkımız yok ama dur denilen yerde durmayan kafaların varlığı beni dehşete düşüren nokta.

Bunu yapmayı hiç sevmiyorum ama...

+1000000000000000000

• baranthalas • 12 Nisan 2005 10:59 • #567849
    hakiki tosun paşa benim !!!
  • Affedilmeyen • 12 Nisan 2005 11:04 • #567850
    o zaman ben kemal sunal oluyorum galiba :)
    bu gün aptallığın üzerinde lütfü ??..
    ne kadar aptalsın canım ne kadar :))
  • GoTH_PriNceSS • 12 Nisan 2005 13:50 • #567851
    oğlum affedilmeyen,açılan topikten nasıl hakiki tosun paşaya geldiniz bilmiyorum ama eski bir üye olarak diyebilirim ki;burası daha nezih bir siteydi,şimdi bir sürü kız tavlamaya çalışan insan geliyor,hasta oluyorum.Birde sohbet odamız vardı ki....ahhhhh ah :)))
  • Affedilmeyen • 12 Nisan 2005 13:58 • #567852
    waay :))
    söyle anneciğim nası oluyormuş ?
  • GoTH_PriNceSS • 12 Nisan 2005 14:05 • #567855
    Bak şimdi affedilmeyen.Bakıyormusun?heh bak bak.Belki bişey görürsün.Ne yazıyor nickimde? Princess.Peki princess'lerin çocuğu olurmu?olmaaaaaaz...:P
  • Affedilmeyen • 12 Nisan 2005 14:26 • #567860
    ben onu sister teresa diye biliyordum bi hi axi satan lık olmasın
  • GoTH_PriNceSS • 12 Nisan 2005 14:28 • #567861
    öhöhöhöm karıştırmayalım şimdi satanı matanı.Teresa kim bea ben varken burda.O benim elime su dökemez :)
  • dilek • 12 Nisan 2005 15:24 • #567866
    ben de iki satır yazayım bari bi ben kalmışım.
    len kendine eski diyenler :))

ben üye olduktan uzun bi süre sonra sohbet odasına ilk girdiğimde orada sohbet eden 3 kişiyle tartışmıştım. Çok iyi hatırlıyorum girdim baktım saçma sapan sohbet var ben müzik konuşuluyodur diye girmistim. Girer girmez tek sözüm yaş ortalamasını düsürüyosunuz olmuştu. Ama sonra o üçüyle çok sıkı dost olduk :) vay bee bayaa olmuş maşe,fati, ümit eray :))
    sonra bi ara uzaklaştım garajdan. birsüre sonra tekrar girdiğimde Affedilmeyen ve arkadaşları tarafından heryerin işgal edilmiş oldiğini gördüm :p
    Bi de cırcır vırvır diye bişey çıkmış çok gerekliydi sanki :p :))
    Neise eski garaj sakindi flan .. amacına daha uygun bi siteydi sanki. birinin okul arkadaşı öbürünün mahalleden arkadaşı, kuzeni annesii :)) duydu ben de üye olcam dedi oldu derrrken herrkes burda :)
    e gelsinler tabii ama ne hale geldi gördük..
    ne desem boş eskiden iyiydi tabi.. ama daha iyi de olabilir zamanla.. vs vs çok işim var bu kadar saçmalamak yeter :)

sevgiler :)))
  • Affedilmeyen • 12 Nisan 2005 17:31 • #567876
    sonra bi ara uzaklaştım garajdan. birsüre sonra tekrar girdiğimde Affedilmeyen ve arkadaşları tarafından heryerin işgal edilmiş oldiğini gördüm :p

bu ne beah..
    Affedilmeyen ve beraberindeki heyet
    Affedilmeyen ve çetesi
    Affedilmeyen ve saz arkadasları
    Affedilmeyen ve kırk haramiler
    Affedilmeyen tatilde Ayşegül yatakta
    :)))