Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

''Kalite Zinciri ''olayını protesto ediyorum!

• klavyeci • 1 Mayıs 2005 00:55 • #568591
    Garajdaki demokratik hakkımı kullanarak bu ''nokta'' olayını protesto ediyorum.Bütün noktasız arkadaşları aşağıdaki gibi sessiz protestoya davet ediyorum.
  • klavyeci • 1 Mayıs 2005 00:56 • #568592
    .
  • anarres • 1 Mayıs 2005 01:23 • #568593
    ya bi dakkaaa tamam protesto etcesde ben bu kalite zinciri olayını anlayamadım.daha doorusu forumda bayaaaaa uzun olduundan üşenip okumadım.kısa bi ööözet lutfen:)
  • Eagle34 • 1 Mayıs 2005 01:49 • #568596
    Neyi protesto ediyoruz.Nokta olayı nedir?
  • karete • 1 Mayıs 2005 04:04 • #568597
    Nedir?
    GaRaJ Kalite Zinciri, sitede birbirinin yazacağı şeylere güvenen insanların oluşturduğu bir yapıdır. Zincir'e katılmış olan üyeler üye isimlerinin önünde ve ardında bulunan noktalardan tanınabilirler.
    Kimler Kalite Zinciri'ne girebilir?
    GaRaJ Kalite Zinciri, zincire katılan her halkanın iki halka daha eklemesiyle oluşur. Her üyenin sadece ve sadece iki üye ekleme şansı vardır. Bu hakkı kullanmak bir mecburiyet değildir. Üyelikleri daha önceden dondurulmuş olanlar, ve Zincir'den çıkartılmış olanlar bir daha Zincir'e eklenemezler. Zincir'e eklenebilecek üyelerin üye detay sayfalarında bu iş için kullanılacak bir düğme görünecektir.

Kalite Zinciri'ne ekleme yapmanın sorumluluğu ağırdır. Herhangi bir sebeple, GaRaJ yönetimi tarafından Kalite Zinciri'nden çıkartılan bir kişi, kendisini zincire ekleyen kişinin de zincirden çıkartılmasına neden olur. GaRaJ kuralları ve genel ahlak kurallarına aykırı mesajlar yazmak, Zincir'den çıkarılmayı hak etmek için yeterlidir. Dondurulan her üye yönetim tarafından GaRaJ Kalite Zinciri'nden çıkartılır.
    Ne İşe Yarıyor?
    GaRaJ Kalite Zinciri'ndeki üyelerin sitede her zaman ayrıcalıklı hakları olacaktır. Bu ayrıcalıklar tüm detaylarıyla sitenin tümünde paylaşılmayacak, ama kalite zinciri üyeleri nicklerindeki farklılaşmayla site içindeki listelemelerde göz önünde olacaklardır.

Forumlar sayfasına sadece Zincir'deki üyelerin okuyup katılabileceği bir forum eklenmiştir. Konuyla ilgili düşüncelerin paylaşılması için bu forum kullanılacaktır.
  • HardrocK • 1 Mayıs 2005 11:52 • #568604
    Ya arkadaşlar çok uzattınız bu konuyu kalite zinciri minciri almıyorlarsa almıyorlar boşverin.İlla o noktalardan istiyorsanız siteye yeniden kaydolun ve kaydolurken üyeliğinizin önüne Windows karakter eşlem den nokta koyun.

Zaten bu bir saçmalık ben siteye hayırlı bir üyeyim.Hiç terbiyesizlik yapmadım geçen yıl kaydoldum siteye zincire alınmadım.Adam orda 1 ay önce kaydolmuş hiçbir katkısı yok,bu zincirde,ben de sallamıyorum.

HA BEKÇİ ABİ SENİN HATANI SÖYLÜYORUM KENDİN BÖYLE BİR MEKAN OLUŞTURMAK İSTEYEBİLİRSİN,OLABİLİR FAKAT İSMİNİ "KALİTE ZİNCİRİ" KOYMAN ÇOK YANLIŞ VE SAÇMA BU SANKİ BİZİM KALİTESİZ İNSANLAR OLDUĞUMUZU GÖSTERİYOR.İSMİNİ DEĞİŞTİR ZİNCİRİN MİLLET SANA ŞİKAYETTE BULUNMASIN.NE BİLİM GARAJ MODERATÖRLERİ FALAN KOY AMA İSMİ DEĞİŞTİR.

The Wolfram
  • Eagle34 • 1 Mayıs 2005 12:05 • #568605
    Uygulama güzel.Ama adı kulağa pek hoş gelmiyor.
  • GaRaJ Bekçisi • 1 Mayıs 2005 12:25 • #568606
    Bunlar moderatorler degil ki? Bunlar GRJ üyeleri tarafından. Altını çiziyorum. Benim tarafımdan değil, GRJ Üyeleri tarafından yazacağı şeylerin kaliteli olduğuna güven duyulan üyelerdir. Tekrar ediyorum: Ben kimseye bir öncelik tanımıyorum. Üyeler birbirine tanıyor bu hakkı. Kalite zincirine eklenen birisi iki kişiyi daha ekleme hakkı kazanıyor. Ama eklediklerinden birisi zincirden çıkartılırsa kendisi de çıkıyor.

Şimdilik bu üyeleri hiç bir özel hakkı yoktur. Sadece ekstra bir forum görüyorlar. Yavaş yavaş bazı özellikleri ve hakları olacak.
  • Infusion • 1 Mayıs 2005 13:52 • #568610
    beyler uzatmayalım olayı yaa..
  • likablegirl • 1 Mayıs 2005 15:56 • #568614
    Ben anlamadım yani eski üyelerin ayrıcalıkları mı olacak? Hem bu kalite zinciri olayı üyeler arasında çekişmeye ve tartışmalara yol açmaz mı? sitenin huzuru bozulmaz umarım...

Saygılarımla...
    likablegirl...