Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

''Kalite Zinciri ''olayını protesto ediyorum!

• nuri • 24 Haziran 2005 18:02 • #570992
    haaa okumuşsun aferingerçeği gördüğüniçin
  • klavyeci • 25 Haziran 2005 14:43 • #571029
    sana destek veriyorum tüm kalbimle klavyeci...

Bana destek demek,tüm kalitesiz camiaya destek demektir..yasasin mücadelemiz...
  • nuri • 25 Haziran 2005 14:46 • #571030
    len klavyeci zaten ben rock metal müzik düşmanıyım sendemi arabesk coverleyıp biryerelere gelmeye çalışanlardansın
  • klavyeci • 25 Haziran 2005 15:38 • #571031
    yok olum ben yak1nda seni coverlayacam la nurii
  • nuri • 25 Haziran 2005 15:39 • #571032
    alt yapı gerek vallahi varmı sende
  • klavyeci • 25 Haziran 2005 18:08 • #571034
    var nuri var...köküne kadar distortion vaar:)
  • metaligirl • 25 Haziran 2005 18:24 • #571037
    ya saçmalamayın allah aşkına. garajda sizin "kaliteli" olup olmamanız bu sitede ayrıcalıklı olmanızdan başka ne işe yarayacak? kaldı ki bu sitede 3-5 tane fazla şey görmek bi işinize yaramaz. ne yapmayı düşünüyosunuz? sokağa çıkıp: "bana bakın ben bi internet sitesi tarafından 'kaliteli' ilan edildim" mi diceksiniz? bunlar boş işler.. bırakın biz onlara "saçmalıyorlar" diyelim, onlar da bize uzanamadığı ciğere mundar diyen kedi muamelesi yapsınlar...
  • metaligirl • 25 Haziran 2005 18:39 • #571038
    [99 kez okundu]•düşyılmaz•
    20 Mayıs 2005 Cuma / 00:21
    YAZIP YAZIP SİLİYORUM ANASINI SATAYIM.

BİR GÜN HEPSİNİ TEK KALEMDE SÖVECEM BEKLE(YİN).

arkadaşlar, (nokta)düşyılmaz(nokta) "kaliteli" bir arkadaşımız. ne kadar kaliteli olduğunu da yazdıklarından pek iyi anlıyoruz... gördüğünüz gibi hiçbir işe yaramıyor bu "noktalar" ya da "kaliteli eleman" saçmalığı...
  • klavyeci • 26 Haziran 2005 18:51 • #571161
    bırakın biz onlara "saçmalıyorlar" diyelim, onlar da bize uzanamadığı ciğere mundar diyen kedi muamelesi yapsınlar...

Aklimin ucuna bile gelmedi vallahi,kedi ciger muhabbeti...
  • SilentScream86 • 27 Haziran 2005 22:18 • #571257
    Ne kadar ismiyle de türüylede bir zamanlar ünlü olan Saadet zincirine "titan"lara benziyor değil mi? O insanlar (noktalılar) kendilerini herhangi bir üyeden ayrıcalıklı ta da üstün sanıyorsa herhangi bir konuda nasıl yanılıyorlardır. İsterseniz artık garaj üyelikleri resimle alalım ve ten rengi taze simit renginin koyusu olanları almayalım ya da fikirlerini açıkça söyleyenlerin üyeliklerini donduralım (pardon bu zaten yapılıyodu değil mi?) Ya ne kadar acıklı bu noktalı tartışması arkadaşlar eğer böyle bir düzene tepki göstermek istiyorsak gerçektende sessiz tepkimizi göstermeliyiz ve o insanlardan gelen ters tepkileri ve alınganlıkları umursamazlıktan gelelim .Acaba o insanlar arasın iyi olanlar yok mudur ? Nazi Almanyasında bile iyi almanlar varsa onlar arsındada vardır ama bizim sayımız üstün Herkese saygılar .eşitlik umuduyla dolu günler dilerim