Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

''Kalite Zinciri ''olayını protesto ediyorum!

• düşyılmaz • 1 Mayıs 2005 16:42 • #568618
    hö?
    nasu yani ya.
    ne düüürsun anlmıyormki.
    ayrıcalıkmı,ığh..

ben de protesto edim bari,
    kötü bişi gibi duruyor,
    anamıyorum nedir dğildir ama
    ettim gitti.

(!)
  • The PuNKiLLeR • 1 Mayıs 2005 19:48 • #568625
    ben biyoloji tezimle bilgilenmek isteyip uyeligim donuyor ve de ustune ustluk bir de guvensiz sayılıyorum haa ( yoksa ben zurna mıyım haa ) ben boyle ...( yorum yapmayayım kotu olacak sonu )
  • perfect_storm • 1 Mayıs 2005 20:41 • #568630
    aferim devam et böyle ..

ya ne alıngan milletiz kardeşim ..

ala ala töbe töbe ....

aklıma birden yarası olan gocunur lafı geldi çakıldı ..

neden bu kadar gocunuyosunuz bu noktasızlıktan yaa ...

:)))

nıhahaha
  • Göktanrısı • 1 Mayıs 2005 21:48 • #568635
    ''Kalite Zinciri ''olayını protesto ediyorum! Dondur istersen bekçi

Kalite zinciri mi? Bir de masonlar örgütü kurun bari "Kaliteli üyeler" olarak. Uyan bekçi böyle şeylere izin verme burası orta çağ avrupası değil MÜZİK SİTESİ evrensel olan ayrımı kaldıran müziğin sitesi, bi de isterseniz kaliteli sınıfla kalitesiz sınıfın konuşmasına da izin vermeyin bence, hatta kaliteliler, kalitesizleri atsın garajdan isterlerse. Bu ne be? Burası müzik platformu, sınıflandırma yapmak ne demek! Kendinize gelin, bir iki tane kro geldi siteye de laf attı diye utanıp sıkılıp türlü türlü "dengesizliklere" kalkışmayın.Bir an önce kalkmasını talep ediyorum "noktalı üyeler" sisteminin.Bunu talep eden kişinin zihniyetinden de endişe ediyorum.
  • kyakuz • 1 Mayıs 2005 21:50 • #568637

kaliteliler kalitesizleri atsın demişsin ? Bir kere burda kaliteli ve kalitesiz diye bişey yok.

noktaların anlamı
    güven duymak
    kaliteli yorum ve konuşmak .

bilmem anlayabildinmi ?
  • düşyılmaz • 1 Mayıs 2005 21:51 • #568638

bilmem diyorsun da •kyakuz•
    ben biliyorum..
  • karete • 1 Mayıs 2005 21:52 • #568639

bende protesto ediyorum :)
  • sdqantaris • 1 Mayıs 2005 21:54 • #568641
    Altını çiziyorum. Benim tarafımdan değil, GRJ Üyeleri tarafından yazacağı şeylerin kaliteli olduğuna güven duyulan üyelerdir. Tekrar ediyorum: Ben kimseye bir öncelik tanımıyorum. Üyeler birbirine tanıyor bu hakkı. Kalite zincirine eklenen birisi iki kişiyi daha ekleme hakkı kazanıyor. Ama eklediklerinden birisi zincirden çıkartılırsa kendisi de çıkıyor.

Bekçicim bu senin "vallahi ben bir şey yapmadım, millet birbirini ekliyor zincire, alakam yok" açıklamaların komik. "ben sadece öyle verdim üç kişiye gerisi geldi" falan da anlamsız. Yaptığın işin arkasında dur bari.

Saygı, sevgi.

Onur
  • perfect_storm • 1 Mayıs 2005 21:57 • #568642

hep beraber halay çekelim o zaman

loy loy loy

:))
  • sdqantaris • 1 Mayıs 2005 21:57 • #568643

kaliteliler kalitesizleri atsın demişsin ? Bir kere burda kaliteli ve kalitesiz diye bişey yok.

noktaların anlamı
    güven duymak
    kaliteli yorum ve konuşmak .

bilmem anlayabildinmi ?

Arkadaşlar bunu reddetmek bir çözüm değil. Bunun adı "KALİTE ZİNCİRİ". Bu tepkilerin oluşması doğal. Kalite dersen bir şeye, öteki kalitesiz olur otomatikman. İsmi değişsin bari.

Ayrıca ben kaliteli bir insanım. Kaliteli yorum yapar ve konuşurum. Saygılıyım. Güvenilirim. O noktadan alamıyorum, demek ki o noktayla bu yazılanların alakası yok. Alamıyorum ayrı, bir de almak istemiyorum. Karşıyım.

Saygı, sevgi.

Onur