Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Garaj'daki kurallar uygulanıyor mu?

• syarar • 8 Aralık 2006 19:54 • #582502
    :DDD:DD:DDD
  • ga ga • 8 Aralık 2006 20:44 • #582504
    sizleri kınıyorum
  • Necrophilliac • 8 Aralık 2006 22:41 • #582505
    Arkadaşlar;

Kınamadık mı?Site de geyik yapanları, konuyu saptıranları, S.O.A.D. topic'lerinde sağcılık solculuk yapanları kınamadık mı?
  • SAUBER • 8 Aralık 2006 22:45 • #582506
    haklısınız kurallara uyulsun siyaset konuşulmasın ve komünistler kolonisi kapansın sağcılar ve ya başka siyasi görüşü savunanlar da koloni açmasın.. açamasın...
  • Gestapo3945 • 9 Aralık 2006 12:17 • #582515
    Bu sadece benim profilim ve ben burada siyaset yapmıyorum kendimi bir Nazi olarak tanıtıyorum sadece o kadar...Ama komünistler daha ötesini yapmaya devam ediyor...
  • Gestapo3945 • 9 Aralık 2006 12:27 • #582516
    Birincisi insanların gaza gelip gelmeyeceğini merak edecek kadar boş vaktim yok...İkincisi siyaset sadece bir örnek ve benim profilimde kendimi Nazi olarak tanıtmam siyaset yapacağım anlamına gelmez zaten siyaset yasak.Ama görüldüğü kadarıyla komünistler kolonisinden tutunda ABD kültürünü benimseyenler kolonisine kadar bu tür koloniler hala açık vaziyetteler.Garaj'ı bu hareketinden dolayı şiddetle kınıyorum...Cevap ve yorumlarınızı bekliyorum......
  • Gestapo3945 • 9 Aralık 2006 12:28 • #582517
    Ayrıca ben amaçtan falan bahsetmedim resmen saçmalıyorsun...ve yazdıklarımında arkasındayım,buradayım......
  • Necrophilliac • 9 Aralık 2006 15:03 • #582518
    Öncelikle GaRaJ'a geleli senin daha ne kadar oldu?"Garaj'ı bu hale getirenleri kınıyorum!" ne?GaRaJ eskiden neydi onu bilmiyorsun ki yeni halini eleştiriyorsun?

"Ama komünistler daha ötesini yapmaya devam ediyor..."

Sen akıllanmazsın bilader.Yani bir insan şikayet ederken bile başkasına b*k atar mı?Komünistlerin kolonisi varken diğerlerine izin vermemek mantıksız dedik seni destekledik, ama b*kunu çıkardın.Hayır komünist tandıklarımız da var bu sitede ne yapıyorlar anlamadım ki.Hatalı bir tutum koloninin kapatılmaması ama sağa sola "Anti-Komünizm/Anarşizm, ben bir Naziyim!" yazmak duvarlara yazı yazmakla aynı şey.Bak bakalım bu sitenin KÖKLÜ kullanıcılarının kaç tanesinin siyasetle ilgili bir tek mesajı var mı?

Siyaset yok bu sitede.Din de yok.Geyik yok.Bakarsan göreceksin ki sadece müzik bölümü var.Geyik bölümü yok forumda.Bazı kurtlu kullanıcılar müziğe geyik yapıyor ama mesajları siliniyor.Hani geyik bir ihtiyaçtır dendi kolonilerde sertbest bırakıldı.

Peki lütfen açıklar mısın, bu sitede hiç komünist/anarşist kalmayacakta eline ne geçecek?Site de yine tartışılacak olan şey müzik.Ha Nazi misin?Al eline silahı sor millete komünist mi değil mi diye, komünistse vur öldür.Tutan mı var?Ama bu site müzik sitesi.
  • sadecemüzik • 9 Aralık 2006 15:55 • #582519
    Boş vakti olmayan insanın burda ne işi var?

Eğer siyasi faaliyette bulunanlar komünistler değil de faşistler olsaydı sesin çıkmayacaktı eminim. Sen şu konuşma tarzınla zaten siyaset yapıyorsun, bir de propaganda yapmanın yasak olduğundan, sitede kurallara uyulmadığından falan bahsediyorsun. Sen uyu da büyü önce. Ama beden yaşı olarak değil. Anladın sen.
  • System666 • 9 Aralık 2006 16:50 • #582520
    Gestapo3945 demiş ki
    20 Kasım 2006 Pazartesi / 14:46
    Öncelikle neden siyasi açıdan çıkar maksatlı bir grubun neden bir müzik sitesinde açıldığını merak ediyorum.Eğer siyasi konular burada tartışılıyorsa neden burası bir müzik sitesi olarak söyleniyor bunu anlayamıyorum.....Eğer siyaset konuşulabilir durumda ise benim açtığım sağ görüşlü koloni neden açılmadı bunu da anlamadım...Görüşlerinize açığımdır........

Sonrada demişki ben siyaset yapmıyorum.

Allah allah.. Garip geldi bana nazi arkadaş neden acaba?

DaRKNeSS