Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Garaj'daki kurallar uygulanıyor mu?

• gitarist • 11 Aralık 2006 22:12 • #582548
    ozellıkle takıp ettıgım bır kac mudur arkadas var nıckını soylemek ıstemıyorum sormazssanızda sevınırım bu arkadaslar gerek forumlarda gerek anketlerde alakasız yorumlar yazıp munakaşaya sebebıyet verıyor ornegın
    http://www.garaj.org/anketsonuclar.php?anket=17233 bu anketımde yorumda yazacagım secenegıne turkıyeden cok alakasız bır sarkıcı ısmı yazılmıstı bır mudur arkadas tarafından ama tanıdıgım bır baska mudur arkadasa yol gostererek uyararak sılmesını rıca edıp sıldırmıstım bunun gıbı bır cok olayla karsı karsıya geldım herneyse umarım acıklayıcı olmustur zamanla karsılastıklarımı ıletırım sıze ıyı calısmalar...
  • SAUBER • 11 Aralık 2006 22:16 • #582549
    evet bende kapatılmasından yanayım..
  • NeGüZeL_İsTnbL • 11 Aralık 2006 23:01 • #582550
    bu konuya bekci daha el atmadı böyle kolonilerin yeri olmamalı...
  • infest • 11 Aralık 2006 23:30 • #582551
    kuralların üye sayısıyla ne alakası var_? binlerce üye olabilir ama online üye kaç kişi ki kuralları uygulanamaz kılıyor.koloniler açılırken onay beklemiyormu_? onaylayan havaya mı bakıyorda ne amaçla kurulduğunu görmeden onaylıyor_? ya da görmezden geliyolar"istisna olabilir"
    insanlar kendilerini listeliyo birnevi kimin ne düşündüğü neye eğilimi olduğu ortada ve bence böyle kalsın bilmek bilmemekten iyidir.
    hiçbir koloni kapanmamalı bence isteyen istediği oluşuma katılsın
  • SAUBER • 11 Aralık 2006 23:49 • #582552
    evet ancak burada siyaset konuşulmamasını istiyoruz.. istek de bu yöndedir.. siyasi içerikli olan kolonilerin kapatılması...
  • A Dead Castle • 12 Aralık 2006 00:37 • #582553
    Müdür arkadaşlarını çok takip etme bırak işlerini yapsınlar sende kendi işine bak bence derim ben.

O alakasız ismi ben yazdım ayrıca neden sildirdin?
    Böyle bi görevin varmı ?
    Varsa bilelim bizde ona göre davranalım.
    Her istediğin yorumu arkadaşlarına söyleyip sildiriyormusun ?

Anketin son şıkkına bakarsan (ki bu senin yapmış olduğun bi anket sanırım)isteyenin istediği şeyi yazabileceğini anlarsın arkadaşım,adı üstünde ''yorum'' deniyor buna.Alakasız bi isim yazmıyoruz aklımıza geleni yazıyoruz işte.Herkesin aklına başka bişey gelebilir yani.

Bu arada;
    Hey jude şarkısı bana Kemal Sunalın İnek Şaban tiplemesini
    Ayrıca İsmail YK nın biri uzun biri kısa kollu tişörtünü
    Ve Ajdarın saç stilinide hatırlattı birden
    :)
  • fizban • 12 Aralık 2006 00:47 • #582554
    bekçi daha önce de cevap yazmıştı. bi zararları olmadığı için kapatmadığını belirtmişti. her hangi bir zararı olduğu an kapatılır zaten.
    ayrıca o koloniler açılırken de zaten bu kurallar yoktu. o nedenle açılmasına her hangi bir sakınca görülmedi.
  • NeGüZeL_İsTnbL • 12 Aralık 2006 01:17 • #582555
    ama kurallar şimdi var
  • define • 12 Aralık 2006 01:19 • #582556
    kuraların üye sayısı şöyle bi ilgisi var her yaş grubu yani her internet kullanıcısı burda olabliyo sapkın düşünceli insanlar hangi konun altından neyi çıkarsam diye bakıyolar çok bariz gerçeklere bile böyle oluncada her üyeyi tek tek ele laamıyosun aktif üye sayısı fazla oluyo olmuyo ama birini gözden kaçırdınmı arkası illa geliyo çoğu insan bilinçsiz tercih yapıyolar sırf bişeyleri ispatlamak amacıyla siyaset gerekmediği sürece dışarı vurulmaz ve bu mantığı kavrayaman insanları görebilirsin ve idare edersin....
    dediğim gibi burası müizk birimi siyasal işler burdan yürütlmez ve knouşulmaz bnece herkesin görüşü kendinedir
  • gitarist • 12 Aralık 2006 09:53 • #582558
    O alakasız ismi ben yazdım ayrıca neden sildirdin?
    Böyle bi görevin varmı ?
    Varsa bilelim bizde ona göre davranalım.
    Her istediğin yorumu arkadaşlarına söyleyip sildiriyormusun ?

evet kendımce guzel bır anket yaptıgımı dusunuyorum en azından grj muzık bırımı oldugundan ve muzıkle alakalı oldugundan munakasa yaratacak kendımce sacma olan yorumu mudur arkadasıma yol gostererek rıca ederek alakasız oldugunu gostererek sılmesını ıstemıstım nıtekımde sıldı yorum yazacagım yerıne sen mustafa topaloglunu hatırlattı dersen sılmesını rıca ederım bunun ıcın bekcıye ya da baska bırıne de gonderebılırım alıntı yapıp boyle bır gorevı yok olsada senı ılgılendırmez davranmanada gerek yok oyle bır samımıyete gerek yok konuyu saptırmıssın bunu anlamak ıcın zekı olmaya ya da herhangı ozel bır yetenege gerek yok mantalıtelı dusunmek yeter

Bu arada;
    Hey jude şarkısı bana Kemal Sunalın İnek Şaban tiplemesini
    Ayrıca İsmail YK nın biri uzun biri kısa kollu tişörtünü
    Ve Ajdarın saç stilinide hatırlattı birden
    :)

muzık bılgını gosterır bu dıyecek pek bı sozum yok yesılcam tv yı cok ızledıgın asıkar

Müdür arkadaşlarını çok takip etme bırak işlerini yapsınlar sende kendi işine bak bence derim ben.

mudur secımınde seffaf davranıldıgını sanmıyorum eskı nıckı grj dan atılan sımdı mudurluk yapan bırını tanıyorum belkı de o yuzden onu ızlıyorum degılmı ;) neyse cevap yazmassan bır tartısma ortamı olmassa sevınırım :) sevgı ve saygıyla ıyı calısmalar