Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Garaj'daki kurallar uygulanıyor mu?

• fizban • 15 Aralık 2006 00:36 • #582593
    Ayrıca böyle bir uslüp kural yönetmeliği saçmalığını da ilk defa senden duyuyorum....

siyaset yapmadan önce kuralları ve yönetmelikleri öğren de ondan sonra siyaset yap o halde.

ve bir ikincisi de kanunlar geriye dönük işlemez orası tamam fakat şimdi bu kurallar varsa ve şimdi yani senin söyleminle bugün bu koloni varsa kapatılmalıdır...

koloni bu kurallar konmadan önce açılmıştı zaten. bak orda geriye doğru dönük işlemez tamam doğru demişsin. sonrada koloni tekrar koloni kapatılsın demişsin. cümlen kendi içinde çelişmesin. bu kadar saplı kalma amaçlarına ideolojilerine. biraz sorgula amaçlarını. açık görüşlü ol. bak yoksa böyle kendinle çelişirsin dimi ama:-)
  • SAUBER • 15 Aralık 2006 02:34 • #582594
    hımm kurallarla yönetmelikleri çok iyi biliyorsun sanırım... resmi gazeteyi mi takip ediyosun.. bayilerde satılıyo hani..
  • Gestapo3945 • 15 Aralık 2006 16:45 • #582606
    Kardeş senle biz görünüşe göre anlaşamayacağız o yüzden kapattım konuyu siz koloninizle kalın mantıksız bir şekilde....Ayrıca ben yeterince olaylara atgözlüğü ile değil objektif olarak baktığımı düşünüyorum söylemene gerek yok yani...
  • Gestapo3945 • 15 Aralık 2006 16:48 • #582607
    Tamam bak burasını anlamaya anladım da bi üyeleri incele bakalım neler var bi bak profillere de ondan sonra benim profilim hakkında eleştiride bulun..Yalnız bak sadece ama seni anladım orası ayrı...
  • Gestapo3945 • 15 Aralık 2006 16:51 • #582608
    Zaten bundan dolayı komünist kolonisi eskiden kurulmuş ya...Amaçlarını bilinçli olan herkes bilir zaten...Ama eğer derseniz ki sen kursaydın ne yapacaktın?Ben dediğim gibi radikal bir koloni kurmayacak,sadece görüşlere açık olan bir koloni kuracaktım..Bunu önceden de söyledim...
  • sadecemüzik • 15 Aralık 2006 19:56 • #582613
    Dediğim gibi profile müzik dışında bir şeyler de yazmak mümkün ama sitenin yasak ettiği şeyler yazılmamalı. Biliyorum, bir sürü üyenin, sitenin amacına ve kurallarına ters düşecek profilleri var. Seninkini eleştirmemin nedeni ise, kurallara uyulmadığını söyleyip siyaseti örnek gösterdiğin hâlde profilinde siyasat içerikli sözler olmasıydı.
  • astoldby_me • 15 Aralık 2006 22:41 • #582614
    GRJ'da siyaset yapılmasın diyebilmek için önce profil yazını düzelt istersen öteki türlü oldukça komik oluyor.
    yapılacaksa da bırak koloni açık kalsın. başlığı bile sırf bu yüzden açtın di mi? amacın ne? neden siyaset konuşmanın yasak olduğu ve bunu defalarca senin de belirttiğin bi sitede sürekli siyaset tartışmaları yaratıyorsun.. siyasetle uğraşana kadar git imla kurallarına uymayanlarla grubunun reklamını yapanlarla uğraş. KURALLARA UYULMUYOR DERKEN SEN DE KURALLARI İHLAL EDİYORSUN.
    ki abd'nin ırak'a ne yaptığını görebilmek için veya hitler'in yahudilere yaptığının insanlığa sığmadığını anlamak için komunist olmaya gerek yok.. biraz insan olması yeterli olacaktır.
    şahsi görüşümdür kimse üstüne alınmasın.
  • rubber soul • 16 Aralık 2006 00:14 • #582616
    KURALLARA UYULMUYOR DERKEN SEN DE KURALLARI İHLAL EDİYORSUN.

Derken sende aynını yapmışsın ama:)
  • astoldby_me • 16 Aralık 2006 00:42 • #582619
    büyük harfle yazmak yasak mı ben bilmiyordum özür dielrim öyleyse
  • fizban • 16 Aralık 2006 01:41 • #582620
    ehue:-) evet büyük harfle yazmak bağırmayı ve hakareti de simgelediği için internet forumlarında genel olarak yasaktır.
    ;-)