Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Garaj'daki kurallar uygulanıyor mu?

• Gestapo3945 • 13 Aralık 2006 14:59 • #582570
    Ya fizban bunları daha önce de söyledin ve herkes de biliyor neden hala temcit pilavı gibi çevirip çevirip aynı şeyleri yazıyorsun anlayamıyorum...İkincisi de o koloniler açılırken bu kurallar yoktu kabul fakat şimdi kurallar var.O yüzden geçmiş değil şimdi önemli....Ayrıca koloninin zararı olup olmaması önemli değil içeriğinin siyaset olması....
  • SAUBER • 13 Aralık 2006 16:24 • #582571
    hehe diktatör olucak adam :)
  • sadecemüzik • 13 Aralık 2006 16:27 • #582572
    Peki söylüyorum: Profilimi karıştırmayın falan deme. Yanlışsın. Çünkü bir müzik sitesine üye oluyorsun, üstelik siyasetle ilgili şeylerin konuşulmasının yasak olduğu bir müizk sitesine üye oluyorsun. O zaman profilin dahil bu sitenin hiçbir yerinde siyasetten söz edemezsin.
  • fizban • 13 Aralık 2006 23:20 • #582577
    Ya fizban bunları daha önce de söyledin ve herkes de biliyor neden hala temcit pilavı gibi çevirip çevirip aynı şeyleri yazıyorsun

bir söz vardır "dinime küfreden müslüman olsa bari" diye bilmem bilir misin? :-)

İkincisi de o koloniler açılırken bu kurallar yoktu kabul fakat şimdi kurallar var.

bi kere daha söylemicem. kanunlar ve ya kurallar geriye dönük işlemez. bu gün ve yarını kapsar. sağcı koloni olsunlarla, solcu koloniler kapatılsınlarla, yok burası müzik burda siyaset yapılmasınlarla (ki müziğin içinde siyaset vardır olmak da zorunda dır. hatta aynı zaman da bir sanat akımıdır. sanat tarihi okuyanlar bilir.) siyaset yapıcağına önce biraz siyaset ve kanun uslup kural yönetmeliğini okumanı tavsiye ederim.
  • Gestapo3945 • 14 Aralık 2006 16:49 • #582584
    Ben sağcı koloni olsun diye birşey söylediğimi hatırlamıyorum.Yalnız demiştim ki madem komünistler var bizimki neden olmuyor demiştim orası doğru.Çünkü eşitsizlik oluyor...Müziğin içinde siyaset olması burada siyaset yapılmasını gerektirmiyor...Ayrıca böyle bir uslüp kural yönetmeliği saçmalığını da ilk defa senden duyuyorum....ve bir ikincisi de kanunlar geriye dönük işlemez orası tamam fakat şimdi bu kurallar varsa ve şimdi yani senin söyleminle bugün bu koloni varsa kapatılmalıdır...
  • Gestapo3945 • 14 Aralık 2006 16:50 • #582585
    Ayrıca ben senin gibi ikide bir aynı şeyleri yazıp durmuyorum....O ve onun gibi sözleri de çok iyi biliyorum.......
  • Gestapo3945 • 14 Aralık 2006 16:54 • #582586
    Dediğin gibi ''konuşulmasının'' yasak olduğu bir siteye üyeyim.Profil ayrı birşeydir.Dediğim gibi insanların kendilerini tanıtmaları için gerekli olandır profil.Yani ben kendimi profilimde siyasetle ilgilenen sağ görüşlü bir insan olarak tanıtıyorum.Allah aşkına daha nasıl açık söyleyebilirim ki....Profille tartışmayı ayırın lütfen....Ayrıca kuralları sen mi koyuyorsun da profilin dahil söz edemezsin gibi laflar ediyorsun?Ayrıca madem siyaset yasak öyleyse neden hala konuşulmaya devam ediliyor?
  • sadecemüzik • 14 Aralık 2006 19:13 • #582587
    Anlamaya hiç niyetin yok. Müzik sitesine üye oluyorsan, profilini de ona göre düzenleyeceksin. Bir insanın yüzlerce özelliği vardır. Örneğin hangi yemeği sevdiği, hangi spor dalından hoşlandığı... Bunların hepsini yazmaya imkan yok. O zaman üye olduğun sitenin içeriğine göre bir profil düzenlersin. Çünkü bir müzik sitesinde insanlar en çok buna bakacaktır. Ha diyeceksin ki sadece müzikle ilgili şeyler mi yazmak zorundayız? Elbette hayır. Ama siyaset yasaksa, insanın sahip olduğu milyonlarca özellik arasından siyasi görüşünü yazmaması gerekiyor. Anlatmaya çalıştığım bu.
  • SAUBER • 14 Aralık 2006 21:08 • #582589
    :) ülke yönetmiyoruz yahu.. site sadece... o kadar hukuki olmasına gerek yok.. bu hala sürüp gelen bir koloni zaten.. uygulanabilir genede.. olmadı yeni yasa çıkartalım kapansın :)
  • define • 14 Aralık 2006 23:24 • #582591
    katılıyorum arkadaşa siyasi görüşler özel görüşlerdir bi topluluk oluşturma yeri müzik birimi diye geçen bi sitede yer almamalı bence herkes istediği şeyi yaşama özgürlüğü vardır sağcılık soculuk tartışılması veya komünizim gibi ana başlıklar altında bile burayı alevlendirme olarak görüyorumm ben....
    tartışılcak alanlar tartışılcak bi konu oalrak doğru koloni olmaması tarftarıyım bende..herkesin görüşü kendine ve yapılmaması gereken şeyleri yapmama gibi bi bilinci elde etmelisiniz artık
    ayrıca bu sitede ortalama yaş 15 16 yani kaymaya çok uygun bi yaş kesimi daha dikkat lütfen...