Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Garaj'daki kurallar uygulanıyor mu?

• A Dead Castle • 12 Aralık 2006 12:33 • #582559
    Bana mustafa topaloğlunuda hatırlattı demekki sen beğenmediğin yorumları sildirtiyorsun müdür arkadaşlarına.Alakasız bir yorum görmek istiyorsan buraya bak.Ha bu arada ben buraya koydum diye umarım müdür arkadaşlarına sildirtmezsin bu yazdığın alakasız yorumunu.Bu ankettede saçma yorumlar var ama kimse sildirmemiş bak.Hem bi kavga ortamıda yok.Sanırım bu konuda haksızsın.
    http://www.garaj.org/anketsonuclar.php?anket=16487

alakası yok kesınlıkle ısmael yeka
    11 Aralık 2006 Pazartesi | Yazan: •gitarist•

Beni ilgilendirip ilgilendirmemesiyler alakası yok konunun her isteyen yorum sildiriyorsa vay garajın haline o zaman.
    Herkes rahatsız olduğu yorumları müdür arkadaşlarına sildirtemez ama öyle bir durum var.

munakasa yaratacak kendımce sacma olan yorumu

Münakaşa yaratıcak bir yorum değil kimseye laf atmamışım kötü sözde söylememişim sadece mustafa topaloğlunu anımsattı demişim bu kadar.Yukarıda söylediğim ankette herhangi bi münakaşa yok üstelik gayet güzel bir hava var.Kendince saçma olması herkesçe saçma olduğu manasına gelmez.Diğer şıkkı bunun için değilmidir ?
    Hür iradeyle istediğimizi yazma hakkımız vardır umarım ?

Ayrıca o yorumdada mantıksız birşey yok bana onu uyandırdı son şıkka tekrar bak diyorum tekrar bende yazdım birazdan tekrar yazacağım bakalım ne olacak.Müzik bilgimi tartışmaya gerek yok istersen o konuya hiç girme,ayrıca yeşilçam tv yi ne kadar seyrettiğimde seni ilgilendirmez.

Eski nicki garajdan atılan biri diye bahsetmişsin benden ama maalesef öyle birşey yok ben eski nickimi sildirdim.2 nickle dolaşmanın yasak olduğunu söylediler bi mesajla bende yeni olan nickimi sildirttim.Nem'e sorabilirsin arkadaşım.

Ayrıca madem amacın birilerini karalamak o zaman senin 50 kere zincire dahil olup ordan 50 kere atılman ve birçok arkadaşın senin sayende zincirden atılması konusunu açıklayalım ne dersin ?
    Mesela ben seni ekledim ve sen atıldığın için zincirden çıkarıldım.
    Sonra rammstein-till nickli arkadaş seni başka bi nickle ekledi ve sen yine atıldığın için çıkarıldı.
    Cthulhu88 nickli arkadaş yine seni ekledi başka bir nickle ve sen yine atıldığın için çıkartıldı.
    Şimdide bu nickini eklettirmişsin bakalım bu nickin ne zaman atılacak.Yakında atılır merak etmiyorum :)
    İşte zincirin hali bu kadar açık.Bi insan kaç defa atılıp kaç defa girebiliyor zincire bütün üyeler görsün.

bır tartısma ortamı olmassa sevınırım :)

demişsin ama nedense
    yesılcam tv yı cok ızledıgın asıkar

diye bi laf atmışsın bana orasıda garip doğrusu :)

Saygı Sevgi bizden :)
  • gitarist • 12 Aralık 2006 15:24 • #582560
    Bana mustafa topaloğlunuda hatırlattı demekki sen beğenmediğin yorumları sildirtiyorsun müdür arkadaşlarına.Alakasız bir yorum görmek istiyorsan buraya bak.Ha bu arada ben buraya koydum diye umarım müdür arkadaşlarına sildirtmezsin bu yazdığın alakasız yorumunu.Bu ankettede saçma yorumlar var ama kimse sildirmemiş bak.Hem bi kavga ortamıda yok.Sanırım bu konuda haksızsın

senden feyz aldım bılırsın su atasozunu kır atın yanında duran ya huyundan ya suyundan ya da korle yatan sası kalkar ıstersen dahada turetebılırım

Ayrıca madem amacın birilerini karalamak o zaman senin 50 kere zincire dahil olup ordan 50 kere atılman ve birçok arkadaşın senin sayende zincirden atılması konusunu açıklayalım ne dersin ?
    Mesela ben seni ekledim ve sen atıldığın için zincirden çıkarıldım.
    Sonra rammstein-till nickli arkadaş seni başka bi nickle ekledi ve sen yine atıldığın için çıkarıldı.
    Cthulhu88 nickli arkadaş yine seni ekledi başka bir nickle ve sen yine atıldığın için çıkartıldı.
    Şimdide bu nickini eklettirmişsin bakalım bu nickin ne zaman atılacak.Yakında atılır merak etmiyorum :)

dıkkat edersen senı zıncıre eklıyen kısıde bendım nasıl yalvardıgını unutmamak gerek cthulhuya da ben verdım ben aldım kendı rahatsız degılse sanane :) madem cok sey bılıosn ordan kalan hesapı manyakkızz ı ekleterek odestık bunuda bıl kendı ıle de cok samımıyız senın gıbı laf etmıyor artı bıtr... la ıle baslıyan ve grj dan atılan sendın ılk ben degıl bunuda unutma artı ılk zıncırden cıkarılmam senın yuzundendı bılıyorsun kolonıde yıne senden etkılenerek kufur etmıstım ya da etmıstık degılmı )

Beni ilgilendirip ilgilendirmemesiyler alakası yok konunun her isteyen yorum sildiriyorsa vay garajın haline o zaman.
    Herkes rahatsız olduğu yorumları müdür arkadaşlarına sildirtemez ama öyle bir durum var

her ıstıyen degıl bılıyorsun grjın kac bını askın uyesı var ve gunde kac uye gırıyor ve benım bıldıgım anket yorumları ıle 2 arkadas ılgılenıyor ve bu arkadasların her yorumu okuma gıbı bır luksu olanagı yok degılmı ben sadece yol gosterdım bunu anlamak ıcın bıraz mantıklı dusunmek gerek aklına geldıgı gıbı yazmamak yenı konu acarken yazdıgı gıbı yazmadan once bır daha okumak gerek

ayrıca grj yonetımı zıncıre dahıl olmamdan rahatsız olsaydı sanırım cıkarılırdım degılmı ? uye detayıma bakarsan kımın daha cok garaja katkı yaptıgını anlıyacaksın yanı 20 sarkı eklemeyle mudur olunmuyor ya da sureklı nem e mesaj yazarak anketlerı karalayarak..

esen kal :=)
  • A Dead Castle • 12 Aralık 2006 17:36 • #582561
    tartısma ortamı olmassa sevınırım

Diyorsun ve ardından bana bu lafları yazıyorsun ve sen bir zincir üyesisin :)

senden feyz aldım bılırsın su atasozunu kır atın yanında duran ya huyundan ya suyundan ya da korle yatan sası kalkar ıstersen dahada turetebılırım

yesılcam tv yı cok ızledıgın asıkar

Ben buna başka birşey demiyorum :)))

Ayrıca
    dıkkat edersen senı zıncıre eklıyen kısıde bendım nasıl yalvardıgını unutmamak gerek

Demişsin ama benim sana yalvardığım falan yoktu kimin kime ne için yalvardığını görmek istiyorsan sana geçenlerde bana yazdığın iletileri aynen kopyalayabilirim.Çok utanırsın haberin olsun :)

bıtr... la ıle baslıyan ve grj dan atılan sendın ılk ben degıl bunuda unutma

Demişsin yine :)
    O nick Bitter_Peace ayrıca yazmayı öğren.Hayatında Slayer dinlememiş adam bana laf atıyor :).Bu nick kesinlikle atılmamıştır.Nem'e sildirilmiştir hemde benim isteğimle 2 üyeliğim olması sebebiyle üstelik .Ben GaRaJ'dan asla atılmadım.Bunu Nem'e sorabilirsin çok arzu edersen :)

kolonıde yıne senden etkılenerek kufur etmıstım

Benden etkilenerek küfür etmiş lafa bak :))) koptum şimdi işte.Ben senin kafana silahmı dayadım zorla küfür ettirdim onu anlamadım :)))

uye detayıma bakarsan kımın daha cok garaja katkı yaptıgını anlıyacaksın

Demişsin :)
    Ama kimin ne kadar katkı yaptığı önemli değil kimin iş yaptığı önemlidir :)
    20 sarkı eklemeyle mudur olunmuyor

Nasıl müdür olunuyor söylede olalım o zaman bizde :)
  • gitarist • 12 Aralık 2006 17:49 • #582562
    bılıyorlar zaten bekcıden ızın aldım bundan once sly vardı ıptal ettırdım bununla gırıyorum sen harıcınde kımse de rahatsız degıl :D ıs yap sen dogru gelen anketlerı kabul etmeye devam ıyı calısmalar:D
  • A Dead Castle • 12 Aralık 2006 18:58 • #582563
    sly vardı ıptal ettırdım

Bence atıldın :) Nem'e soralım bakalım atılmışmısın sildirilmişmi ?
    Ayrıca rocke_r nickiylede atıldığınıda unutmamak lazım :)
  • fizban • 12 Aralık 2006 20:40 • #582565
    zararı olmayan bir koloni. pek aktif bile sayılmaz. hatta hiç aktif değil.
    ayrıca bu gün konulmuş kurallar geçmişte yapılmış şeyleri kapsamaz. gün ve yarın için geçerli olur.
  • SAUBER • 12 Aralık 2006 22:37 • #582566
    alala yaa bak aktif olmasa bile ne kadar çok tartışmaya yaratıyor.. bu bile yeterli bence...ayrıca burada çok hukiki bi yönetim olduğunu zannetmiyorum... madem öyle özel yasa çıkartalım geriye dönek işlesin..:)
  • beklicem321 • 13 Aralık 2006 12:06 • #582567
    Gereksiz olduğunu anlatmaya çalışıyorlar işte.. Devam ederek tartışmayı alevlendiriyorsun. Sonra da "aktif olmasa bilene kadar çok tartışma yaratıyor" diyorsun. Bu ne yaman çeklişkidir böyle..
    O koloni orada ve orada da kalacak işte :) ok?
  • Gestapo3945 • 13 Aralık 2006 13:15 • #582568
    ok değil....
  • Gestapo3945 • 13 Aralık 2006 14:54 • #582569
    Bana ne zaman siyaset yapmışsam söyleyin kabulleneceğim lakin profil hariç.Çünkü profiller burada insanın kendini tanıtması için var.Yanlışsam söyle....Ayrıca bu başlığı gereksiz yere açmadığıma inanıyorum.Çünkü Garaj'ın yaptığı yanlışı burada söylemek istiyorum.Sizde katılıyorsunuz.Burada da yanlışsam söyleyin....