Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Hayko Cepkin'e Yapılan Saldırı Hakkındaki Basın Açıklaması

• zlatan1937 • 9 Ağustos 2009 00:00 • #638182
    kendisi dinleyicinin saygısını, beğenisini kazanabilmiş mi ki haykoya laf atıyor. garip tabi... hayko cepkin, yeni türkü'den, aslı, koray candemir, demir demirkan, aylin aslım'a kadar pek çok değerli ve başarılı müzisyenle gerek sahnede eşlik etmek gerekse düzenlemeler yapmak gibi pek çok alanda çalışmış bilgi birikim ve deneyimi çok çok fazla bir insan. davut güloğlu bu işlerin bırakın yarısını yüzde 1'ini yapabilmiş mi? sorarlar adama elle tutulur ne yaptın şu hayatta diye.
  • BassMast • 9 Ağustos 2009 00:00 • #638183
    Vallla Bu devırde herkes kendıne gore haklıdır ama bır ınsanı Gorsellıgıyle yargılamak Son derece Gerıcı bır dusuncedır Ben kendısını Dınlemedım ama Benımde dıs gorunusum Braz Igrenxc oldugu ıcın dısardan gelen tepkıler dogrultusunda kendısını ıyı anlaya bılıyroum
  • leventn • 9 Ağustos 2009 00:00 • #638185
    Açıkçası Hayko'yu ben pek sevmem ancak bu böyle saygısız yorumlarda bulunulacağı anlamına gelmez. Terbiyesiz herif.O kim ki de böyle bir yorumda bulunabiliyor esas bunu anlamıyorum.
  • furkanmacit • 9 Ağustos 2009 00:00 • #638188
    ben davut güloğlunu dinlemiyorum ama söylediklerine katılıyorum. Ben de aynı şeyi bağıra bağıra söylüyorum herseferinde. Abi kulak diye bişey var. Bu sanatçı mı şimdi? Sanat ne zamandan beri bağırmak oldu....Kişiliğini bilmem ama sanatçı olmadığı kesin.
  • kwnc • 9 Ağustos 2009 00:00 • #638189
    Tiipik karadenizli ağızları işte.. asarım , keserim , vururum..
    Böylelerini tutar yakalar ağzını burnunu kırarsın , gider silahı çeker sırtından vurur seni.. delikanlıyım diye de gezinirler ortalarda ama ellerinden ve diilerinden silah kelimesi eksik olmaz..
    Hayko Cepkin'in müziğini beğenmem ama insanlığına ve müzisyenliğine saygım vardır..
    Davut Güloğlu'da ne oluyor? Yeni albümü mü çıkıyor nedir..
  • furkanmacit • 9 Ağustos 2009 00:00 • #638190
    Siz korku filmi izlerken korkmuyormusunuz? AL işte sana en ala korku filmi:D:D
  • shiningeyes • 9 Ağustos 2009 00:00 • #638191
    ikiside farklı tarslarda müzik yapıyor .. ikisininde tars olarak farklı olması çok normal ama böyle çocukca senin oran böyle benim oram böyle tarsında hiç yakışmıyan sözler gereksiz.. sonuçta hayko çepkin çok yakışıklı olmayablir ama bence davut güloğlu çok itici biri.. ondanda bu tars sözler beklemiyor değildim yani onun gibi biri böyle bir aptallık yapması çok normal 100 mt den onun gibileri tanırım :)
  • Darkwizard • 9 Ağustos 2009 00:00 • #638192
    Bu Davut denen moron kendini ne sanıyor ya. Bu toplumda biraz farklı olanlar, azıcık alışılmışın dışına çıkanlar neden bu kadar eleştiriliyor anlamış değilim. Konuşmasını bilmeyenler gelip Hayko ya laf atıyor. Davut Güloğlu ve onun gibi düşünenlere ben kısaca maganda diyorum.
  • mesafeler • 9 Ağustos 2009 00:00 • #638193
    "Kedi mi köpek mi kesiyor" demiş. İşte böyle insanların laflarını dinleyenler de Rock müzik dinleyicisini hedef alıyor. Çeker vururmuş, adam resmen ölümle tehdit etmiş.
  • kaşif • 9 Ağustos 2009 00:00 • #638194
    Tipik, yaftalama heveslisi, atgözlüklü, yurdum insanı modeli, yazık! Tastamam EDEPSİZLİK yapmış ama burada benden önce yazılmış bazı yorumlar da çok üzücü gerçekten. Kötü söz çıkan ağızları kirletir ancak, aynı tarzda karşılık vermemeli buradaki gençler kanaatimce.
    En doğru tepkiyi avukatı aracılığıyla vermiş ve vermeye de devam ediyor zaten Hayko Cepkin, bravo. Burada davut beyin çıkarması gereken okkalı bir EFENDİLİK dersi de var aslında.
    Ama görmeyi becerebilir mi kendileri emin değilim. ???!!!