Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Hayko Cepkin'e Yapılan Saldırı Hakkındaki Basın Açıklaması

• blackcherry34 • 10 Ağustos 2009 00:00 • #638219
    çok üzücü, çooook!!
  • kyakuz • 10 Ağustos 2009 00:00 • #638223
    Daha bu olaylar dinmek bitmek bilmiyorken Hayko Cepkin sitesi üzerinden mağdur olmuştur. Üzücü olaylar umarım bu eşsiz insanın yürüdüğü yolda hevesini ve gücünü kaybettirmez.

Hayko Cepkin'den açıklama metni;

SEVGİLİ ARKADAŞLAR,

BU ARALAR FAZLASIYLA ALAKASIZ İŞLERLE UĞRAŞMAK DURUMUNDA KALDIĞIMIZI BELİRTMEK İSTERİM. AMA İŞİN ÖZÜ ŞUDUR Kİ BU İŞLER HER CANI SIKILANIN SAĞA SOLA ÇEMKİRMESİ İLE CEVAPSIZ VE SONUÇSUZ BIRAKILMAZ. HER KONUNUN KENDİ İÇİNDE HUKUKİ AÇILIMLARI VARDIR. BİZİM DE İTİNA İLE İZLEDİĞİMİZ YEGANE YOL BUDUR.

GÜNÜMÜZ RAHATSIZLIKLARI OLAN KIYMET BİLMEZLİK, TÜKETİCİLİK, AJİTASYON, YALAN, HİYANET, VESAİRE GİBİ RAHATSIZ DUYGULARA BAŞVURMADAN OLDUĞUMUZ GİBİ BİR TAVIRLA YILLARDIR AYAKTAYIZ, ÖYLEDE KALACAĞIZ. GÖNÜL İSTER Kİ ÇEVREMİZDEKİ HERKESDEN DE AYNI SAĞDUYULU DAVRANIŞLARI GÖRELİM LAKİN İNSANOĞLU İŞTE BİR ANDA DEĞİŞEBİLİYOR. BUDA BERABERİNDE GÜVENSİZLİĞİ GETİRİYOR.

GELELİM MESELEMİZE.......

HAYKOCEPKİN.BİZ ALBÜM YOLCULUĞUMUZDA KURULMUŞ BİR SİTEDİR. KENDİ SİTEM OLAN HAYKOCEPKİN.COM TAMAMİYLE BİLGİ İÇERİKLİ BİR SİTE OLDUĞUNDAN; MUHABBET, YORUM, EGLENCE, BİLGİ ALIŞVERİŞİ, BULUŞMALAR, PAYLAŞIMLAR VESAİRE GİBİSİNDE ORTAMLARI .BİZ SİTESİ KARŞILAMIŞTIR. ZAMAN İÇERİSİNDE SİTE İÇERİĞİ BÜYÜDÜKÇE MERT GÜNER YANİ SİTEYİ OLUŞTURAN KARDEŞİMİZ MADDİ DESTEK RİCA ETMİŞTİR. HATTA 'EXTRA NEYE İHTİYACIN OLURSA HABERDAR ET YETER ' DİYE DE AÇIK KAPIYLA YAKLAŞMIŞIZDIR. UZUN ZAMANDIR SİTENİN MADDİ KONULARINI BİZZAT KARŞILADIM. BUNLAR TÜM DEKONTLARI İLE İSPATLANIR DURUMDADIR. BU AYRINTIYI NEDEN BELİRTTİYORUM; ÇÜNKÜ SİTE KAPANDIĞINDAKİ YAZILAN YAZININ SONUCUNDA HUKUKİ SÜREÇ BAŞLAMIŞTIR. HER CANI SIKILANIN ŞU ŞÖYLEDİR BU BÖYLEDİR DİYE ÇEMKİREMEYECEĞİNİ YAZININ BAŞINDA DA BELİRTTİĞİM GİBİ.

ZAMAN İÇERİSİNDE SİTE İÇERİSİNDE PEKÇOK KONU İLE ALAKADAR ŞİKAYET MAİLLERİ ALMAYA BAŞLADIM. ADAM KAYIRMA, SAF OLMA KAFAYA ESTİĞİ GİBİ MÜDAHALELER VESAİRELER OLUŞMAYA BAŞLAMIŞ. ÜSTÜNE ÜSTLÜK SİTEDE ÇEŞİTLİ ÇEŞİTLİ BİR ÇOĞUNUN ASLA ADIMLA YANYANA DURMASINA MÜSADE ETMEYECEĞİM ANTİN KUNTİN REKLAMLAR ALINMAYA BAŞLADI. BUGÜNE KADAR ADIMIZI ARKASINDA DURMAYACAĞIMIZ BİR REKLAMLA YA DA ÜRÜNLE YANYANA KOYMADIK. ŞİMDİ KİM BENİM ADIMIN GEÇTİĞİ BİR SİTEDE BANA SORMADAN ASLA KABUL ETMEYECEĞİM ŞEYLERLE BENİ YANYANA KOYABİLİR SORARIM? CEVAP-KİMSE BU SEBEPLERDEN KELLİ SİTEYE ARTIK MADDİ DESTEĞİMİN OLMAYACAĞINI BİZZAT KENDİM BELİRTMİŞİMDİR MERT GÜNERE.

BİZ SİTESİ DEVAM EDEBİLİR AMA BEN KABULLENMEDİĞİM KONULARLA DOLMAYA BAŞLAMIŞ BİR PLATFORMA DESTEK VERMEK DURUMUNDA DEĞİLİM. NETİCEDE ADIMIZA KURULMUŞ TONLARCA SİTE MEVCUTTUR BUNLAR HİÇBİR DESTEK ALMAKSIZIN SADECE SEVGİ ÇERÇEVESİNDE OLUŞUMLARINI DEVAM ETTİRMEKTEDİR. BİZİM SİTEMİZİ DESTEKLERKENKİ YEGANE ARZUM İSE TEK VE EN BÜYÜK EN GERÇEKÇİ BİLGİLERİ BARINDIRAN, İNTERAKTİF KOLU GÜÇLÜ OLAN BİR OLUŞUM YARATILMASINA DESTEK OLMAK İDİ. NETİCEDE SİTENİN İLK OLUŞUM SEBEBİNİN, YANİ SEVGİ KISMININ ATLANDIĞINI GÖRÜYORUZ. AYRICA KAÇ TANE MÜZİSYEN, SANATÇI, ARTİST DIŞARDAN BİRİLERİNİN KURDUĞU İNTERNET SİTELERİNE MADDİ DESTEKTE BULUNMUŞ GÜLE OYNAYA, SORARIM.

GELELİM BU OLAYLARDAN SONRAKİ MERT KARDEŞİMİZİN YAPTIĞI AJİTASYON DOLU, DUYGU YÜKLÜ HAHAHAHAHAHAH, TÜKETMEYE YÖNELİK İÇİNDE KIYMET BİLMEYEN, YALAN BARINDIRAN YAZISINA… MERT SİTENİN KURULMA SEBEBİ OLAN BANA VE ONUN ÇEVRESİNDEKİ BİRLEŞTİRİCİLİĞİNE BU YAZISIYLA HİYANET ETMİŞTİR. İYİLİK YAP DENİZE AT ÇOK DOĞRU MALESEF. YAZI SİTEDE SAAT 23:00 İTİBARİYLE KONULUP BİZİM FARKEDİP KALDIRTMAMIZ SAAT 01:20 DE GERÇEKLEŞMİŞTİR. YAZININ SİTE BAŞLIĞINDA DURAN 2 SAAT 40 DAKKANIN HER SANİYESİNİN HESABI SORULACAKTIR.

SADECE VE SADECE BİZİM AĞZIMIZDAN ÇIKANLAR DOĞRUDUR. İNTERNET ALEMİNİN EN BÜYÜK ÇİRKİNLİĞİ DE BUDUR ZATEN. AĞZI OLANIN PARMAĞIYLA ANCAK YORUMLAYABİLDİĞİ YALAN DÜNYA… ŞİMDİ MÜSADENİZLE ALBÜMÜME YOĞUNLAŞMAM GEREKİYOR.

HAYKO CEPKİN
  • badtroy • 10 Ağustos 2009 00:00 • #638224
    Sanatını beğenmeyebilirsin ama kişiliğine karakterine bir tv kanalında izliyicilerin önünde bu tarz hakerette bulunamazsın ki bunları söyleyen kendini "sanatçı" diye tanıtan bir insansa sadece yazık denilebilir, konu müzik ya da tarzlarında değil kişinin ahlakında dünya görüşünde bitiyor.
  • Hollow life • 10 Ağustos 2009 00:00 • #638225
    Varoşlara hitap eden türk müziğinin yozlaşmasına büyük katkıda bulunmuş herşeyin elektronik alt yapıda ve iğrenç efektlerle sesini değiştirip albüm çıkartıp sonrada korsan diye ağlayan kesimden olan bu insanlar her zaman için bir kıskançlık ve çekememezlik içinde bulunacaklardır.Haykoyu sevmem ama takdir ederim.Umarım gerektiği cezayı en ağır şekilde alır bu gereksiz adamlar.
  • joenisatriani • 10 Ağustos 2009 00:00 • #638226
    Ve bu ülkede Davut Güloğlu, Hayko Cepkin'den daha çok tanınıyor. Vay halimize...
  • ozqur18 • 10 Ağustos 2009 00:00 • #638227
    HAyko biz senin yanndaıyz dostum....
    bu davut gibi Mal çok Türkiyede yapcak bişi yok...sen kusurlarına bakma...
    yaptıgı şey müzik bile değil onların..Ama sen gerçek bi sanatçısın.
    DAvut güloğlu senin ilk klibini izlediğimde gülmekten öldüm...çok komikti ya:D tam bi malsın ya.
  • vast • 10 Ağustos 2009 00:00 • #638228
    Gülerim... Üzerinden prim yapacak başka adam mı bulamadı Davut Güloğlu?
  • zifir_plus • 10 Ağustos 2009 00:00 • #638229
    Bence mantıklı eleştiriler yapmak için parmaklarınızı yormayın arkadaşlar. Bu gibi adamlara kendi anlayacakları dilden hitap etmek gerekli.

Bu yüzden sevgili Güloğlu'na İsmail Y.K.'dan "Allah belanı versin" adlı şarkıyı gönderiyorum.
  • berinazi • 10 Ağustos 2009 00:00 • #638231
    lan bu adam ne kadar salak birisi ya albümü çıktı ya yeni kendini göstermek için g.tünü vercek nerdeyse aptal !! disko kralında yanyana oturuyolardı hiç bişey demedi valla baktı bundan iyi reklam olur saydırdı gerizekalı ...
  • romeo86 • 10 Ağustos 2009 00:00 • #638233
    davut güloğlu kardeşimiz ! bugüne kadar onun bunun yaptığı hoppa kolpa şarkılarla bi yerlere gelmişsin,kendini vücut geliştirmeye vermişsin kesmemiş polemiklerinde dilini de geliştirmişsin...o güzelim karadeniz şiveli ağzına yakışıyo mu bu reklam kokan hareketler...sen aşık attığın adamın müzik kariyerine bi bak bakalım ne göreceksin...sen daha şarkı sölemeyii bilmiyoken bu adam timur selçuktan şan dersi alıyodu babacan...gayette güzel; üretiyo yapıyo şarkısını evelallah canavar gibi de çıkıp sölüyo mu ? sölüyo...3 tane albüm satmakla olmaz bu işler davut kardeşimiz...velhasıl kelam hamsın, sen de ol-piş...seni de alkışlar,sineye çeker bu millet...