Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Hayko Cepkin'e Yapılan Saldırı Hakkındaki Basın Açıklaması

• sheltox • 11 Ağustos 2009 00:00 • #638254
    11 Ağustos 2009 Salı | Yazan: Tom-Delonge

ayrıca götü boklu dediğin adam 30 küsür yaşında.. sen daha emzikle gezerken albümlerde çalmış konserler vermiş,o zamanlardan beri profosyonel olarak sahnelerde ve studyo kayıtlarında yer almış iyi bir müzisyen.
    sağda solda duyarak büyüdüğün bi çok şarkının altlarında onun parmakları var.. ezbere konuşmamak lazım..yanlış anlama saldırmak için değil sadece bilgin olsun diye..
  • dilek • 11 Ağustos 2009 00:00 • #638255
    sheltox haklı..
    Bir adam kilise müziği eğitimini sence sadece "farklı olmak" için mi alır ? Hayko Cepkin yeni yeni ilgimi çekmeye başlasa da bilgilerini okuduğumda saygı duydum. Onu bu şekilde eleştirecek birinin bence daha üstün tarafları olmalı! Şimdi Hayko Cepkin çıkıp -ki tenezzül edeceğini sanmam-, bana göre olgun ve pratik zekasıyla bir cevap gönderse bu adama, karşılığını ne şekilde alır ?
    Karşı hamleleri de düşünmek gerek. Muhtemelen Davut Güloğlu da yeni albüm çıkardı ya da çalışıyor.. ama çalıştığı kesin ;)
  • missofdenial • 11 Ağustos 2009 00:00 • #638256
    - böylesi (davut güloğlu) evimize geldiğinde annem onu süpürgeyle kovalar.

forest gump

:)
  • dNz_GzMs • 11 Ağustos 2009 00:00 • #638257
    davut güloğlu kendi yaptıı daa dorusu başkasından satın alıp aptalca söylediği şarkı mı ne onları mükemmel sanıyo heralde
  • jiwago- • 11 Ağustos 2009 00:00 • #638258
    Kesin albümü falan çıkıyodur, yanlış adama çatmış. Ona rağmen Hayko Cepkin avukatı aracılığıyla açıklama yapmış, terbiyesini bozmamış. Helal olsun.
  • immondizia • 11 Ağustos 2009 00:00 • #638259
    davut güloğlu kim ya adammı acaba kendisi
    yaptğı müziği trzı sevmiyor olabilir herkes buna saygı duymak zorunda ama bir nokta varki kimsenin dış görünüşüne hiç kimse laf edemez.
  • gitaristburaks • 11 Ağustos 2009 00:00 • #638260
    davul güloğlu beğenmiyosan bile niy
    e terbiyesizlik yapıyosun bende seni yolda görsem aaa amerikan uşaklarına benziyo diye çeker vururum
  • sheehan_bass • 11 Ağustos 2009 00:00 • #638261
    sheltox bana neden laf yapıyorsun ? sana kuru muhabbet diyorum bu böyle böyle demiyorumki der kardeşim ben istediğimi diyemezmiyim sen diyemezmisin ? al işte bende diyorum sende diyorsun daha niye pataküte beni ortaya atıp bana yazıyorsun ? hayko çepkin ya da davut güloğlu bunların ikiside türkiyede kendini kanıtlamış insanlar böyle buralara yazana kadar onlar daha farklı şeylerin peşinde :) sen buraya yazmana gerek yok kimse ne haykoyu ne davutu vurur . benim söylemek istediğim orda boş boş yere yalan yanlış bilgileri malzeme yapıp bi takım insanlar biyerlere geliyor...
    kullanılıyor bu insanlar.
  • piair • 12 Ağustos 2009 00:00 • #638262
    ( hayko dinlemem ama )

şerefsiz sen kimsin lan kuruş etmeyecek üç beş kelimeyi bir araya getirip şarkı yaptığını zanneden denyolar kervanında yol alan bir mahluktan farkın yok sonra geliyorsun birilerine havlıyorsun. nesin sen be. terbiyesiz. İnsanlara saygın olsun. Adi herif. Ben seni görürsem kendim vurucam bundan emin ol.
  • _LiLaC_ • 12 Ağustos 2009 00:00 • #638263
    "davul güloğlu" iyi bir tabir olmuş...yani bu kadar saygısız olunamaz..bu tip adamlar saygıyı öğrenmedikçe bunlardan bi halt olmaz...saçma sapan şarkılar yapıp ortaya kendini atmayı iyi beceriyo "davul güloğlu"
    umarım en kısa zamanda saygı nedir öğrenir...hiç umudum yok ama neyse